LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

User Rating: / 0
PoorBest 
Piłka ręczna - II liga
piątek, 09 lipca 2021 16:57
Terminarz - II liga

Kolejka 1 - 2021-09-18
MKS Wieluń - Śląsk Wrocław
Padwa Zamość - Warmia Olsztyn
Stal Gorzów - KPR Legionowo
Miedź Legnica - Nielba Wągrowiec
SRS Przemyśl - Ostrovia Ostrów
AZS Biała Podlaska - MKS Grudziądz
Zagłębie Sosnowiec - SPR Żukowo

Kolejka 2 - 2021-09-25
Zagłębie Sosnowiec - AZS Biała Podlaska
MKS Grudziądz - SRS Przemyśl
Ostrovia Ostrów - Miedź Legnica
Nielba Wągrowiec - Stal Gorzów
KPR Legionowo - Padwa Zamość
Warmia Olsztyn - MKS Wieluń
SPR Żukowo - Śląsk Wrocław

Kolejka 3 - 2021-10-02
Śląsk Wrocław - Warmia Olsztyn
MKS Wieluń - KPR Legionowo
Padwa Zamość - Nielba Wągrowiec
Stal Gorzów - Ostrovia Ostrów
Miedź Legnica - MKS Grudziądz
SRS Przemyśl - Zagłębie Sosnowiec
AZS Biała Podlaska - SPR Żukowo

Kolejka 4 - 2021-10-09
AZS Biała Podlaska - SRS Przemyśl
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
MKS Grudziądz - Stal Gorzów
Ostrovia Ostrów - Padwa Zamość
Nielba Wągrowiec - MKS Wieluń
KPR Legionowo - Śląsk Wrocław
SPR Żukowo - Warmia Olsztyn

Kolejka 5 - 2021-10-16
Warmia Olsztyn - KPR Legionowo
Śląsk Wrocław - Nielba Wągrowiec
MKS Wieluń - Ostrovia Ostrów
Padwa Zamość - MKS Grudziądz
Stal Gorzów - Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica - AZS Biała Podlaska
SRS Przemyśl - SPR Żukowo

Kolejka 6 - 2021-10-23
SRS Przemyśl - Miedź Legnica
AZS Biała Podlaska - Stal Gorzów
Zagłębie Sosnowiec - Padwa Zamość
MKS Grudziądz - MKS Wieluń
Ostrovia Ostrów - Śląsk Wrocław
Nielba Wągrowiec - Warmia Olsztyn
SPR Żukowo - KPR Legionowo

Kolejka 7 - 2021-10-30
KPR Legionowo - Nielba Wągrowiec
Warmia Olsztyn - Ostrovia Ostrów
Śląsk Wrocław - MKS Grudziądz
MKS Wieluń - Zagłębie Sosnowiec
Padwa Zamość - AZS Biała Podlaska
Stal Gorzów - SRS Przemyśl
Miedź Legnica - SPR Żukowo

Kolejka 8 - 2021-11-13
Miedź Legnica - Stal Gorzów
SRS Przemyśl - Padwa Zamość
AZS Biała Podlaska - MKS Wieluń
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław
MKS Grudziądz - Warmia Olsztyn
Ostrovia Ostrów - KPR Legionowo
SPR Żukowo - Nielba Wągrowiec

Kolejka 9 - 2021-11-20
Nielba Wągrowiec - Ostrovia Ostrów
KPR Legionowo - MKS Grudziądz
Warmia Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec
Śląsk Wrocław - AZS Biała Podlaska
MKS Wieluń - SRS Przemyśl
Padwa Zamość - Miedź Legnica
Stal Gorzów - SPR Żukowo

Kolejka 10 - 2021-11-27
Stal Gorzów - Padwa Zamość
Miedź Legnica - MKS Wieluń
SRS Przemyśl - Śląsk Wrocław
AZS Biała Podlaska - Warmia Olsztyn
Zagłębie Sosnowiec - KPR Legionowo
MKS Grudziądz - Nielba Wągrowiec
SPR Żukowo - Ostrovia Ostrów

Kolejka 11 - 2021-12-04
Ostrovia Ostrów - MKS Grudziądz
Nielba Wągrowiec - Zagłębie Sosnowiec
KPR Legionowo - AZS Biała Podlaska
Warmia Olsztyn - SRS Przemyśl
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
MKS Wieluń - Stal Gorzów
Padwa Zamość - SPR Żukowo

Kolejka 12 - 2021-12-11
Padwa Zamość - MKS Wieluń
Stal Gorzów - Śląsk Wrocław
Miedź Legnica - Warmia Olsztyn
SRS Przemyśl - KPR Legionowo
AZS Biała Podlaska - Nielba Wągrowiec
Zagłębie Sosnowiec - Ostrovia Ostrów
SPR Żukowo - MKS Grudziądz

Kolejka 13 - 2022-01-22
MKS Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec
Ostrovia Ostrów - AZS Biała Podlaska
Nielba Wągrowiec - SRS Przemyśl
KPR Legionowo - Miedź Legnica
Warmia Olsztyn - Stal Gorzów
Śląsk Wrocław - Padwa Zamość
MKS Wieluń - SPR Żukowo

Kolejka 14 - 2022-01-29
Śląsk Wrocław - MKS Wieluń
Warmia Olsztyn - Padwa Zamość
KPR Legionowo - Stal Gorzów
Nielba Wągrowiec - Miedź Legnica
Ostrovia Ostrów - SRS Przemyśl
MKS Grudziądz - AZS Biała Podlaska
SPR Żukowo - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 15 - 2022-02-12
AZS Biała Podlaska - Zagłębie Sosnowiec
SRS Przemyśl - MKS Grudziądz
Miedź Legnica - Ostrovia Ostrów
Stal Gorzów - Nielba Wągrowiec
Padwa Zamość - KPR Legionowo
MKS Wieluń - Warmia Olsztyn
Śląsk Wrocław - SPR Żukowo

Kolejka 16 - 2022-02-26
Warmia Olsztyn - Śląsk Wrocław
KPR Legionowo - MKS Wieluń
Nielba Wągrowiec - Padwa Zamość
Ostrovia Ostrów - Stal Gorzów
MKS Grudziądz - Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec - SRS Przemyśl
SPR Żukowo - AZS Biała Podlaska

Kolejka 17 - 2022-03-05
SRS Przemyśl - AZS Biała Podlaska
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
Stal Gorzów - MKS Grudziądz
Padwa Zamość - Ostrovia Ostrów
MKS Wieluń - Nielba Wągrowiec
Śląsk Wrocław - KPR Legionowo
Warmia Olsztyn - SPR Żukowo

Kolejka 18 - 2022-03-12
KPR Legionowo - Warmia Olsztyn
Nielba Wągrowiec - Śląsk Wrocław
Ostrovia Ostrów - MKS Wieluń
MKS Grudziądz - Padwa Zamość
Zagłębie Sosnowiec - Stal Gorzów
AZS Biała Podlaska - Miedź Legnica
SPR Żukowo - SRS Przemyśl

Kolejka 19 - 2022-03-19
Miedź Legnica - SRS Przemyśl
Stal Gorzów - AZS Biała Podlaska
Padwa Zamość - Zagłębie Sosnowiec
MKS Wieluń - MKS Grudziądz
Śląsk Wrocław - Ostrovia Ostrów
Warmia Olsztyn - Nielba Wągrowiec
KPR Legionowo - SPR Żukowo

Kolejka 20 - 2022-03-26
Nielba Wągrowiec - KPR Legionowo
Ostrovia Ostrów - Warmia Olsztyn
MKS Grudziądz - Śląsk Wrocław
Zagłębie Sosnowiec - MKS Wieluń
AZS Biała Podlaska - Padwa Zamość
SRS Przemyśl - Stal Gorzów
SPR Żukowo - Miedź Legnica

Kolejka 21 - 2022-04-02
Stal Gorzów - Miedź Legnica
Padwa Zamość - SRS Przemyśl
MKS Wieluń - AZS Biała Podlaska
Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec
Warmia Olsztyn - MKS Grudziądz
KPR Legionowo - Ostrovia Ostrów
Nielba Wągrowiec - SPR Żukowo

Kolejka 22 - 2022-04-23
Ostrovia Ostrów - Nielba Wągrowiec
MKS Grudziądz - KPR Legionowo
Zagłębie Sosnowiec - Warmia Olsztyn
AZS Biała Podlaska - Śląsk Wrocław
SRS Przemyśl - MKS Wieluń
Miedź Legnica - Padwa Zamość
SPR Żukowo - Stal Gorzów

Kolejka 23 - 2022-04-30
Padwa Zamość - Stal Gorzów
MKS Wieluń - Miedź Legnica
Śląsk Wrocław - SRS Przemyśl
Warmia Olsztyn - AZS Biała Podlaska
KPR Legionowo - Zagłębie Sosnowiec
Nielba Wągrowiec - MKS Grudziądz
Ostrovia Ostrów - SPR Żukowo

Kolejka 24 - 2022-05-07
MKS Grudziądz - Ostrovia Ostrów
Zagłębie Sosnowiec - Nielba Wągrowiec
AZS Biała Podlaska - KPR Legionowo
SRS Przemyśl - Warmia Olsztyn
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław
Stal Gorzów - MKS Wieluń
SPR Żukowo - Padwa Zamość

Kolejka 25 - 2022-05-14
MKS Wieluń - Padwa Zamość
Śląsk Wrocław - Stal Gorzów
Warmia Olsztyn - Miedź Legnica
KPR Legionowo - SRS Przemyśl
Nielba Wągrowiec - AZS Biała Podlaska
Ostrovia Ostrów - Zagłębie Sosnowiec
MKS Grudziądz - SPR Żukowo

Kolejka 26 - 2022-05-21
Zagłębie Sosnowiec - MKS Grudziądz
AZS Biała Podlaska - Ostrovia Ostrów
SRS Przemyśl - Nielba Wągrowiec
Miedź Legnica - KPR Legionowo
Stal Gorzów - Warmia Olsztyn
Padwa Zamość - Śląsk Wrocław
SPR Żukowo - MKS Wieluń

 

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!