IV ligaSZOMBIERKI BYTOM - PIAST STRZELCE OP. 5-0 (1-0)

4-0 88min. Pączko
5-0 90min. Malicki (karny)

Szombierki: Wiśniewski, Szafrański, Szeja, Mrozek, Stefaniak, Thiel, Rosiński (70 Dymowski), Mróz, Ryś (53 Ciołek), Jaromin (73 Malicki), Makowski (63 Pączko)
Piast: Kukuczka - Jaremko, Sacha, Kozołub, Becella, Dłutowski, Jakubczak, Rychlewicz, Kampa, Job, Korchut

Kolejna wysoka porażka Piasta stała się faktem. Strzelecka drużyna w Bytomiu nie miała nic do powiedzenia. Napór Szombierek od pierwszych minut nie zwiastował niczego dobrego, otwarta pozostawała jedynie kwestia rozmiarów porażki.

Mimo zdecydowanej przewagi Szombierek pierwsza bramka padła dopiero w 19-tej minucie, a wynik 1-0 utrzymał się do końca pierwszej połowy. Wynik taki można by uznać za sukces Piasta, ale w drugiej połowie Szombierki rozkręciły się na dobre. Już w 50 minucie Jaromin podwyższył na 2-0, a wkrótce po nim Ciołek na 3-0 i było po meczu. Ostateczny cios Piast otrzymał w samej końcówe i przegrał 0-5.