CHKS ŁÓDŹ - ASPR ZAWADZKIE 33-37 (18-17)

CHKS: K. Łuczyński, P. Wnuk - A. Gajewski (7), K. Witczak (6), R. Fałdrowicz (4), Mi. Kulisz (4), M. Urbański (3), M. Kuśmierczyk (3), R. Walczak (2), Ma. Kulisz (2), M. Matusiak (1), D. Pieczyński (1), Ł. Łuczński, M. Kucharski
ASPR:
T.Wasilewicz - P. Swat (11), D. Skowroński (6), L. Galus (5), A. Pietrucha (4), M. Krygowski (3), A. Kryński (3), K. Dudkiewicz(3), G. Giebel (2), T. Sadowski, K. Kubillas , Ł. Romatowski

Pierwszy mecz ASPR-u w nowym sezonie zakończył się wyjazdową wygraną w Łodzi. Pierwsza połowa była szybka i dość wyrównana. Pierwszą bramkę zdobył ASPR, ale gospodarze szybko wyrównali, a potem prowadziła raz jedna, raz druga drużyna. Do przerwy ASPR przegrywał jedną bramką. Po zmianie stron przewaga ChKS-u wzrosła i momentami wynosiła 3 bramki. Tak było przez 15 minut. Ostatni kwadrans to skuteczna gra Zawadzkiego, które wyrównało na 28-28, a potem objęło prowadzenie, którego nie oddało do końca meczu.