niedziela, 25 stycznia 2015 20:04

III liga OSIR KOMPRACHCICE - STAL ZAWADZKIE 31-31 (13-14)

Komprachcice: Oleksyn - Cichoń (3), Marcyniuk (9), K. Juros (12), Ungier (5), T. Juros (1), R. Bus (1), Żytyński, J. Bus
Stal: Donosewicz - Hertel (6), Krygowski (4), M. Morzyk (2), Całujek (3), Płonka (3), Kąpa (4), Puszkar, Kulej (3), Zagórowicz, Szulc, Szlensog (1), Skowroński, Kalisz (5)

Jesienią Komprachcice wygrały w Zawadzkiem i była to jedyna porażka Stali w pierwszej rundzie. Teraz Stal straciła trzeci punkt remisując w Komprachcicach 31-31. Strata punktu to nie jedyna konsekwencja - Stal straciła także pozycję lidera, na którą wskoczył Moto Jelcz Oława. Okupujący dolne rejony tabeli OSiR spuścił liderowi zimny prysznic i mocno skomplikował plany przyjezdnych, którzy mierzą w pierwsze miejsce i awans do II ligi. Po pierwszej dość wyrównanej połowie górą byli goście, którzy prowadzili jedną bramką. W drugiej części meczu udało im się wyjść na większe prowadzenie i wydawało się, że losy meczu były już przesądzone. Później jednak Komprachcice zaczęły odrabiać straty i na kilka minut przed końcem prowadziły nawet trzema bramkami. Stal rzutem na taśmę uratowała remis, ale zadowolona z niego być nie może.