Piłka ręczna - IV liga
Piłka ręczna IV liga Katowice, 2023/2024
Kolejka 13 | |
---|---|
37-41 |
|
Kolejka 19 | |
23-30 |
|
34-26 |
|
31-22 |
|
40-39 |
|
30-28 |
|
32-27 |
IV liga Katowice | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Iskra II Kielce
|
17 | 32 | 567 | - | 436 |
2. |
><
SMS III Kielce
|
19 | 28 | 627 | - | 522 |
3. |
><
Grunwald Ruda Śl.
|
18 | 26 | 570 | - | 471 |
4. |
><
ASPR Zawadzkie
|
19 | 25 | 612 | - | 537 |
5. |
><
AGH II Kraków
|
19 | 20 | 571 | - | 531 |
6. |
><
Hutnik Kraków
|
19 | 20 | 576 | - | 546 |
7. |
><
Siódemka Mysłowice
|
19 | 18 | 545 | - | 561 |
8. |
><
UKS Kielce
|
16 | 16 | 473 | - | 463 |
9. |
><
Jedynka Myślenice
|
18 | 11 | 466 | - | 534 |
10. |
><
Stal II Mielec
|
19 | 10 | 495 | - | 643 |
11. |
><
MOSIR Bochnia
|
19 | 8 | 596 | - | 750 |
12. |
><
Rokitnica Zabrze
|
18 | 6 | 486 | - | 590 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz | 2-1 |
Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin | 3-0 |
GKS Jastrzębie - Kotwica Kołobrzeg | 3-1 |
GKS Katowice - Rozwój Katowice | 4-0 |
GKS II Katowice - Odra Wodzisław | 1-3 |
Piast Gorzów Śl. - MKS Kluczbork | 0-11 |
Motor Praszka - OKS Olesno | 5-10 |
Odra II Opole - Polonia Nysa | 2-1 |
Swornica Czarnowąsy - LZS Jełowa | 2-1 |
MKS Kluczbork - MKS Gogolin | 1-3 |
GKS Tychy - Stadion Śląski Chorzów | 1-1 |
Wisła Puławy - Olimpia Elbląg | 4-0 |
Salos Dąbrowa Górnicza - Concordia Knurów | 5-1 |
Forteca Świerklany - Sparta Katowice | 0-4 |
Koszarawa Żywiec - Beskid Skoczów | 2-2 |
Piast Cieszyn - Strażak Dębowiec | 3-0 |
Stadion Śląski Chorzów - Rozwój Katowice | 0-1 |
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 24 września 2023 03:38
MOSIR BOCHNIA - JEDYNKA MYŚLENICE 28-37 (13-16)
MOSIR Bochnia: Bartosz Batko, Olaf BudyŚ, Kacper CĄber, Karol CichoŃ, Kacper Czarnota, Marek Gondek, Maciej Grech, Maksymilian Grzesik, Bartłomiej Jonak, Karol Kasprzyk, Bartosz Kokoszka, Bartosz KoŁodziej, Dominik Norek, Oskar Pabian, Patryk Rolewicz, Kacper ZajĄcJedynka Myślenice: Jakub Ajchler , Kacper BaŁa, Patryk Dziatkowiec , Kamil DzieŻa, Jakub Hanusiak, Mikołaj Hanusiak, Jakub Krupa, Adrian Kuc, Adam Ochnicki, Krystian Pacyga, Szymon RÓg, Szymon Turbasa, Paweł Ulman, Wiktor Wiechniak
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
środa, 09 sierpnia 2023 09:57
Terminarz - IV liga Katowice
Kolejka 1 - 2023-09-23
ASPR Zawadzkie - Hutnik Kraków
MOSIR Bochnia - Jedynka Myślenice
UKS Kielce - Iskra II Kielce
MKS Ustroń - AGH II Kraków
Grunwald Ruda Śl. - Siódemka Mysłowice
SMS III Kielce - Rokitnica Zabrze
Kolejka 2 - 2023-09-30
SMS III Kielce - Grunwald Ruda Śl.
Siódemka Mysłowice - MKS Ustroń
AGH II Kraków - UKS Kielce
Iskra II Kielce - MOSIR Bochnia
Jedynka Myślenice - ASPR Zawadzkie
Rokitnica Zabrze - Hutnik Kraków
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
poniedziałek, 23 maja 2022 03:54
START KONIN - GWARDIA II OPOLE 22-29 (13-14)
Start Konin: Olgierd Piaskowski (7), Marek Salzman (5), Marcel UrbaŃski (4), Adrian Grzelka (3), Paweł Dobry (1), Rafał Furmaniak (1), Tomasz Garbarczyk (1), Adam BudzyŃski, Zbigniew Jarecki, Janusz Kostrzewa, Jakub KujawiŃski, Stanisław MikuŁa, Jakub Ogrodowczyk, Tomasz Trojanowski, Dominik UrbaŃskiGwardia II Opole: Aleksei Solovev (12), Fabian Sosna (11), Adam Janikowski (4), Filip Rawecki (1), Piotr Zawadzki (1), Jakub AŁaj, Daniel Koprek, Marcin Kraczkowski, Tobiasz TuŃski, Marcin WisŁa, Miłosz BĄczek, Michał ScisŁowicz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
poniedziałek, 23 maja 2022 03:54
MIEDŹ II LEGNICA - START KONIN 43-24 (19-6)
Miedź II Legnica: Wiktor Kochlewski (7), Szymon Pacek (7), Mateusz Krukiewicz (5), Łukasz Szporko (5), Piotr Dec (4), Kacper Łukawski (4), Jakub ŚliwiŃski (4), Dawid ZieliŃski (4), Kornel Dziedzic (1), Krzysztof Kosiorowski (1), Błażej MatwiejkÓw (1), Wiktor Socha, Jakub Turkiewicz, Beniamin DrĄŻekStart Konin: Marek Salzman (6), Tomasz Garbarczyk (5), Zbigniew Jarecki (3), Janusz Kostrzewa (3), Stanisław MikuŁa (3), Jakub Ogrodowczyk (2), Marcel UrbaŃski (2), Adam BudzyŃski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
poniedziałek, 16 maja 2022 08:23
MIEDŹ II LEGNICA - LIDER SWARZĘDZ 33-34 (18-16)
Miedź II Legnica: Mateusz Krukiewicz (8), Szymon Pacek (8), Wiktor Kochlewski (6), Piotr Dec (3), Krzysztof Kosiorowski (3), Łukasz Szporko (3), Dominik Nowosielski (1), Dawid ZieliŃski (1), Błażej MatwiejkÓw, Wiktor Socha, Jakub ŚliwiŃski, Jakub TurkiewiczLider Swarzędz: Krzysztof Szorcz (10), Jan Wichniarek (5), Mikołaj Witucki (5), Marcin Radniecki (4), Piotr Iskra (3), Patryk MaĆkowiak (3), Igor Cichy (2), Bartosz KuraŚ (1), Kamil TyliŃski (1), Mateusz Dryjer, Maciej Majchrzak, Tomasz Walkowiak, Wojciech KaŹmierczak, Robert Rosochowicz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 15 maja 2022 20:42
OSIR KOMPRACHCICE - ORLIK BRZEG 32-26 (16-16)
OSiR Komprachcice: Michał Niewiadomski (10), Krzysztof Juros (5), Tomasz Marcyniuk (5), Daniel Łacny (4), Łukasz Piechota (3), Jarosław Dziurgot (2), Filip WrzesiŃski (2), Tomasz Juros (1), Rafał BaraŃski, Denis Gotwald, Tomasz Jarosz, Tomasz Oleksyn, Marek Sitarski, Waldemar CichoŃ, Mariusz SĘkowskiOrlik Brzeg: Michał BiaŁoŻyt (5), Waldemar Stanoszek (5), Maciej Kurus (3), Łukasz Ogorzelec (3), Michał Piech (3), Piotr Sendra (3), Kacper Abrahamek (1), Natan BrudziŃski (1), Łukasz Szczurkowski (1), Kacper Turyniewicz (1), Kamil Adwent, Krzysztof Kania, Patryk Nowak, Przemysław Sobieraj, Grzegorz Wojcieszek, Stanisław ŹraŁko
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 15 maja 2022 09:02
ŚLĄSK II WROCŁAW - SPR OLEŚNICA 30-40 (11-20)
Śląsk II Wrocław: Krzysztof Griman (10), Piotr Kowalczyk (5), Łukasz WrÓbel (5), Mateusz BoboŃski (4), Kacper Stodolnik (3), Mateusz Kubicki (2), Tomasz Tomkowicz (1), Jan Gass, Szymon Kacprzak, Edwin Romanowski, Vladyslav Fediuk, Dominik Halla, Fabian Kaczor, Mateusz LiskeSPR Oleśnica: Mateusz MĄkosza (8), Marcel DobrzaŃski (7), Jakub PiĘta (7), Damian GoŁĄb (6), Michał Niczypor (3), Krzysztof Grela (2), Jakub Lisowski (2), Jan Braciszewicz (1), Rafał Kowalski (1), Jakub Krawczykowski (1), Aleksander Szafranek (1), Bartosz Świtek (1), Michał Kiebus, Michał Letki, Mikołaj Pietras, Grzegorz WoŚ
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 15 maja 2022 09:02
ŻAGIEW DZIERŻONIÓW - WOLSZTYNIAK WOLSZTYN 31-23 (15-11)
Żagiew Dzierżoniów: Jakub Adamek (10), Mateusz BŁaŻkiewicz (4), Borys Kurlenda (4), Kacper Matyja (3), Patryk Petyn (3), Maciej Batko (2), Tomasz TomkÓw (2), Adrian KoŹmiŃczuk (1), Tomasz KurasiŃski (1), Igor Michalski (1), Oskar Czarnecki, Marcin Lebiedziejewski, Błażej Potocki, Tomasz WĄsiŃski, Bartłomiej ŻygadŁo, Kamil ŻyŁaWolsztyniak Wolsztyn: Jakub Pietruszka (5), Bartosz FrĄckowiak (4), Artur Radny (4), Rafał Kucza (3), Mariusz RogoziŃski (2), Kajetan Szrama (2), Mateusz Lewandowski (1), Marcin Pietruszka (1), Filip Tomiak (1), Igor Horowski, Wojciech HruŚwicki, Makary Kaczmarek, Mateusz Kaczorowski, Jakub PiĄtkowski, Karol TrybuŚ
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
niedziela, 15 maja 2022 09:02
SPARTAKUS BUK - POLONIA ŚRODA WLKP. 35-35 (19-18)
Spartakus Buk: Trojan StrÓŻyŃski (12), Jakub Hemmerling (6), Kacper KrzemiŃski (6), Oscar Rybicki (3), Bartosz Berdychowski (2), Łukasz Hemmerling (2), Bartosz Kujawa (1), Paweł ŁubiŃski (1), Krzysztof MaŃczak (1), Piotr Popowicz (1), Adam KrÓlikowski, Patryk Pawlak, Łukasz Chmielnik, Filip Marcinkowski, Hubert NapieraŁaPolonia Środa Wlkp.: Michał Melewski (9), Mateusz Lubiewski (6), Damian Potocki (6), Maciej Tumidaj (5), Jakub JastrzĄb (4), Bartosz MaŁecki (2), Tomasz WieliŃski (2), Łukasz CieŚla (1), Michał Kaszuba, Jakub WietrzyŃski, Rafał Nejman, Hubert Przybylski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
środa, 11 maja 2022 23:14
POLONIA ŚRODA WLKP. - ŚLĄSK II WROCŁAW 29-30 (17-17)
Polonia Środa Wlkp.: Michał Melewski (7), Bartosz MaŁecki (5), Roger Nowacki (5), Hubert Przybylski (5), Mateusz Lubiewski (3), Damian Potocki (3), Maciej Tumidaj (1), Łukasz CieŚla, Jakub JastrzĄb, Michał Kaszuba, Tomasz WieliŃski, Jakub WietrzyŃskiŚląsk II Wrocław: Dominik Halla (8), Łukasz WrÓbel (8), Piotr Kowalczyk (6), Krzysztof Griman (5), Mateusz Liske (2), Mateusz Kubicki (1), Mateusz BoboŃski, Dominik Dziobek, Szymon Kacprzak, Edwin Romanowski, Kacper Stodolnik, Tomasz Tomkowicz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
poniedziałek, 09 maja 2022 01:08
SPR OLEŚNICA - START KONIN 29-20 (13-9)
SPR Oleśnica: Mateusz MĄkosza (8), Michał Niczypor (4), Marcel DobrzaŃski (3), Damian GoŁĄb (3), Rafał Kowalski (3), Jakub Lisowski (3), Jacek PawŁowski (3), Krzysztof Grela (1), Mikołaj Pietras (1), Michał Kiebus, Jakub Krawczykowski, Michał Letki, Aleksander Szafranek, Bartosz Świtek, Grzegorz WoŚStart Konin: Tomasz Lorencki (6), Marcel UrbaŃski (6), Stanisław MikuŁa (3), Hubert Sobczak (2), Piotr KoŁtunowicz (1), Janusz Kostrzewa (1), Jakub Ogrodowczyk (1), Adam BudzyŃski, Jakub KraczyŃski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
IV liga
poniedziałek, 09 maja 2022 01:08
GWARDIA II OPOLE - ŻAGIEW DZIERŻONIÓW 30-34 (15-14)
Gwardia II Opole: Janusz Wandzel (9), Daniel Jendryca (5), Kamil Lilien (5), Fabian Sosna (5), Aleksei Solovev (4), Piotr Zawadzki (2), Jakub Adamski, Maciej JeŻewski, Mateusz Lellek, Jakub AŁaj, Adam Janikowski, Michał ScisŁowicz, Filip StefaniŻagiew Dzierżoniów: Jakub Adamek (12), Patryk Petyn (7), Kacper Matyja (5), Tomasz WĄsiŃski (5), Mateusz BŁaŻkiewicz (3), Tomasz KurasiŃski (1), Borys Kurlenda (1), Paweł Matuszewski, Błażej Potocki, Tomasz TomkÓw, Bartłomiej ŻygadŁo, Oskar Czarnecki, Piotr KuciŃski, Adam ZieliŃski, Kamil ŻyŁa
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 10 z 33