(Krzysztof Wilk)
niedziela, 01 lipca 2012 11:14

W barażowym meczu o prawo gry w A klasie Plon Skoroszyce rozbił 5-0 Czarnych Korfantów. W przerwie tego meczu nikt by takiego wyniku nie obstawił, bo było 0-0, a w dwumeczu 1-1. Wprawdzie miejscowi już do przerwy mogli zdobyć 3 gole, ale zespół z Korfantowa prezentował się nieźle. Po przerwie to goście zaatakowali. Jednak w II połowie gospodarze zagrali koncertowo. Po zdobyciu pierwszej bramki ich kontry stały się zabójcze. Po każdej bramce radość ich i ich kibiców była olbrzymia. Pod koniec meczu sędzia pokazał po 1 czerwonej kartce dla zawodników obu drużyn. Po ostatnim gwizdku sędziego miejscowi piłkarze przez kilka minut fetowali awans.

W sumie było to bardzo dobre spotkanie, które toczyło się w straszliwym upale. Na uwagę zasługuje doping prowadzony przez miejscowych kibiców.