III ligaBYTOVIA BYTÓW - ODRA OPOLE 2-1 (2-0)

2-0 29min. Surdykowski
2-1 86min. Glanowski

Bytovia: Sobański - Balogun (85 Michalski), Hirsz, Kowalski, Kryszak, Pietroń, Surdykowski (72 Marczak, 90 Wojach), Stefanowicz (78 Kajca), Wilczyński, Wróbel, Wróblewski
Odra: Danowski - Surowiak (58 Kowalczyk), Michniewicz, Lalko (46 Wawrzyniak), Skrzypczak (78 Wolny), Tomanek (63 Łoziński), Glanowski, Copik, Krawiec, Krysian, Kocur

Po efektownym zwycięstwie w Opolu tym razem Odra nie sprostała drużynie z Bytowa i przegrała 1-2. Gospodarze już do przerwy prowadzili 2-0 po strzałach Hirsza i Surdykowskiego. Odra nie zdołała odpowiedzieć ani jednym trafieniem i po zmianie stron z upływem czasu zwycięstwo Bytovii stawało się coraz realniejsze.

Nadzieję opolan wzbudził na 4 minuty przed końcem Glanowski, który z rzutu wolnego zdobył dla Odry kontaktowego gola. Odra poczuwszy szansę na zwycięstwo postawiła wszystko na jedną kartę, lecz mimo trzech doliczonych minut do wyrównania nie udało się doprowadzić i trzy punkty zostały w Bytovvie. Odra straciła pierwsze punkty, pierwsze bramki i pozycję wicelidera.