III ligaRUCH ZDZIESZOWICE - RAKÓW CZĘSTOCHOWA 0-1 (0-1)

0-1 12min. Retlewski

Ruch: Feć - Anioła, Bachor, Bella, Pajączkowski, Rozmus (63 Baraniak), Damrat (58 Dyczek), Filipowicza (63 Kapłon), Lachowski, Sobik, Bukowiec
Raków: Kos - Soczyński, Byrtek, Góra, Strzelecki, Napora, Ogłaza, Kowalczyk (82 Wiśniewski), Buczkowski (85 Buczkowski), Brzęczek (68 Kmieć), Retlewski (39 Czerwiński)

Drugi mecz Ruchu w uratowanej kuchennymi drzwiami III lidze zakończył się drugą porażką. Nie pomogło własne boisko. Nie pomogły rozpaczliwe próby uratowania remisu w ostatnich minutach. Nie pomogło nawet wyjście Fecia pod pole karne Rakowa.

Raków Częstochowa wygrał w Zdzieszowicach 1-0 i zepchnął Ruch na przedostatnie miejsce w tabeli. Jedynego gola zdobył w 12 minucie Retlewski i to wystarczyło, by trze punkty pojechały do Częstochowy.