V ligaSTAL BRZEG - LIGOTA TURAWSKA 1-4 (0-4)

0-4 32min. Bacajewski
1-4 47min. Józefkiewicz (karny)

Stal: Świder - Hałas (46 Józefkiewicz), Ożóg (78 Krzywda), Strząbała, Nesterów, Mazurkiewicz, Mencel, Woźniak, Kruk, Świtoń (22 Michalak, 67 Tatara), Szczupakowski
Ligota: Kowalski - Wawrzyniak, Roman Blizik, Hreczuch, Konik, Trela (38 Górski), Kwietniewski, Kowalczyk, Grzesik (82 Obstój), Kutynia, Bacajewski

Stal Brzeg po dwóch minutach przegrywała już 0-2. Pierwszego gola goście zdobyli po nieudanej interwencji obrońców, a drugiego, gdy zawodnicy Stali nie otrząsnęli się jeszcze po starcie pierwszego. Do przerwy goście jeszcze dwukrotnie trafiali do bramki Świdra i prowadzili 4-0. Stal zdołała po przerwie strzelić tylko honorową bramkę z karnego, ale przewagi wypracowanej przez Ligotę w pierwszej połowie nie zniwelowała i przegrała kolejny ligowy mecz.