MKS KLUCZBORK - RUCH ZDZIESZOWICE 0-2 (0-1)

0-1 25min. Rogowski
0-2 85min. Młyńczak

MKS: Grzegorz Świtała - Adam Orłowicz, Tomasz Copik, Maciej Wilusz, Kamil Nitkiewicz - Rafał Niziołek, Michał Glanowski, Rafał Wodniok, Patryk Tuszyński, Arkadiusz Półchłopek, Fabian Pawela. Grali także: Krzysztof Stodoła, Tomasz Jagieniak, Wojciech Hober, Piotr Stawowy, Dariusz Góral, Patryk Jędrzejowski
Ruch: Marcin Feć - Przemysław Bella, Mateusz Sobota, Bodzioch, Maciej Dyczek, Marcin Rogowski, Adam Giesa, Łukasz Damrat, Dawid Kiliński, Leszek Nowosielski, Roland Buchała. Grali także: Mateusz Młyńczak, Rafał Jakubczak, Grzegorz Zmuda, Tomasz Kasprzyk, Sławomir Góra, Mariusz Kapłon, Tomasz Damrat

W pierwszym sparingu, w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej obu zespołów, Ruch Zdzieszowice pokonał MKS Kluczbork 2-0. Na sztucznym boisku w Kluczborku tempo gry głównie nadawali gospodarze, ale to goście strzelali bramki. W 25 minucie wynik spotkania otworzył Rogowski, a w 85 minucie ostateczny rezultat ustalił Młyńczak.