IV liga REKORD BIELSKO - RUCH ZDZIESZOWICE 2-0 (1-0)

1-0 44min. Kubica
2-0 53min. Szędzielarz

Rekord: Żerdka - Nagi, Bojdys, Rucki, Żołna, Gaudyn (76 Olszowski), Profic, Szędzielarz, Sobik (74 Waliczek), Szymański (90 Wasiluk), Kubica (88 Małyjurek)
Ruch: Sochacki - Nowak, Bachor, Dyczek (76 Rychlewicz), Sotor (76 Werner), Czajkowski, Ł. Damrat, Kiliński, Kapłon (48 Matuszek), Marzec, Grek (88 Wanat)

Ruch Zdzieszowice znów nie wywalczył punktów. Mało tego, na dodatek przegrał. Po dwóch meczach ma tylko jeden punkt i jego sytuacja staje się problematyczna już na samym początku. Wygląda na to, że świetna passa Ruchu na przestrzeni ostatnich kilku lat zaczyna dobiegać końca, a jego los zostanie przesądzony dużo wcześniej, niż spodziewano się tego przed sezonem.

Rekord postawił Ruchowi twarde warunki i wygrał 2-0. Pierwszego gola Bielsko zdobyło tuż przed przerwą, co wyraźnie podcięło skrzydła przyjezdnym, a wyrok wykonał kilka minut po przerwie Szędzielarz.