IV liga POLONIA ŁAZISKA - POLONIA BYTOM 0-3 (0-1)

0-2 59min. Broniewicz (karny)
0-3 84min. Wales

Polonia Ł.: Gieracz - Łęszczak, Gersok, Rybak, Suchecki, Widuch, Rączka (84 Mazurek), Czupryna (66 Łoboda), Paszek (86 Botor), Wawrzyniak, Majsner (66 Tyszczak)
Polonia B.: M. Michalak - Trznadel, Broniewicz, Malec, K. Michalak, Krysian (62 Michalik), Setlak, Grube (77 Krzemień), Mańkowski (74 Walesa), Lachowski, Zieliński

Polonia Bytom musiała ten mecze wygrać, by zapewnić sobie zwycięstwo w lidze. Tak też się stało. Lider pewnie pokonał w Łaziskach swoją imienniczkę 3-0 i awansował do baraży o II ligę.

Pierwszego gola, dającego bytomianom prowadzenie, zdobył w 34-tej minucie Zieliński. Podwyższył na 2-0 z karnego Broniewicz, a w ostatnim dziesięciu minutach trzecią bramkę zdobył Wales. Bytom pewnie wygrał w Łaziskach i po dopisaniu do swego konta trzech punktów kończy rozgrywki na pierwszym miejscu.