IV ligaLZS LEŚNICA - LKS CZANIEC 2-0 (0-0)

1-0 67min. Kierdal
2-0 82min. Sotor

Leśnica: Kasprzik - Kierdal, M. Dyczek, Piotr Dyczek, Skorupa, Konacki (86 Janczarek), Gamla, Szyndzielorz (90+2 Kaźmierczyk), Kiliński (90 Chojnowski), Sotor, Kędzierski (46 Dudek)
Czaniec: Soldak - Sadlok (86 Gola), Dębski, Żak, Łoś, Hałat (77 R. Karcz), Świerczyński, Młynarczyk (69 Michałek), K. Karcz, Praciak, Frąckowiak (59 Pindel)

Pierwsza połowa nie zapowiadała wygranej Leśnicy. Czaniec pokazał się z lepszej strony i to goście narzucali tempo gry. Po przerwie jednak Leśnica przejęła inicjatywę i w 67 minucie objęła prowadzenie po rzucie karnym wykorzystanym przez Kierdala.

Drugiego gola zdobył Sotor wykorzystując jedną z kontr Leśnicy i ustalił wynik na 2-0. Leśnica po zwycięstwie nad Czancem awansowała na trzecie miejsce w tabeli.