Piłka ręczna - IV liga
Piłka ręczna IV liga Katowice, 2023/2024
Kolejka 13 | |
---|---|
Grunwald Ruda Śl. - SMS III Kielce |
- |
Kolejka 19 | |
23-30 |
|
34-26 |
|
31-22 |
|
40-39 |
|
30-28 |
|
ASPR Zawadzkie - Stal II Mielec |
- |
IV liga Katowice | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Iskra II Kielce
|
17 | 32 | 567 | - | 436 |
2. |
><
Grunwald Ruda Śl.
|
17 | 26 | 533 | - | 430 |
3. |
><
SMS III Kielce
|
18 | 26 | 586 | - | 485 |
4. |
><
ASPR Zawadzkie
|
18 | 23 | 580 | - | 510 |
5. |
><
AGH II Kraków
|
19 | 20 | 571 | - | 531 |
6. |
><
Hutnik Kraków
|
19 | 20 | 576 | - | 546 |
7. |
><
Siódemka Mysłowice
|
19 | 18 | 545 | - | 561 |
8. |
><
UKS Kielce
|
16 | 16 | 473 | - | 463 |
9. |
><
Jedynka Myślenice
|
18 | 11 | 466 | - | 534 |
10. |
><
Stal II Mielec
|
18 | 10 | 468 | - | 611 |
11. |
><
MOSIR Bochnia
|
19 | 8 | 596 | - | 750 |
12. |
><
Rokitnica Zabrze
|
18 | 6 | 486 | - | 590 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok | 0-0 |
LITS II Żywiec - KS II Mysław | 5-5 |
LZS Wrzoski - LZS Przywory | 1-7 |
Football Academy Opole - LZS Chrząstowice | 3-2 |
Sparta Lubliniec - Unia Kosztowy | 1-5 |
GLSK Wilkowice - SMS Tychy | 2-2 |
GKS Katowice - Victoria Częstochowa | 2-2 |
Sparta Katowice - Piast Gliwice | 2-1 |
Piątka Prudnik - Młodzik Strzelce Op. | 0-2 |
SKS Grodków - Jedynka Niemodlin | 0-10 |
Ogrodnik Chrościna Nyska - Metalowiec Łambinowice | 0-15 |
KTS V Gliwice - Strażak Mikołów | 0-10 |
Cyklon Rogoźnik - Unia Dąbrowa Górnicza | 0-6 |
ROW Rybnik - Piast Gliwice | 1-2 |
GKS Tychy - SMS Tychy | 2-1 |
Stal Brzeg - Start Namysłów | 0-7 |
MKS Gogolin - Polonia Nysa | 4-0 |
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 19 listopada 2023 23:32
STAL II MIELEC - ASPR ZAWADZKIE 18-42 (10-19)
Stal II Mielec: Paweł Dzierga, Łukasz Kilian, Paweł KrÓl, Piotr Mikielewicz, Bartosz Mroczka, Paweł NapieraŁa, Oleksii Novikov, Karol Nycek, Daniel Osmola, Jakub PaleŃ, Karol PrzychodzeŃ, Bartosz SmoliŃski, Filip StraŻ, Paweł StyczeŃ, Jakub Tara, Jakub ZĄbekASPR Zawadzkie: Philippe Broll, Mateusz Czaja, Piotr Damas, Mateusz Damas, Adam Kalinowski, Aleksy Pacut, Mikołaj Padus, Adrian Przybysz, Kacper Skorupa, Łukasz Smyk, Adam WacŁawczyk, Paweł ZagÓrowicz
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 19 listopada 2023 23:32
SIÓDEMKA MYSŁOWICE - ISKRA II KIELCE 24-29 (10-16)
Siódemka Mysłowice: Bartosz BagiŃski, Wiktor BuŁka, Filip Gnyp, Oktawiusz JarzĄbek, Jakub Jawor, Kamil Juranek, Piotr Kijowski, Olaf Korzyniec, Łukasz KoŚciuk, Olivier Langner, Marcin Liwocha, Szymon PaweŁek, Rafał Sikora, Beniamin Soboszek, Mateusz ZiĘba, Marcin ZoleŃskiIskra II Kielce: Wiktor Augustowski, Nikodem BŁaŻejewski, Eryk DĄbrowski, Marcel KuŚnierek, Bartłomiej Malarz, Maciej Michalczyk, Krzysztof Nyga, Jakub Osuch, Mateusz Pakaszewski, Maciej Rurarz, Jakub SĘk, Mikołaj SmysŁo, Tomasz Tarapacz, Bartosz Tkaczyk, Oskar Tokarczyk, Dominik Trela
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 19 listopada 2023 23:32
GRUNWALD RUDA ŚL. - HUTNIK KRAKÓW 31-26 (8-10)
Grunwald Ruda Śl.: Łukasz BŁaŚ, Jarosław Hadam, Piotr Karabanowski, Krzysztof KureŁek, Artur Kwolek, Jakub Ludyga, Michał Macha, Maksymilian Matuszewski, Jakub Mauer, Piotr Misiak, Michał NiedŹwiedzki, Jan Pilarz, Przemysław Serafin, Konrad Suchy, Dawid Szczelaszczyk, Wojciech WawrzyniakHutnik Kraków: Kamil AdaŚ, Konrad Bekier, Krzysztof GubaŁa, Karol Jagielak, Jakub Krawczyk, Bartłomiej Krzysztof, Kamil Maj, Daniel Mastalerz, Krzysztof PĘgielski, Hubert PrzaŁa, Wojciech SŁowiŃski, Antoni Sobczyk, Szymon Szot, Mateusz Trawnicki, Paweł WnĘk, Michał Żarnowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 19 listopada 2023 04:01
UKS KIELCE - MOSIR BOCHNIA 32-30 (16-15)
UKS Kielce: Krzysztof Bernacki, Filip Biela, Maciej Chodur, Konrad CioŁak, Kacper Dziedzic, Kamil Klim, Jakub KoŹbiaŁ, Jakub Majcher , Bartłomiej Pawlikowski, Michał Stec, Daniel WalaszczykMOSIR Bochnia: Bartosz Batko, Maciej Grech, Maksymilian Grzesik, Bartłomiej Jonak, Karol Kasprzyk, Bartosz Kokoszka, Łukasz Kruk, Dominik Norek, Oskar Pabian, Aleksander Paluch
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 19 listopada 2023 04:01
SMS III KIELCE - JEDYNKA MYŚLENICE 31-24 (15-11)
SMS III Kielce: Jakub BaŃczyk, Gabriel Bieniek, Tobiasz Cebulski, Aleksander DrzewiŃski, Borys GawaŁkiewicz, Igor Jarentowski, Bartłomiej RugaŁa, Dominik RybiŃski, Kamil Skiba, Maciej Świechowski, Olaf Wojtalik, Alan ZielonkaJedynka Myślenice: Jakub Ajchler , Kacper BaŁa, Patryk Bieniek, Patryk Dziatkowiec , Mikołaj Hanusiak, Jakub Hanusiak, Adrian Kuc, Adam Ochnicki, Szymon RÓg, Marcin SkaŁka, Szymon Turbasa, Wiktor Wiechniak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 19 listopada 2023 04:01
ROKITNICA ZABRZE - AGH II KRAKÓW 23-36 (12-15)
Rokitnica Zabrze: Bartłomiej BartczyŃski, Oskar Daniel, Szymon DĘga, Jerzy Gabrych, Mateusz GĘsiarz, Cyprian GibuŁa, Igor Kawecki, Daniel Kolanek, Krzysztof Orzechowski, Patryk Poganiok, Wojciech Poloczek, Dominik RaŚ, Damian Tyburski, Franciszek Wojtynek, Adam ZiembaAGH II Kraków: Aleksander Bejnar, Filip CegŁa, Maciej ChorĄŻy, Sebastian Gaca, Grzegorz GĄdek, Patryk Gorczyca, Jakub Jewiarz, Maciej KaraŚ, Łukasz Maraszkiewicz, Filip MĄdel, Krzysztof MiodoŃski, Michał Mizdra, Michał MrÓz, Bartosz Szpisak, Albert WiĄzania, Jakub Witwicki
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 12 listopada 2023 21:06
HUTNIK KRAKÓW - SMS III KIELCE 39-28 (18-14)
Hutnik Kraków: Konrad Bekier, Mariusz Cichy, Krzysztof GubaŁa, Jakub Krawczyk, Bartłomiej Krzysztof, Kamil Maj, Daniel Mastalerz, Krzysztof PĘgielski, Hubert PrzaŁa, Wojciech SŁowiŃski, Antoni Sobczyk, Szymon Szot, Mateusz Trawnicki, Paweł WnĘk, Dominik ZiĘba, Michał ŻarnowskiSMS III Kielce: Jakub BaŃczyk, Gabriel Bieniek, Tobiasz Cebulski, Borys GawaŁkiewicz, Filip Łapot, Bartłomiej RugaŁa, Kamil Skiba, Maciej Świechowski, Jakub Trzaskowski, Stanisław Wierzbicki, Jan WiŚniewski, Olaf Wojtalik, Alan Zielonka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 05 listopada 2023 11:13
JEDYNKA MYŚLENICE - SIÓDEMKA MYSŁOWICE 29-25 (13-15)
Jedynka Myślenice: Jakub Ajchler , Kacper BaŁa, Patryk Bieniek, Patryk Dziatkowiec , Kamil DzieŻa, Jakub Hanusiak, Mikołaj Hanusiak, Jakub Krupa, Adrian Kuc, Adam Ochnicki, Krystian Pacyga, Szymon RÓg, Marcin SkaŁka, Oskar Stawowy, Szymon Turbasa, Wiktor WiechniakSiódemka Mysłowice: Bartosz BagiŃski, Wiktor BuŁka, Filip Gnyp, Oktawiusz JarzĄbek, Jakub Jawor, Kamil Juranek, Piotr Kijowski, Olaf Korzyniec, Łukasz KoŚciuk, Aleksander Krakowski, Marcin Liwocha, Michał Myszor, Grzegorz Paluch, Szymon PaweŁek, Rafał Sikora, Marcin ZoleŃski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 05 listopada 2023 11:13
ISKRA II KIELCE - AGH II KRAKÓW 33-30 (17-12)
Iskra II Kielce: Mikołaj Adryan, Wiktor Augustowski, Eryk DĄbrowski, Marcel KuŚnierek, Bartłomiej Malarz, Maciej Michalczyk, Krzysztof Nyga, Jakub Osuch, Mateusz Pakaszewski, Jakub SĘk, Mikołaj SmysŁo, Tomasz Tarapacz, Bartosz Tkaczyk, Oskar Tokarczyk, Dominik Trela, Danylo VolhaAGH II Kraków: Aleksander Bejnar, Filip CegŁa, Maciej ChorĄŻy, Grzegorz GĄdek, Patryk Gorczyca, Jakub Jewiarz, Filip KozioŁ, Łukasz Maraszkiewicz, Filip MĄdel, Krzysztof MiodoŃski, Michał Mizdra, Michał MrÓz, Łukasz Pabian, Kacper SzydŁo, Jakub Witwicki
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 05 listopada 2023 11:13
ASPR ZAWADZKIE - GRUNWALD RUDA ŚL. 32-38 (14-21)
ASPR Zawadzkie: Philippe Broll, Mateusz Czaja, Piotr Damas, Mateusz Damas, Adam Kalinowski, Aleksy Pacut, Mikołaj Padus, Adrian Przybysz, Kacper Skorupa, Łukasz Smyk, Adam WacŁawczyk, Paweł ZagÓrowiczGrunwald Ruda Śl.: Łukasz BŁaŚ, Piotr Karabanowski, Krzysztof KureŁek, Robert Kurzawa, Artur Kwolek, Jakub Ludyga, Michał Macha, Maksymilian Matuszewski, Jakub Mauer, Piotr Misiak, Michał NiedŹwiedzki, Jan Pilarz, Przemysław Serafin, Konrad Suchy, Dawid Szczelaszczyk, Wojciech Wawrzyniak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 05 listopada 2023 11:13
MOSIR BOCHNIA - STAL II MIELEC 34-44 (16-19)
MOSIR Bochnia: Bartosz Batko, Karol CichoŃ, Kacper Czarnota, Marek Gondek, Maciej Grech, Maksymilian Grzesik, Bartłomiej Jonak, Karol Kasprzyk, Bartosz Kokoszka, Bartosz KoŁodziej, Gabriel Krawczyk, Dominik Norek, Oskar Pabian, Aleksander Paluch, Jakub Pieprzyca, Kacper ZajĄcStal II Mielec: Karol Borowiecki, Dominik Dyjak, Paweł Dzierga, Paweł KrÓl, Michał Maj, Piotr Mikielewicz, Bartosz Mroczka, Oleksii Novikov, Daniel Osmola, Jakub PaleŃ, Kacper Rybicki , Kacper Sobczyk, Filip StraŻ, Paweł StyczeŃ, Jakub Tara
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
poniedziałek, 30 października 2023 05:45
AGH II KRAKÓW - JEDYNKA MYŚLENICE 34-26 (16-7)
AGH II Kraków: Aleksander Bejnar, Maciej ChorĄŻy, Sebastian Gaca, Grzegorz GĄdek, Patryk Gorczyca, Jakub Jewiarz, Filip KozioŁ, Łukasz Maraszkiewicz, Krzysztof MiodoŃski, Michał Mizdra, Łukasz Pabian, Piotr SĄdowicz, Dominik SzczĘsny, Bartosz Szpisak, Kacper SzydŁo, Jakub WitwickiJedynka Myślenice: Jakub Ajchler , Kacper BaŁa, Patryk Bieniek, Patryk Dziatkowiec , Jakub Hanusiak, Mikołaj Hanusiak, Adrian Kuc, Krystian Pacyga, Szymon RÓg, Marcin SkaŁka, Oskar Stawowy, Szymon Turbasa, Wiktor Wiechniak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 6 z 33