IV liga LKS CZANIEC - GÓRNIK II ZABRZE 3-2 (2-1)

2-0 45+1min. Fabisiak
2-1 45+2min. Weremko
2-2 61min. Nowak
3-2 65min. Kuropis

Czaniec: Kawaler - Gruszka, Gola, Kurpios, Łoś, Waligóra, Nagi, Fabisiak (81 Grzech), Rzeszutko, Hałat (65 Gołuch), Praciak
Górnik II: Kuchta - Słodowy, Dankowski, Weremko (76 Hojka), Bartusiak, Kucza, Furgacz, Piasecki, Rutkowski, Cerimagić (46 Nowak), Caliński (66 Konieczny)

Najciekawsza była końcówka pierwszej połowy, a właściwie jej doliczony już czas. Przez całą pierwszą połowę obyło się bez bramek, za to na koniec padły aż trzy. Najpierw w 43 minucie Czaniec objął prowadzenie, by później w doliczonym już czasie podwyższyć na 2-0. Jakby tego mało było, Górnik chwilę później zdobył swojego gola i dopiero wtedy sędzia odgwizdał przerwę. W drugiej części obie drużyny strzeliły sobie jeszcze po bramce, najpierw Górnik wyrównał na 2-2, a potem Czaniec odzyskał prowadzenie i mecz zakończył się zwycięstwem Czańca 3-2.