Puchar Opole (okręg) KS KRASIEJÓW - LZS PIOTRÓWKA 3-5 (2-0)

2-3 63min. Chinyama
3-3 71min. Kostka
3-4 75min. Chinyama
3-5 88min. Chinyama

W Krasiejowie miejscowi do przerwy prowadzili 2-0 i wydawało się, że grająca o dwie klasy wyżej Piotrówka polegnie. Prowadzenie dla Krasiejowa zdybył w 28-ej minucie Bejm, a kilka minut po nim Słupik podwyższył na 2-0. Te dwie bramki zdawały się przesądzać o losach meczu, jednak po przerwie sprawy przybrały inny obrót.

Najpierw Ekwueme przypomniał przyjezdnym, że oni też potrafią strzelać i zdobył kontaktowego gola, a 6 minut później Krzemień wyrównał na 2-2 i mecz rozpoczął się od nowa. W 63-ej minucie Chinyama zdobył trzeciego gola dla Piotrówki i tym samym przyjezdni wyszli na prowadzenie. Nadzieje Krasiejowa odżyły w 71-ej minucie, kiedy Kostka pokonał bramkarza Piotrówki i znów doprowadził do remisu. Nadzieje te szybko zgasił Chinyama, który ponownie wyprowadził Piotrówkę na prowadzenie, a na kilka minut przed końcem dobił miejscowych zdobywając piątego gola. Krasiejów mimo dwubramkowego prowadzenia przegrał z Piotrówką i nie awansował do półfinału.