Klasa B - Strzelce Op. LZS KIELCZA - LZS PORĘBA 2-2 (2-1)

2-0 17min. Bartłomiej Stanek (samobójcza)
2-1 42min. Michał Bąk
2-2 83min. Patryk Matuszewski

Kielcza: Artur Kluba - Adam Czech (60 Waldemar Student), Sławomir Dombrowski, Łukasz Kubica, Sebastian Kulik, Sebastian Małek (75 Dominik Nowak), Dominik Pankiewicz, Rafał Potempa, Dariusz Sworeń, Mateusz Wons, Dawid Wyrwich
Poręba: Mariusz Kozołup - Maciej Bąk, Michał Bąk, Krzysztof Gawlik, Patryk Grolik, Piotr Majnusz, Patryk Matuszewski, Bartłomiej Stanek, Mariusz Tymecki, Grzegorz Wieczorkowski, Jerzy Wojdyła (46 Daniel Walczak)

Takie mecze bolą. Kielcza wygrywała z Porębą 2-0, ale wygrać nie zdołała. Szybko objęte prowadzenie nie wystarczyło, by wywalczyć 3 punkty.

Wynik meczu w 10-tej minucie otwarł Sworeń. Kilka minut później piłkę do własnej bramki skierował Stanek i Kielcza prowadziła 2-0. Wydawało się, że Poręba jest bez szans. Takie założenie przyjęli chyba też zawodnicy Kieczy, bo kilka chwil przed przerwą Porębie udało się zdobyć kontaktowego gola. Czarę goryczy miejscowych dopełnił w 83 minucie Matuszewski, który wyrównał na 2-2 i uratował tym samym punkt dla Poręby.

Kielcza miała mecz na patelni, ale musiała się obejść smakiem. Poręba weszła w mecz fatalnie, do domu jednak jechała w dobrych nastrojach, bo ostatecznie jeden punkt udało się wywalczyć.