LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

User Rating: / 0
PoorBest 
Piłka nożna - IV liga
sobota, 17 lipca 2021 09:07
Terminarz - IV liga

Kolejka 1 - 2021-08-07
Zagłębie II Lubin - Rekord Bielsko-Biała
Stal Brzeg - Lechia Zielona Góra
Karkonosze Jelenia Góra - Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik II Zabrze - Pniówek Pawłowice
Carina Gubin - MKS Kluczbork
LKS Goczałkowice - Ślęza Wrocław
Warta Gorzów Wlkp. - Błyskawica Gać
Miedź II Legnica - Polonia Bytom
Odra Wodzisław - Piast Żmigród

Kolejka 2 - 2021-08-14
Odra Wodzisław - Miedź II Legnica
Polonia Bytom - Warta Gorzów Wlkp.
Błyskawica Gać - LKS Goczałkowice
Ślęza Wrocław - Carina Gubin
MKS Kluczbork - Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice - Karkonosze Jelenia Góra
Gwarek Tarnowskie Góry - Stal Brzeg
Lechia Zielona Góra - Zagłębie II Lubin
Piast Żmigród - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 3 - 2021-08-18
Rekord Bielsko-Biała - Lechia Zielona Góra
Zagłębie II Lubin - Gwarek Tarnowskie Góry
Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice
Karkonosze Jelenia Góra - MKS Kluczbork
Górnik II Zabrze - Ślęza Wrocław
Carina Gubin - Błyskawica Gać
LKS Goczałkowice - Polonia Bytom
Warta Gorzów Wlkp. - Odra Wodzisław
Miedź II Legnica - Piast Żmigród

Kolejka 4 - 2021-08-21
Miedź II Legnica - Warta Gorzów Wlkp.
Odra Wodzisław - LKS Goczałkowice
Polonia Bytom - Carina Gubin
Błyskawica Gać - Górnik II Zabrze
Ślęza Wrocław - Karkonosze Jelenia Góra
MKS Kluczbork - Stal Brzeg
Pniówek Pawłowice - Zagłębie II Lubin
Gwarek Tarnowskie Góry - Rekord Bielsko-Biała
Piast Żmigród - Lechia Zielona Góra

Kolejka 5 - 2021-08-28
Lechia Zielona Góra - Gwarek Tarnowskie Góry
Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice
Zagłębie II Lubin - MKS Kluczbork
Stal Brzeg - Ślęza Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra - Błyskawica Gać
Górnik II Zabrze - Polonia Bytom
Carina Gubin - Odra Wodzisław
LKS Goczałkowice - Miedź II Legnica
Warta Gorzów Wlkp. - Piast Żmigród

Kolejka 6 - 2021-09-04
Warta Gorzów Wlkp. - LKS Goczałkowice
Miedź II Legnica - Carina Gubin
Odra Wodzisław - Górnik II Zabrze
Polonia Bytom - Karkonosze Jelenia Góra
Błyskawica Gać - Stal Brzeg
Ślęza Wrocław - Zagłębie II Lubin
MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice - Lechia Zielona Góra
Piast Żmigród - Gwarek Tarnowskie Góry

Kolejka 7 - 2021-09-08
Gwarek Tarnowskie Góry - Pniówek Pawłowice
Lechia Zielona Góra - MKS Kluczbork
Rekord Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław
Zagłębie II Lubin - Błyskawica Gać
Stal Brzeg - Polonia Bytom
Karkonosze Jelenia Góra - Odra Wodzisław
Górnik II Zabrze - Miedź II Legnica
Carina Gubin - Warta Gorzów Wlkp.
LKS Goczałkowice - Piast Żmigród

Kolejka 8 - 2021-09-11
LKS Goczałkowice - Carina Gubin
Warta Gorzów Wlkp. - Górnik II Zabrze
Miedź II Legnica - Karkonosze Jelenia Góra
Odra Wodzisław - Stal Brzeg
Polonia Bytom - Zagłębie II Lubin
Błyskawica Gać - Rekord Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław - Lechia Zielona Góra
MKS Kluczbork - Gwarek Tarnowskie Góry
Piast Żmigród - Pniówek Pawłowice

Kolejka 9 - 2021-09-18
Pniówek Pawłowice - MKS Kluczbork
Gwarek Tarnowskie Góry - Ślęza Wrocław
Lechia Zielona Góra - Błyskawica Gać
Rekord Bielsko-Biała - Polonia Bytom
Zagłębie II Lubin - Odra Wodzisław
Stal Brzeg - Miedź II Legnica
Karkonosze Jelenia Góra - Warta Gorzów Wlkp.
Górnik II Zabrze - LKS Goczałkowice
Carina Gubin - Piast Żmigród

Kolejka 10 - 2021-09-25
Carina Gubin - Górnik II Zabrze
LKS Goczałkowice - Karkonosze Jelenia Góra
Warta Gorzów Wlkp. - Stal Brzeg
Miedź II Legnica - Zagłębie II Lubin
Odra Wodzisław - Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom - Lechia Zielona Góra
Błyskawica Gać - Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice
Piast Żmigród - MKS Kluczbork

Kolejka 11 - 2021-10-02
MKS Kluczbork - Ślęza Wrocław
Pniówek Pawłowice - Błyskawica Gać
Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia Bytom
Lechia Zielona Góra - Odra Wodzisław
Rekord Bielsko-Biała - Miedź II Legnica
Zagłębie II Lubin - Warta Gorzów Wlkp.
Stal Brzeg - LKS Goczałkowice
Karkonosze Jelenia Góra - Carina Gubin
Górnik II Zabrze - Piast Żmigród

Kolejka 12 - 2021-10-09
Górnik II Zabrze - Karkonosze Jelenia Góra
Carina Gubin - Stal Brzeg
LKS Goczałkowice - Zagłębie II Lubin
Warta Gorzów Wlkp. - Rekord Bielsko-Biała
Miedź II Legnica - Lechia Zielona Góra
Odra Wodzisław - Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Bytom - Pniówek Pawłowice
Błyskawica Gać - MKS Kluczbork
Piast Żmigród - Ślęza Wrocław

Kolejka 13 - 2021-10-16
Ślęza Wrocław - Błyskawica Gać
MKS Kluczbork - Polonia Bytom
Pniówek Pawłowice - Odra Wodzisław
Gwarek Tarnowskie Góry - Miedź II Legnica
Lechia Zielona Góra - Warta Gorzów Wlkp.
Rekord Bielsko-Biała - LKS Goczałkowice
Zagłębie II Lubin - Carina Gubin
Stal Brzeg - Górnik II Zabrze
Karkonosze Jelenia Góra - Piast Żmigród

Kolejka 14 - 2021-10-23
Karkonosze Jelenia Góra - Stal Brzeg
Górnik II Zabrze - Zagłębie II Lubin
Carina Gubin - Rekord Bielsko-Biała
LKS Goczałkowice - Lechia Zielona Góra
Warta Gorzów Wlkp. - Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź II Legnica - Pniówek Pawłowice
Odra Wodzisław - MKS Kluczbork
Polonia Bytom - Ślęza Wrocław
Piast Żmigród - Błyskawica Gać

Kolejka 15 - 2021-10-30
Błyskawica Gać - Polonia Bytom
Ślęza Wrocław - Odra Wodzisław
MKS Kluczbork - Miedź II Legnica
Pniówek Pawłowice - Warta Gorzów Wlkp.
Gwarek Tarnowskie Góry - LKS Goczałkowice
Lechia Zielona Góra - Carina Gubin
Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze
Zagłębie II Lubin - Karkonosze Jelenia Góra
Stal Brzeg - Piast Żmigród

Kolejka 16 - 2021-11-06
Stal Brzeg - Zagłębie II Lubin
Karkonosze Jelenia Góra - Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze - Lechia Zielona Góra
Carina Gubin - Gwarek Tarnowskie Góry
LKS Goczałkowice - Pniówek Pawłowice
Warta Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork
Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław
Odra Wodzisław - Błyskawica Gać
Piast Żmigród - Polonia Bytom

Kolejka 17 - 2021-11-13
Polonia Bytom - Odra Wodzisław
Błyskawica Gać - Miedź II Legnica
Ślęza Wrocław - Warta Gorzów Wlkp.
MKS Kluczbork - LKS Goczałkowice
Pniówek Pawłowice - Carina Gubin
Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze
Lechia Zielona Góra - Karkonosze Jelenia Góra
Rekord Bielsko-Biała - Stal Brzeg
Zagłębie II Lubin - Piast Żmigród

Kolejka 18 - 2021-11-20
Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie II Lubin
Lechia Zielona Góra - Stal Brzeg
Gwarek Tarnowskie Góry - Karkonosze Jelenia Góra
Pniówek Pawłowice - Górnik II Zabrze
MKS Kluczbork - Carina Gubin
Ślęza Wrocław - LKS Goczałkowice
Błyskawica Gać - Warta Gorzów Wlkp.
Polonia Bytom - Miedź II Legnica
Piast Żmigród - Odra Wodzisław

Kolejka 19 - 2022-03-12
Miedź II Legnica - Odra Wodzisław
Warta Gorzów Wlkp. - Polonia Bytom
LKS Goczałkowice - Błyskawica Gać
Carina Gubin - Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze - MKS Kluczbork
Karkonosze Jelenia Góra - Pniówek Pawłowice
Stal Brzeg - Gwarek Tarnowskie Góry
Zagłębie II Lubin - Lechia Zielona Góra
Rekord Bielsko-Biała - Piast Żmigród

Kolejka 20 - 2022-03-19
Lechia Zielona Góra - Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry - Zagłębie II Lubin
Pniówek Pawłowice - Stal Brzeg
MKS Kluczbork - Karkonosze Jelenia Góra
Ślęza Wrocław - Górnik II Zabrze
Błyskawica Gać - Carina Gubin
Polonia Bytom - LKS Goczałkowice
Odra Wodzisław - Warta Gorzów Wlkp.
Piast Żmigród - Miedź II Legnica

Kolejka 21 - 2022-03-26
Warta Gorzów Wlkp. - Miedź II Legnica
LKS Goczałkowice - Odra Wodzisław
Carina Gubin - Polonia Bytom
Górnik II Zabrze - Błyskawica Gać
Karkonosze Jelenia Góra - Ślęza Wrocław
Stal Brzeg - MKS Kluczbork
Zagłębie II Lubin - Pniówek Pawłowice
Rekord Bielsko-Biała - Gwarek Tarnowskie Góry
Lechia Zielona Góra - Piast Żmigród

Kolejka 22 - 2022-04-02
Gwarek Tarnowskie Góry - Lechia Zielona Góra
Pniówek Pawłowice - Rekord Bielsko-Biała
MKS Kluczbork - Zagłębie II Lubin
Ślęza Wrocław - Stal Brzeg
Błyskawica Gać - Karkonosze Jelenia Góra
Polonia Bytom - Górnik II Zabrze
Odra Wodzisław - Carina Gubin
Miedź II Legnica - LKS Goczałkowice
Piast Żmigród - Warta Gorzów Wlkp.

Kolejka 23 - 2022-04-09
LKS Goczałkowice - Warta Gorzów Wlkp.
Carina Gubin - Miedź II Legnica
Górnik II Zabrze - Odra Wodzisław
Karkonosze Jelenia Góra - Polonia Bytom
Stal Brzeg - Błyskawica Gać
Zagłębie II Lubin - Ślęza Wrocław
Rekord Bielsko-Biała - MKS Kluczbork
Lechia Zielona Góra - Pniówek Pawłowice
Gwarek Tarnowskie Góry - Piast Żmigród

Kolejka 24 - 2022-04-16
Pniówek Pawłowice - Gwarek Tarnowskie Góry
MKS Kluczbork - Lechia Zielona Góra
Ślęza Wrocław - Rekord Bielsko-Biała
Błyskawica Gać - Zagłębie II Lubin
Polonia Bytom - Stal Brzeg
Odra Wodzisław - Karkonosze Jelenia Góra
Miedź II Legnica - Górnik II Zabrze
Warta Gorzów Wlkp. - Carina Gubin
Piast Żmigród - LKS Goczałkowice

Kolejka 25 - 2022-04-23
Carina Gubin - LKS Goczałkowice
Górnik II Zabrze - Warta Gorzów Wlkp.
Karkonosze Jelenia Góra - Miedź II Legnica
Stal Brzeg - Odra Wodzisław
Zagłębie II Lubin - Polonia Bytom
Rekord Bielsko-Biała - Błyskawica Gać
Lechia Zielona Góra - Ślęza Wrocław
Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork
Pniówek Pawłowice - Piast Żmigród

Kolejka 26 - 2022-04-27
MKS Kluczbork - Pniówek Pawłowice
Ślęza Wrocław - Gwarek Tarnowskie Góry
Błyskawica Gać - Lechia Zielona Góra
Polonia Bytom - Rekord Bielsko-Biała
Odra Wodzisław - Zagłębie II Lubin
Miedź II Legnica - Stal Brzeg
Warta Gorzów Wlkp. - Karkonosze Jelenia Góra
LKS Goczałkowice - Górnik II Zabrze
Piast Żmigród - Carina Gubin

Kolejka 27 - 2022-04-30
Górnik II Zabrze - Carina Gubin
Karkonosze Jelenia Góra - LKS Goczałkowice
Stal Brzeg - Warta Gorzów Wlkp.
Zagłębie II Lubin - Miedź II Legnica
Rekord Bielsko-Biała - Odra Wodzisław
Lechia Zielona Góra - Polonia Bytom
Gwarek Tarnowskie Góry - Błyskawica Gać
Pniówek Pawłowice - Ślęza Wrocław
MKS Kluczbork - Piast Żmigród

Kolejka 28 - 2022-05-07
Ślęza Wrocław - MKS Kluczbork
Błyskawica Gać - Pniówek Pawłowice
Polonia Bytom - Gwarek Tarnowskie Góry
Odra Wodzisław - Lechia Zielona Góra
Miedź II Legnica - Rekord Bielsko-Biała
Warta Gorzów Wlkp. - Zagłębie II Lubin
LKS Goczałkowice - Stal Brzeg
Carina Gubin - Karkonosze Jelenia Góra
Piast Żmigród - Górnik II Zabrze

Kolejka 29 - 2022-05-14
Karkonosze Jelenia Góra - Górnik II Zabrze
Stal Brzeg - Carina Gubin
Zagłębie II Lubin - LKS Goczałkowice
Rekord Bielsko-Biała - Warta Gorzów Wlkp.
Lechia Zielona Góra - Miedź II Legnica
Gwarek Tarnowskie Góry - Odra Wodzisław
Pniówek Pawłowice - Polonia Bytom
MKS Kluczbork - Błyskawica Gać
Ślęza Wrocław - Piast Żmigród

Kolejka 30 - 2022-05-21
Błyskawica Gać - Ślęza Wrocław
Polonia Bytom - MKS Kluczbork
Odra Wodzisław - Pniówek Pawłowice
Miedź II Legnica - Gwarek Tarnowskie Góry
Warta Gorzów Wlkp. - Lechia Zielona Góra
LKS Goczałkowice - Rekord Bielsko-Biała
Carina Gubin - Zagłębie II Lubin
Górnik II Zabrze - Stal Brzeg
Piast Żmigród - Karkonosze Jelenia Góra

Kolejka 31 - 2022-05-28
Stal Brzeg - Karkonosze Jelenia Góra
Zagłębie II Lubin - Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała - Carina Gubin
Lechia Zielona Góra - LKS Goczałkowice
Gwarek Tarnowskie Góry - Warta Gorzów Wlkp.
Pniówek Pawłowice - Miedź II Legnica
MKS Kluczbork - Odra Wodzisław
Ślęza Wrocław - Polonia Bytom
Błyskawica Gać - Piast Żmigród

Kolejka 32 - 2022-06-04
Polonia Bytom - Błyskawica Gać
Odra Wodzisław - Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica - MKS Kluczbork
Warta Gorzów Wlkp. - Pniówek Pawłowice
LKS Goczałkowice - Gwarek Tarnowskie Góry
Carina Gubin - Lechia Zielona Góra
Górnik II Zabrze - Rekord Bielsko-Biała
Karkonosze Jelenia Góra - Zagłębie II Lubin
Piast Żmigród - Stal Brzeg

Kolejka 33 - 2022-06-11
Zagłębie II Lubin - Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała - Karkonosze Jelenia Góra
Lechia Zielona Góra - Górnik II Zabrze
Gwarek Tarnowskie Góry - Carina Gubin
Pniówek Pawłowice - LKS Goczałkowice
MKS Kluczbork - Warta Gorzów Wlkp.
Ślęza Wrocław - Miedź II Legnica
Błyskawica Gać - Odra Wodzisław
Polonia Bytom - Piast Żmigród

Kolejka 34 - 2022-06-18
Odra Wodzisław - Polonia Bytom
Miedź II Legnica - Błyskawica Gać
Warta Gorzów Wlkp. - Ślęza Wrocław
LKS Goczałkowice - MKS Kluczbork
Carina Gubin - Pniówek Pawłowice
Górnik II Zabrze - Gwarek Tarnowskie Góry
Karkonosze Jelenia Góra - Lechia Zielona Góra
Stal Brzeg - Rekord Bielsko-Biała
Piast Żmigród - Zagłębie II Lubin

 

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!