IV liga PNIÓWEK PAWŁOWICE - ODRA OPOLE 1-2 (0-2)

0-2 43min. Wolny
1-2 85min. Lalko

Pniówek: Podolak - Adamek, Przybyła, Lalko, Oszek (46 Skorupa), Benauer (56 Glenc), Ciuberek, Kostecki (75 Kukla), Szczyrba, Słaby (46 Stramski), Sobczak
Odra: Weinzettel - Abramowicz, Gawron, Michniewicz, Brusiło, Peroński, Deja (73 Ałdaś), W. Gancarczyk (81 Copik), J. Gancarczyk, M. Gancarczyk (64 Droszczak), Wolny (69 Gładkowski)

Odra wygrała w Pawłowicach z Pniówkiem, ale nic jej to zwycięstwo nie dało. Mimo wygranej opolanie kończą sezon na drugim miejscu i nie zagrają w barażach o III ligę.

Odra rozpoczęła ambitnie. Wygrać musiała, by mieć komfort marzeń o czymkolwiek. Dlatego też z minuty na minutę przewaga Odry na boisku była coraz bardziej widoczna. Jej akcje były bardziej składne, po jednej z nich obrańca Pniówka zatrzymał piłkę w polu karnym ręką i Odra stanęła przed szansą objęcia prowadzenia. Deja okazji nie zmarnował i Odra prowadziła 1-0. Tuż przed przerwą Wolny podwyższył na 2-0 i w zasadzie wszystko zostało wyjaśnione.

Druga połowa to już jakby nie te widowisko. Zapewne spory wpływ na nie miał wynik Polonii Bytom, która w tym czasie prowadziła w Łaziskach i zwycięstwo Odry nic jej nie dawało. W końcówce Pniówek wykorzystał zniechęcenie piłkarzy Odry i strzelił kontaktową bramkę. Odra wygrała w Pawłowicach 2-1 i zakończyła sezon na drugim miejscu, na miejscy, który dla Odry i jej kibiców jest porażką.