III ligaODRA OPOLE - JAROTA JAROCIN 3-0 (0-0)

2-0 55min. Kocur
3-0 77min. Tomanek

Odra: Danowski - Surowiak, Michniewicz, Lalko, Skrzypczak, Tomanek, Glanowski, Copik, Krawiec (86 Wolny), Deja (21 Krysian), Kocur (78 Setla)
Jarota: Szymański - Kieliba, Wojciechowski, Filipiak, Oczkowski, Czabański (68 Nawrocki), Danielak, Bartoszak, Skokowski (46 Olejniczak), Garbarek, Konieczny (46 Kamiński, 82 Antkowiak)

Pierwszy mecz Odry w III lidze wypadł lepiej niż dobrze. Wynik 3-0 mówi sam za siebie, a zwycięstwo dodaje kibicom apetytu, którzy z pewnymi obawami mogli oczekiwać występu Odry po przegranym pucharze z Legnicą.

Nic z tych rzeczy. Obawy okazały się płonne, a Odra udowodniła, że nieprzypadkowo wygrała IV -ligę. Do przerwy utrzymał się wynik bezbramkowy, jednak po przerwie nastąpiła eksplozja bramek w wykonaniu opolan. Najpierw Krysian strzelił historycznego, bo pierwszego gola dla Odry w III lidze, a później Kocur podwyższył na 2-0 i wreszcie Tomanek ustalił wynik na 3-0.

Trzy punkty pozostały w Opolu, Odra od razu uplasowała się w czołówce i przy takiej grze ma spore szanse, by w niej pozostać.