PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - ODRA OPOLE 0-3 (0-1)

0-2 75min. Tomasz Wepa
0-3 87min. Waldemar Gancarczyk

Podbeskidzie II Bielsko-Biała: Sebastian Madejski - Aleksander Chmielewski, Konrad Gutowski (64 Kacper Gach), Damian Handzlik, Leszek Kuszmider, Krzysztof Łaciak (69 Konrad Powała), Celestine Lazarus, Daniel Mikołajewski, Daniel Stanclik (59 Adrian Pindera), Mateusz Wajdzik, Adrian Widełka
Odra Opole: Grzegorz Kleemann - Robert Trznadel, Mateusz Peroński, Mateusz Bodzioch, Rafał Brusiło, Waldemar Gancarczyk, Krzysztof Gancarczyk (65 Mateusz Gancarczyk), Przemysław Bella (56 Damian Ałdaś), Tomasz Wepa, Bartłomiej Kolanko (62 Marcin Niemczyk), Łukasz Staroń (70 Dawid Wolny)

Przez długi czas Odra nie potrafiła udokumentować swojej przewagi bramką. Mimo dobrej gry opolanom nie udało się sforsować obrony Podbeskidzia. A oczekiwania na zwycięstwo po dwóch remisach było ogromne.

Gdy wydawało się, że więcej w pierwszej połowie się już nie wydarzy, w doliczonym czasie Staroń odczarował bramkę Madejskiego i Odra objęła prowadzenie. Jednobramkowa przewaga Odry przez wiele minut drugiej połowy trzymała w napięciu, bo mimo dalszego naporu Odry zwycięstwo przyjezdnych ciągle było zagrożone. Losy meczu wyjaśniły się na kwadrans przed końcem, kiedy Wepa podwyższył na 2-0. Końcówkę Odra miała więc już spokojniejszą, co być może i stało się przyczynkiem trzeciej bramki, jaką opolanie zdobyli tuż przed końcem.

Ostatecznie Odra wygrała w Bielsku z Podbeskidziem i umocniła się na pozycji lidera.