Piłka ręczna - III liga
Piłka ręczna III liga gr. B, 2023/2024
Kolejka 20 | |
---|---|
KS Kąty Wrocławskie - AZS Zielona Góra |
44-27 |
ŚKPR Świdnica - Żagiew Dzierżoniów |
16-20 |
Tęcza Kościan - Lider Swarzędz |
19:30 |
Wolsztyniak Wolsztyn - Bór Oborniki Śl. |
19:30 |
MKS Leszno - Zew Świebodzin |
(sb) 13:00 |
Olimp Grodków - Grunwald Poznań |
(sb) 13:00 |
Orlik Brzeg - UKS Nowa Sól |
(sb) 16:00 |
III liga gr. B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Grunwald Poznań
|
19 | 57 | 537 | - | 410 |
2. |
><
KS Kąty Wrocławskie
|
20 | 51 | 684 | - | 482 |
3. |
><
Olimp Grodków
|
20 | 44 | 613 | - | 554 |
4. |
><
Zew Świebodzin
|
19 | 41 | 558 | - | 509 |
5. |
><
Tęcza Kościan
|
21 | 34 | 581 | - | 595 |
6. |
><
Bór Oborniki Śl.
|
19 | 28 | 533 | - | 533 |
7. |
><
UKS Nowa Sól
|
19 | 27 | 518 | - | 492 |
8. |
><
MKS Leszno
|
20 | 27 | 564 | - | 586 |
9. |
><
ŚKPR Świdnica
|
20 | 25 | 542 | - | 551 |
10. |
><
Wolsztyniak Wolsztyn
|
21 | 24 | 552 | - | 589 |
11. |
><
Żagiew Dzierżoniów
|
20 | 20 | 546 | - | 656 |
12. |
><
Lider Swarzędz
|
20 | 18 | 585 | - | 641 |
13. |
><
AZS Zielona Góra
|
20 | 12 | 510 | - | 625 |
14. |
><
Orlik Brzeg
|
20 | 9 | 527 | - | 627 |
Terminarz i wyniki |
Piłka ręczna III liga gr. D, 2023/2024
Kolejka 16 | |
---|---|
25-29 |
|
33-27 |
|
32-34 |
|
33-32 |
|
AZS Lublin - Wisła Sandomierz |
(sb) 12:00 |
III liga gr. D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
MTS Chrzanów
|
16 | 46 | 587 | - | 399 |
2. |
><
AGH Kraków
|
15 | 36 | 451 | - | 416 |
3. |
><
Orzeł Przeworsk
|
16 | 33 | 514 | - | 482 |
4. |
><
KS Końskie
|
15 | 33 | 472 | - | 423 |
5. |
><
Viret Zawiercie
|
17 | 27 | 525 | - | 537 |
6. |
><
SRS Przemyśl
|
15 | 22 | 430 | - | 434 |
7. |
><
KSZO Ostrowiec
|
16 | 16 | 513 | - | 517 |
8. |
><
SMS II Kielce
|
15 | 15 | 446 | - | 506 |
9. |
><
Górnik Zabrze
|
16 | 14 | 507 | - | 559 |
10. |
><
AZS Lublin
|
14 | 9 | 391 | - | 469 |
11. |
><
Wisła Sandomierz
|
15 | 4 | 433 | - | 527 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 23 lutego 2020 16:13
WOLSZTYNIAK WOLSZTYN - DZIEWIĄTKA LEGNICA 30-29 (16-14)
Wolsztyniak Wolsztyn: Kacper Siejek (7), Michał Wojtkowiak (6), Jakub GŁowacki (5), Marcin Pietruszka (5), Marek ŚwitaŁa (4), Bartosz FrĄckowiak (3), Wojciech HruŚwicki, Mateusz Kaczorowski, Jakub PiĄtkowski, Arkadiusz PiĄtkowski, Oskar Tajchert, Jakub DroŻdŻyŃski, Kacper Gawron, Mateusz Lewandowski, Karol TrybuŚ, Kacper ŻokDziewiątka Legnica: Piotr MyŚluk (6), Marcin Radomski (4), Dawid Gorczyca (3), Dariusz Piotrowicz (3), Maciej StaŃko (3), Radosław Sydor (3), Konrad Turalik (3), Dawid KrÓl (2), Mariusz Henzel (1), Jakub KasiŃski (1), Julian Jedlecki, Przemysław Koch, Paweł Wojtusik
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 23 lutego 2020 16:13
UKS KĄTY WROCŁAWSKIE - ŚKPR ŚWIDNICA 32-23 (16-8)
UKS Kąty Wrocławskie: Michał Wysocki (7), Dawid Platt (6), Bartosz WrÓblewski (4), Bartosz Pasieczny (3), Bartosz Serafin (3), Bartosz Żubrowski (3), Sebastian OstrÓwka (2), Jakub Ryba (2), Tomasz Łuczak (1), Kamil Pasiuta (1), Adrian Kazimierczak, Maciej Krekora, Maciej KuŹbiŃski, Michał Łuczak, Julien Philippe, Krzysztof ZubkoŚKPR Świdnica: Adam Chmiel (4), Dawid PĘczar (4), Mateusz Redko (3), Sebastian Borowski (2), Patryk DĘbowczyk (2), Olgierd Etel (2), Miłosz WoŁodkiewicz (2), Dawid Jankowski (1), Michał Jaroszewicz (1), Kamil Stadnik (1), Paweł Starosta (1), Norbert Bal, Wojciech JabŁoŃski, Damian Olichwer, Jakub Pierzak, Rafał Wiszniowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 23 lutego 2020 16:13
ŻAGIEW DZIERŻONIÓW - TĘCZA KOŚCIAN 28-28 ► (11-14)
Karne: 2-3
Żagiew Dzierżoniów: Tomasz Konieczny (7), Patryk Rogaczewski (6), Bartosz Galik (3), Michał Antosik (2), Mateusz BŁaŻkiewicz (2), Mateusz MatlĘga (2), Mateusz ZiemiŃski (2), Paweł Furman (1), Damian Kalinowski (1), Maciej Majewski (1), Kacper Matyja (1), Piotr KuciŃski, Patryk Petyn, Błażej Potocki, Tomasz Wasilewicz, Jan KoŹmiŃczukTęcza Kościan: Dawid Graf (7), Dawid WesoŁek (7), Damian Krystkowiak (5), Daniel Olejnik (4), Mateusz NapieraŁa (2), Artur Dymkowski (1), Tomasz PiĄtek (1), Wojciech Weiss (1), Adam Noskowiak, Amirjan Omar, Marcin Haryk
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 23 lutego 2020 02:48
MOTO JELCZ OŁAWA - SPARTA OBORNIKI 20-25 (5-11)
Moto Jelcz Oława: Krzysztof Griman (7), Grzegorz Rutkowski (4), Denys Savaryn (3), Kuba Jezierski (2), Piotr Wojtaszek (2), Adam Prokofjew (1), Mateusz SiwiŃski (1), Jan Gass, Jakub JaskÓlski, Jakub KarpiŃski, Michał Letki, Krzysztof Muszak, Bartosz Padula, Jakub Pejcha, Mikołaj Duda, Michał WojtalaSparta Oborniki: Filip Januchowski (7), Jan Okpisz (7), Maciej Batura (4), Filip Kwiatkowski (2), Łukasz SzymaŚ (2), Stanisław WoŹniak (2), Krystian KuliŃski (1), Mateusz Adamski, Szymon Chudzicki, Sebastian KustoŃ, Bartek SoŁtysiak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 23 lutego 2020 02:48
SZCZYPIORNIAK GORZYCE - ZEW ŚWIEBODZIN 31-22 (14-7)
Szczypiorniak Gorzyce: Paweł Dutkiewicz (9), Adam Frankowski (5), Wojciech BŁaszczyk (4), Piotr Grygiel (3), Mateusz Jedwabny (3), Adam Olszyna (3), Krzysztof Dutkiewicz (2), Krzysztof Pernak (1), Marcin Przyszlak (1), Łukasz Aleks, Grzegorz CieŚlak, Dawid Glabik, Tomasz Łukaszewski, Michał Marciniak, Bartosz JaruzelZew Świebodzin: Marcin Nowicki (7), Przemysław Bryza (3), Jakub Cenin (3), Wojciech Hrycak (2), Szymon Kobeszko (2), Marcin KozŁowski (2), Jakub Kaliszak (1), Mateusz Ripa (1), Maksymilian Rudnicki (1), Maciej Cenin, Marcin Garnek, Jakub PiwoŃski, Patryk Sudak, Oliwer WoŁodŹko
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
środa, 19 lutego 2020 05:08
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ISKRA II KIELCE 20-23 (9-8)
Zagłębie Sosnowiec: Maciej Chromy (3), Jakub Fidyt (3), Olaf Korzyniec (3), Łukasz PŁonka (3), Łukasz Szlinger (3), Kacper CiepliŃski (2), Marceli MigaŁa (1), Tomasz Postawa (1), Łukasz WŁoka (1), Damian Biernacki, Michał Mentel, Dawid PiĄtek, Łukasz Popczyk, Rafał Ratuszniak, Oskar Solecki, Piotr TomkiewiczIskra II Kielce: Filip Zdziech (7), Aleksander Pinda (3), Maciej SioŁek (3), Wiktor WÓjcik (3), Mateusz CzerwiŃski (2), Michał Murzec (2), Bartosz Szaniawski (2), Tomasz Kordos (1), Paweł Cieszkowski, Jakub Kuczkowski, Piotr RĘkas, Dominik Urbanowski, Miłosz WaŁach, Jakub Żmudzki
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
wtorek, 18 lutego 2020 05:43
ZEW ŚWIEBODZIN - ŻAGIEW DZIERŻONIÓW 25-30 (10-13)
Zew Świebodzin: Marcin Nowicki (8), Jakub Cenin (5), Jakub Kaliszak (3), Marcin KozŁowski (3), Wojciech Hrycak (2), Kamil Nogajewski (2), Przemysław Bryza (1), Jakub PiwoŃski (1), Maciej Cenin, Marcin Garnek, Mateusz Ripa, Patryk Sudak, Oliwer WoŁodŹko, Bartosz Nitecki, Maksymilian RudnickiŻagiew Dzierżoniów: Mateusz BŁaŻkiewicz (11), Bartosz Galik (5), Piotr KuciŃski (4), Michał Antosik (2), Patryk Rogaczewski (2), Mateusz ZiemiŃski (2), Maciej Batko (1), Tomasz Konieczny (1), Patryk Petyn (1), Błażej Potocki (1), Damian Kalinowski, Jan KoŹmiŃczuk, Kacper Matyja, Tomasz Wasilewicz, Maciej Majewski, Mateusz MatlĘga
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
poniedziałek, 17 lutego 2020 06:18
SIÓDEMKA MYSŁOWICE - JEDYNKA MYŚLENICE 20-23 (8-10)
Siódemka Mysłowice: Marek Trembaczowski (8), Krzysztof Witkowicz (4), Szymon PaweŁek (3), Dominik Sitkiewicz (2), Dominik Dembicz (1), Mateusz RzoŃca (1), Jakub Winczura (1), Dominik Jugowiec, Kamil Juranek, Paweł Solarski, Filip Gnyp, Dawid GÓrczykJedynka Myślenice: Patryk Dziatkowiec (8), Kacper BaŁa (6), Marcin SkaŁka (4), Aleksander Łatas (3), Patryk Bieniek (1), Jakub Kromka (1), Jakub Ajchler , Mateusz Machajda, Krystian Pacyga, Rafał Piwowarczyk, Hubert PrzaŁa, Szymon RÓg, Dominik Suder, Wiktor Wiechniak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 16 lutego 2020 20:17
TĘCZA KOŚCIAN - POGOŃ OLEŚNICA 32-26 (16-13)
Tęcza Kościan: Kamil Gessner (5), Wojciech Weiss (5), Dawid WesoŁek (5), Artur Dymkowski (4), Daniel Olejnik (4), Dawid Graf (3), Damian Krystkowiak (3), Tomasz PiĄtek (3), Dawid Grzesiak, Marcin Haryk, Jacek Idziak, Mateusz NapieraŁa, Adam Noskowiak, Amirjan OmarPogoń Oleśnica: Krzysztof Grela (12), Damian GoŁĄb (3), Patryk Kulak (3), Krystian Kulak (3), Jakub Lisowski (2), Michał Kiebus (1), Łukasz Kumejko (1), Jakub PiĘta (1), Jan Braciszewicz, Adam Dec, Rafał Kowalski, Jakub Naumiec, Michał Niczypor
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 16 lutego 2020 20:17
ORLIK BRZEG - UKS KĄTY WROCŁAWSKIE 31-26 (17-14)
Orlik Brzeg: Łukasz Ogorzelec (9), Michał Piech (6), Michał BiaŁoŻyt (3), Jarosław KoŁodziejczyk (3), Maciej Kurus (3), Rafał MŁotkowski (3), Tomasz Marcyniuk (2), Piotr Sendra (1), Kamil StypiŃski (1), Mateusz MiŚ, Konrad Sobczyk, Arkadiusz Stopka, Grzegorz Wojcieszek, Tomasz Jarosz, Krzysztof KaniaUKS Kąty Wrocławskie: Dawid Platt (6), Bartosz Pasieczny (5), Sebastian OstrÓwka (4), Michał Wysocki (3), Bartosz Żubrowski (3), Bartosz WrÓblewski (2), Maciej KuŹbiŃski (1), Tomasz Łuczak (1), Jakub Ryba (1), Marcin Jaworski, Adrian Kazimierczak, Maciej Krekora, Jędrzej Kurzawa, Kamil Pasiuta, Julien Philippe, Bartosz Serafin
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 16 lutego 2020 20:17
ŚKPR ŚWIDNICA - MOTO JELCZ OŁAWA 28-29 (14-13)
ŚKPR Świdnica: Adam Chmiel (9), Sebastian Borowski (3), Dawid PĘczar (3), Patryk DĘbowczyk (2), Olgierd Etel (2), Dawid Jankowski (2), Mateusz Redko (2), Paweł Starosta (2), Miłosz WoŁodkiewicz (2), Damian Olichwer (1), Norbert Bal, Wojciech JabŁoŃski, Kamil Stadnik, Rafał Wiszniowski, Michał Jaroszewicz, Jakub PierzakMoto Jelcz Oława: Robert Przybylski (8), Denys Savaryn (8), Krzysztof Griman (5), Grzegorz Rutkowski (4), Jan Gass (2), Wojciech GŁuszek (1), Jakub KarpiŃski (1), Krzysztof Muszak, Bartosz Padula, Piotr Wojtaszek, Kacper GĘbski, Jakub JaskÓlski, Michał Letki
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 16 lutego 2020 20:17
SPARTA OBORNIKI - WOLSZTYNIAK WOLSZTYN 28-33 (13-17)
Sparta Oborniki: Maciej Batura (6), Hubert NaroŻny (5), Jan Okpisz (5), Konrad Paulus (4), Szymon Ratajczak (3), Filip Kwiatkowski (2), Jakub MuszyŃski (2), Piotr Myszkowski (1), Mateusz Adamski, Michał KaŻmierski, Krystian KuliŃski, Sebastian KustoŃ, Hubert Przybylski, Bartek SoŁtysiak, Stanisław WoŹniakWolsztyniak Wolsztyn: Bartosz FrĄckowiak (7), Marek ŚwitaŁa (7), Michał Wojtkowiak (7), Marcin Pietruszka (5), Kacper Siejek (4), Arkadiusz PiĄtkowski (3), Wojciech HruŚwicki, Mateusz Kaczorowski, Mateusz Lewandowski, Jakub PiĄtkowski, Karol TrybuŚ, Kacper Żok, Jakub DroŻdŻyŃski, Krzysztof Nowak, Oskar Tajchert
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 84 z 147