III ligaROZWÓJ KATOWICE - RUCH ZDZIESZOWICE 2-1 (1-1)

1-1 12min. Bachor
2-1 58min. Bella (samobójcza)

Rozwój: Budka - Mielnik, Domański, Szymiński, Winiarczyk, Gacki, Gałecki, Tkocz, Mandrysz (88 Kapias), Szkatuła (62 Żak), Gielza (73 Król)
Ruch: Kasprzik - Łęszczak, Bodzioch, Bachor, Nowak, Gamla (60 Damrat), Bella, Kierdal (78 Krakowski), Dyczek (56 Sotor), Kiliński, Gładkowski

Rozwój Katowice okazał się zbyt wymagającym rywalem dla Zdzieszowic i wygrał 2-1. Ruch może mówić o sporym pechu, ale także o wielkim niedosycie. Nie dość bowiem, że kilka minut po przerwie Bella wpakował piłkę do własnej bramki, po której Rozwój po raz drugi objął prowadzenie, to na dodatek na 6 minut przed końcem nie wykorzystał karnego, który mógł Ruchowi uratować punkt. Dla Belli to sytuacja nie do pozazdroszczenia, gorsze jest jednak to, że przegrana zdzieszowickiej drużyny mocno oddala jej szanse na utrzymanie III ligi.