LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980
User Rating: / 0
PoorBest 
wtorek, 11 października 2011 15:23

Bardzo ciekawie zapowiada się weekend piłkarski w niskich ligach powiatu nyskiego. W sobotę pojadę na mecz do Rusocina. Tam w ramach rozgrywek ligi okręgowej miejscowy LKS podejmie Chemika Kędzierzyn. Piłkarsko mecz może nie zapowiada się szczególnie, bo Rusocin jest na ostatnim miejscu w tabeli, a Chemik to wicelider. Ja jadę jednak zobaczyć w akcji kibiców Chemika, którzy jako jedyni (podobno) prowadzą doping w naszym województwie z drużyn grających poniżej IV ligi opolsko-śląskiej.
Natomiast mam dylemat, który mecz wybrać w niedzielę (16.10.). Postanowiłem więc zwrócić się do czytelników liga.net.pl, żeby dokonali wyboru meczu za mnie. Zadecydujcie , z którego meczu relację chcecie przeczytać. Wy decydujecie, a ja jadę i opisuję Wam wrażenia. Głosujemy w innym miejscu strony. Rano w niedzielę (około 9.00) sprawdzę, który mecz wybraliście.
Oto propozycje:


1.    Atom Grądy-Goświnowice – Unia Reńska Wieś-Frączków Klasa A IV grupa opolska. Atom jest liderem. W zeszłym sezonie zawalił ostatnie mecze i dlatego nie awansował do ligi okręgowej. Unia jest beniaminkiem, który obecnie jest na V miejscu. Dwa ostatnie mecze piłkarze Unii wygrali zdobywając w sumie 12 bramek, a tracąc tylko 1. Myślę, że będzie na meczu wysoka frekwencja, bo zagrają 2 drużyny, które są z 4 miejscowości (tak to wynika z ich nazw).
2.    LUKS Mańkowice-Piątkowice – Sudety Burgrabice Klasa A IV grupa opolska. Drugi szlagier tej ligi. LUKS jest na III miejscu, a Sudety na IV. Oba zespoły chcą zapewne awansować, a żeby tego dokonać powinny ten mecz wygrać. Kto nie wygra może stracić kontakt z czołowymi dwoma zespołami. Mecz ten mnie też interesuje z tego względu, że nie byłem jeszcze na meczu w Mańkowicach.
3.    Grom Mroczkowa – Metalowiec Łambinowice Klasa B grupa Nysa 1. Mecz na szczycie w B klasie. Wicelider, który jeszcze nie przegrał meczu (6 zwycięstw i 2 remisy) podejmuje lidera, który wygrał dotychczas wszystkie mecze. Piłkarzy z Mroczkowej widziałem 3 razy (w tym raz w tym sezonie) i zawsze mecze z ich udziałem były pasjonujące. Oni nigdy nie odpuszczają. Mają też fanatycznych kibiców. Nie są to jednak kibice prowadzący doping.

 

mojewielkiemecze.wodip.opole.pl

 

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!