ODRA OPOLE - ROW RYBNIK 4-2 (0-0, 1-1, 2-2)

2-1 102min. Deja
2-2 109min. Gładkowski

Odra: Danowski - Kowalczyk (68 Surowiak), Drąg (78 Lalko), Michniewicz, Łoziński, Tomanek, Glanowski, Copik, Cieluch (68 Wolny), Deja, Krysian
ROW: Kajzer - Grolik, Kutarba, Szary, Krotofil, Wieczorek, Muszalik, Kurzawa (85 Szatkowski), Feruga (85 Gładkowski), Buchała (66 Jary), Kostecki

Odra Opole jako jedyna z trójki naszych drużyn przebrnęła przez pierwszą rundę Pucharu Polski. Opolanie pokonali ROR Rybnik, ale dopiero po rzutach karnych. Pierwszego gola zdobył tuż po przerwie Tomanek, jednak ROW wkrótce wyrównał po bramce Kurzawy.

W dogrywce opolanie ponownie objęli prowadzenie po bramce Deji w 102 minucie. Goście po raz drugi wyrównali kilka minut później i stan 2-2 utrzymał się do końca dogrywki. W rzutach karnych lepsi okazali się gospodarze, które wygrali 4-2 i awansowali do drugiej rundy.