IV ligaLZS PIOTRÓWKA - START NAMYSŁÓW 2-0 (0-0)

1-0 49min. Iwan
2-0 86min. Gwaze

Piotrówka: Frances - Jorge, Galdino, Filipe, Iwan, Mańkowski, Mpako, Kluz (89 Thiago), Gwaze, Barć (90+3 Rosochacki), Guilherme (67 Bulaji)
Start: Rozmus - Janda, Lizak, Żołnowski, Kamil Błach (61 Biliński), Zalwert (77 Krystian Błach), Szpak, Bonar, Pabiniak (32 Łątka), Smolarczyk (61 Zajączkowski), Samborski

Dopiero w siódmym meczu drużyna Piotrówki wywalczyła zwycięstwo. Pechowcem, który na Piotrówce połamał zęby, był Start Namysłów, który w Piotrówce rozegrał dość anemiczny mecz i zasłużenie przegrał.

Przewaga Piotrówki wyraźna była już w pierwszej połowie, ale na bramki przyszło poczekać do drugiej części. Tuż po jej wznowieniu Iwan świetnym strzałem w okienku dał Piotrówce prowadzenie 1-0. Namysłów szansę na zmianę wyniku otrzymał w 84 minucie, kiedy dorobił się rzutu karnego, po faulu Iwana na Samborskim, po którym ten pierwszy wyleciał z boiska. Stuprocentowej jednak okazji do wyrównania nie wykorzystał Samborski - bramkarz Piotrówki wyczuł jego intencje i sparował piłkę. Jakby tego mało było, minutę później grająca w osłabieniu Piotrówka strzeliła drugiego gola i wygrała cały mecz 2-0.