IV ligaROZWÓJ KATOWICE - LZS LEŚNICA 5-0 (3-0)

4-0 54min. Gałecki
5-0 86min. Furczyk

Rozwój: Soliński - Mielnik, Lis, Gałecki (61 Szymiński), Winiarczyk, Furczyk, Gacki, Zalewski, Wolny (46 Król), Nowak (69 Paszek), Gielza (57 Żak)
Leśnica: Kasprzik - Nowak, M. Dyczek, Kierdal, Piotr Dyczek, Sotor, Szyndzielorz, B. Sopel (55 Dudek), Rams (28 Chojnowski), Paweł Dyczek (67 D. Sopel), Murlowski (42 Banach)

Rozwój Katowice po serii przegranych meczów z Leśnicą wreszcie przemógł niemoc i pokonał naszą drużynę w niebywałym stylu. Leśnica jechała do Rozwoju ze świadomością, że lider będzie chciał przypieczętować swój awans do III ligi i nie może sobie pozwolić na przegraną.

Od początku zresztą stało się jasne, że w tym meczu tylko jedna drużyna będzie dyktować warunki. Już w 4 minucie Gielza dał Rozwojowi prowadzenie, co stało się sygnałem do kolejnych ataków na bramkę Leśnicy. Pod koniec pierwszej połowy z boiska wyleciał bramkarz Leśnicy za faul na Nowaku, a Rozwój z rzutu karnego podwyższył na 2-0. Chwilę później bramkę "do szatni" zdobył Gacki i jeśli Leśnica miała jeszcze jakiekolwiek złudzenia, to w tym momencie wszystkie prysły.

W drugiej części meczu gospodarze podwyższyli na 4-0, a kilka minut przed końcem dołożyli jeszcze jedno trafienie i awans Rozwoju do III ligi stało się faktem.

Gratulacje wywalczonego awansu od redakcji serwisu LigaNetPl i powodzenia w przyszłym sezonie!