1-1 66min. Deja
2-1 74min. Laskowski
2-2 83min. Glanowski
2-3 113min. Deja

Łomża: Łopatowicz - Malinowski, Kacprzyk, Cychol, Lelujka, Gałązka (72 Malinowski), Rydzewski, Maćkowski (74 Tercjak), Speichler, Olesiński (103 Konopka), Laskowski
Odra: Danowski - Krawiec, Drąg, Lalko, Surowiak, Krysian, Copik (67 Łoziński), Wawrzyniak (55 Glanowski), Deja, Cieluch, Setla (46 Tomanek)

W drugim pucharowym meczu Odra pokonała na wyjeździe Łomżę i awansowała do trzeciej rundy (przez PZPN numerowanej jako pierwsza). Podobnie, jak w pierwszym meczu, 90 minut nie wystarczyło opolanom do wygrania meczu i potrzebna była dogrywka. Obyło się bez karnych.

Łomżanie dwukrotnie obejmowali prowadzenie, raz tuż po przerwie, a później na kwadrans przed końcem. Odra dwukrotnie musiała odrabiać straty i w normalnym czasie mecz zakończył się remisem 2-2. W dogrywce lepsi byli goście, którzy strzałem Deji zapewnili sobie zwycięstwo i awans do kolejnej rundy.