IV liga STAL BIELSKO-BIAŁA - GÓRNIK II ZABRZE 2-1 (2-1)

1-1 26min. Wiśniewski
2-1 35min. Zdolski

Stal: Kozik - Dzionsko, Dancik, Szczurek, Prokopów (70 Bednarz), Sobala, Czaicki, Karcz (89 Rucki), Zdolski, Caputa (67 Brychlik), Wiśniewski (78 Luke)
Górnik II: Kasprzik - Staszczak, Barbus, Rutkowski, Gruszka (46 Luberda), Potoniec (46 Ł Wolsztyński) , Wolniewicz (81 Paczulla), Teichman, Olszewski (74 R. Wolsztyński), Cerimagic, Papis

Mecz w Bielsku jeszcze się dobrze nie rozpoczął, a już prawie się skończył. Tuż po pierwszym gwizdku sędziego nad stadionem w Bielsku oberwała się chmura i mecz przerwano, ale po 20-tu minutach mecz zdołano wznowić. Pierwszego gola zdobyli goście z Zabrza, jednak Stal jeszcze przed przerwą wyrównała, a później wyszła na prowadzenie 2-1. W drugiej części meczu wynik się nie zmienił i Stal Bielsko wywalczyła trzy punkty.