IV liga SWORNICA CZARNOWĄSY - RUCH ZDZIESZOWICE 0-3 (0-0)

0-2 61min. Marzec
0-3 70min. Czapliński

Swornica: Stodoła - Filipe (65 Mazurek), Brzozowski, Szampera, Szynklarz, Mikulski (58 Bienias), Surowiak, Sikorski (81 Franek), Jędrzejczyk, Scisło, Jaworski
Ruch: Kasprzik - Polak, Bachor, M. Dyczek, Nowak, Rychlewicz (57 Szatkowski), Ł. Damrat, Czajkowski (80 Plachetka), Marzec, Sotor (83 P. Dyczek), Czapliński (75 Pindral)

Po serii dobrych występów Swornica Czarnowąsy musiała w końcu uznać wyższość Ruchu Zdzieszowice, z którym przegrała 0-3.

Pierwsza połowa nie zapowiadała tak wysokiej porażki Swornicy. Czarnowąsy zaprezentowały się całkiem dobrze, a co ważniejsze, lepiej od nieco ospałego Ruchu. Kilkakrotnie Swornica mogła objąć prowadzenie, jednak uważna gra Ruchu w obronie zapobiegła utracie bramki.

Wszystko odmieniło się po zmianie stron. Wtedy środek boiska padł łupem przyjezdnych, którzy z minuty na minute zaczęli dominować na boisku. Po 10-ciu minutach gry Zdzieszowice objęły prowadzenie i było to początek końca Swornicy. Później przyjezdni jeszcze dwukrotnie trafiali do bramki i w rezultacie odnieśli okazałe zwycięstwo 3-0.