LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Piłka ręczna - II liga kobiet
Piłka ręczna II liga kobiet, 2020/2021
Kolejka 18
MTS Żory - Dziewiątka Legnica
26-33
SPR Olkusz - AZS Gliwice
41-29
Zgoda Ruda Śl. - ChKS Łódź
28-21
Cracovia Kraków - Karkonosze Jelenia Góra
36-37

II liga kobiet
1.
>< Karkonosze Jelenia Góra
16 44 512 - 415
2.
>< SPR Olkusz
16 38 527 - 453
3.
>< Dziewiątka Legnica
16 27 498 - 472
4.
>< AZS Gliwice
16 26 454 - 419
5.
>< MTS Żory
16 24 447 - 419
6.
>< AZS Wrocław
16 21 449 - 443
7.
>< Cracovia Kraków
16 15 409 - 485
8.
>< Zgoda Ruda Śl.
16 11 400 - 474
9.
>< ChKS Łódź
16 10 382 - 498
Terminarz i wyniki
FOOTER

Górnik Pszów - Rozwój Bełsznica 3-0
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 2-0
Unia Bieruń Stary - Leśnik Kobiór 2-3
Legia Warszawa - Hutnik Kraków 4-0
Orły Bojszów - Sośnica II Gliwice 1-1
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1-2
Wyzwolenie Chorzów - Grunwald Ruda Śl. 1-3
Promień Glinica - Orzeł Kiedrzyn 2-2
Start Namysłów - Polonia Nysa 1-3
Odra Opole - Odra II Opole 5-0
Stal Brzeg - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice 10-0
Lotnik II Kościelec - Unia Widzów 0-3
Pogoń Blachownia - Grom II Cykarzew 3-0
Ruch Kochanowice - Liswarta Lisów 1-3
Tempo Stolarzowice - Unia Świerklaniec 3-0 v.o.
Iskra Lasowice - Unia Świerklaniec 3-0 v.o.
Jedność Rozmierka - LZS Głuszyna 3-0 v.o.



Piłka ręczna - II liga kobiet
środa, 12 maja 2021 13:35

DZIEWIĄTKA LEGNICA - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 36-38 (18-23)

Dziewiątka Legnica: Daria MiŁek (14), Wiktoria Jaroniewska (5), Weronika ScisŁowicz (4), Dominika Stala (4), Wiktoria Drozdowska (3), Wiktoria KociŃska (3), Nikola Wojciechowska (2), Katarzyna Kozak (1), Natalia Gdula, Paulina Lange, Oliwia SoŚnicka, Dominika SwĘdrak, Jolanta Trojanowska, Dominika Chmielarczyk
Karkonosze Jelenia Góra: Agnieszka Kowalska (11), Sabina Kobzar (8), Joanna ZaŁoga (5), Sylwia JasiŃska (4), Karolina Muras (4), Weronika Wojtas (3), Zuzanna Szramik (2), Marika Klimaszewska (1), Anna Lambrinow, Martyna Wierzbicka, Nikola Jarosz, Zuzanna Jesionek-wrÓblewska, Weronika JoŚko, Izabela Prudzienica
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 09 maja 2021 03:47

SPR OLKUSZ - AZS GLIWICE 41-29 (21-12)

SPR Olkusz: Anna Andrzejczyk, Magdalena Barczyk, Emilia Januszek, Adriana Kasprowicz, Kinga Kasprowicz, Dagmara Knapik, Paulina Łuczyk, Paula Masiuda, Julia Mrozowska, Sabina Radlak, Wiktoria SioŁa, Oliwia SoŁoŚciuk, Aleksandra Zub
AZS Gliwice: Monika CiesiÓŁka, Agnieszka DraŻyk, Karolina Golec, Klaudia Habla, Weronika Klich, Paulina Kostrzewska, Aleksandra Markiewicz, Adrianna Mazurczyk, Aleksandra Olejarczyk, Karolina Pytlos, Magdalena Reichel, Hanna Smodis, Paulina Walus, Magdalena Widuch, Ewelina Wojciechowska, Patrycja WrÓbel
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 09 maja 2021 03:47

ZGODA RUDA ŚL. - CHKS ŁÓDŹ 28-21 (14-9)

Zgoda Ruda Śl.: Martyna Bula, Małgorzata ChruŚciŃska, Aleksandra CieŚlik, Natalia Kita, Oliwia Korbel, Dominika Krzysteczko, Martyna Krzysteczko, Daria Nawrocka, Jessica Prokop, Marta Weihrauch, Paulina Wieczorek, Kinga Zawada, Oliwia Zawada, Gabriela Zelek, Agnieszka Zimowska
ChKS Łódź: Martyna Agata, Magdalena Borowiec, Justyna BrudzyŃska, Marlena Gitzel, Weronika Janik, Małgorzata Kisiel, Natalia Kowalska, Aleksandra Kutnik, Patrycja Lebioda, Marcelina Lis, Karolina NiedbaŁa, Dominika Nyga, Magdalena PiĄtczak, Natalia Szmigielska, Wiktoria Szymczak, Dominika Wojnarowska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 09 maja 2021 03:47

CRACOVIA KRAKÓW - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 36-37 (19-19)

Cracovia Kraków: Amelia ChrzeŚcijaŃska, Kamila Dzidek, Milena Herman, Patrycja JaŁowicka, Katarzyna KamusiŃska, Katarzyna Kawa, Paulina Klimowicz, Katarzyna Podzielinska, Paulina Reichel, Gabriela Stachowicz, Justyna StaroŃ, Joanna StĘpnik, Irena Szwonka, Laura ŚwiĄtek, Natalia Wojas, Oliwia WÓjcik-zgud
Karkonosze Jelenia Góra: Nikola Jarosz, Sylwia JasiŃska, Zuzanna Jesionek-wrÓblewska, Weronika JoŚko, Marika Klimaszewska, Sabina Kobzar, Aleksandra KoŁecka, Agnieszka Kowalska, Anna Lambrinow, Karolina Muras, Izabela Prudzienica, Zuzanna Szramik, Martyna Wierzbicka, Joanna ZaŁoga
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
sobota, 08 maja 2021 04:25

MTS ŻORY - DZIEWIĄTKA LEGNICA 26-33 (12-17)

MTS Żory: Patrycja Ciura, Monika Gruca, Karolina Jaworska, Daria Justka, Karolina Kanicka, Wiktoria Kosmowska, Natalia Kowalska, Sandra Matusik, Aleksandra Maziarek, Klaudia Pielesz, Bożena Pietrzak, Marta Redlecka, Nicola Romanowska, Aleksandra Stuchlik, Marta WoŁczyk, Klaudia Zizulewska
Dziewiątka Legnica: Oliwia Doroba, Wiktoria Drozdowska, Natalia Gdula, Wiktoria Jaroniewska, Wiktoria KociŃska, Katarzyna Kozak, Paulina Lange, Daria MiŁek, Weronika ScisŁowicz, Oliwia SoŚnicka, Dominika Stala, Dominika SwĘdrak, Natalia Szuk, Jolanta Trojanowska, Nikola Wojciechowska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
sobota, 01 maja 2021 20:31

AZS WROCŁAW - ZGODA RUDA ŚL. 31-32 (16-17)

AZS Wrocław: Olha Areshina , Magdalena FryŚna, Dominika Glabik, Weronika GoŁĄb, Aleksandra Kazimierz, Klaudia Kruk, Wiktoria Lipiec, Karolina ŁuszczyŃska, Karolina MatczyŃska, Magdalena Maziarz, Karolina Milczarczyk, Anna Stangret, Karolina Szajek, Mariola WaŁowska
Zgoda Ruda Śl.: Martyna Bula, Małgorzata ChruŚciŃska, Aleksandra CieŚlik, Oliwia Jakubowska, Natalia Kita, Oliwia Korbel, Dominika Krzysteczko, Martyna Krzysteczko, Daria Nawrocka, Jessica Prokop, Marta Weihrauch, Paulina Wieczorek, Kinga Zawada, Oliwia Zawada, Gabriela Zelek, Agnieszka Zimowska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
sobota, 01 maja 2021 08:49

CRACOVIA KRAKÓW - SPR OLKUSZ 29-31 (17-15)

Cracovia Kraków: Patrycja JaŁowicka (6), Kamila Dzidek (5), Justyna StaroŃ (5), Katarzyna KamusiŃska (4), Laura ŚwiĄtek (4), Gabriela Stachowicz (2), Paulina Klimowicz (1), Katarzyna Podzielinska (1), Paulina Reichel (1), Joanna StĘpnik, Irena Szwonka, Aleksandra Wajda, Natalia Wojas, Oliwia WÓjcik-zgud, Amelia ChrzeŚcijaŃska, Katarzyna Kawa
SPR Olkusz: Paula Masiuda (13), Paulina Łuczyk (6), Julia Mrozowska (4), Oliwia SoŁoŚciuk (4), Anna Andrzejczyk (1), Adriana Kasprowicz (1), Kinga Kasprowicz (1), Sabina Radlak (1), Magdalena Barczyk, Dagmara Knapik, Aleksandra Nowicka, Kamila Pietruszka, Wiktoria SioŁa, Aleksandra Zub
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 26 kwietnia 2021 00:20

ZGODA RUDA ŚL. - AZS GLIWICE 24-31 (14-14)

Zgoda Ruda Śl.: Martyna Bula, Małgorzata ChruŚciŃska, Aleksandra CieŚlik, Oliwia Jakubowska, Natalia Kita, Oliwia Korbel, Dominika Krzysteczko, Martyna Krzysteczko, Daria Nawrocka, Jessica Prokop, Oliwia Szewczyk, Paulina Wieczorek, Kinga Zawada, Oliwia Zawada, Gabriela Zelek, Agnieszka Zimowska
AZS Gliwice: Monika CiesiÓŁka, Agnieszka DraŻyk, Karolina Golec, Klaudia Habla, Weronika Klich, Paulina Kostrzewska, Aleksandra Markiewicz, Adrianna Mazurczyk, Aleksandra Olejarczyk, Karolina Pytlos, Magdalena Reichel, Hanna Smodis, Paulina Walus, Magdalena Widuch, Ewelina Wojciechowska, Patrycja WrÓbel
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 25 kwietnia 2021 12:39

CHKS ŁÓDŹ - AZS WROCŁAW 29-28 (12-12)

ChKS Łódź: Martyna Agata, Magdalena Borowiec, Justyna BrudzyŃska, Marlena Gitzel, Małgorzata Kisiel, Natalia Kowalska, Aleksandra Kutnik, Patrycja Lebioda, Marcelina Lis, Karolina NiedbaŁa, Dominika Nyga, Zuzanna Pesel, Magdalena PiĄtczak, Natalia Szmigielska, Wiktoria Szymczak
AZS Wrocław: Olha Areshina , Magdalena FryŚna, Dominika Glabik, Weronika GoŁĄb, Aleksandra Kazimierz, Aleksandra Kondracka, Klaudia Kruk, Wiktoria Lipiec, Karolina ŁuszczyŃska, Karolina MatczyŃska, Magdalena Maziarz, Karolina Milczarczyk, Karolina Szajek, Mariola WaŁowska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 25 kwietnia 2021 12:39

SPR OLKUSZ - DZIEWIĄTKA LEGNICA 31-29 (15-13)

SPR Olkusz: Anna Andrzejczyk, Magdalena Barczyk, Karolina Herian, Adriana Kasprowicz, Kinga Kasprowicz, Dagmara Knapik, Paulina Łuczyk, Paula Masiuda, Julia Mrozowska, Vanessa Nowak, Aleksandra Nowicka, Kamila Pietruszka, Sabina Radlak, Wiktoria SioŁa, Oliwia SoŁoŚciuk, Aleksandra Zub
Dziewiątka Legnica: Oliwia Doroba, Wiktoria Drozdowska, Natalia Gdula, Wiktoria Jaroniewska, Wiktoria KociŃska, Katarzyna Kozak, Paulina Lange, Daria MiŁek, Weronika ScisŁowicz, Oliwia SoŚnicka, Dominika Stala, Dominika SwĘdrak, Natalia Szuk, Jolanta Trojanowska, Nikola Wojciechowska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 25 kwietnia 2021 00:57

MTS ŻORY - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 28-29 (15-16)

MTS Żory: Patrycja Ciura, Monika Gruca, Karolina Jaworska, Daria Justka, Karolina Kanicka, Wiktoria Kosmowska, Natalia Kowalska, Sandra Matusik, Aleksandra Maziarek, Klaudia Pielesz, Bożena Pietrzak, Marta Redlecka, Nicola Romanowska, Aleksandra Stuchlik, Marta WoŁczyk, Klaudia Zizulewska
Karkonosze Jelenia Góra: Oktawia Bielecka, Nikola Jarosz, Sylwia JasiŃska, Zuzanna Jesionek-wrÓblewska, Weronika JoŚko, Dominika Jurgiewicz, Marika Klimaszewska, Sabina Kobzar, Aleksandra KoŁecka, Agnieszka Kowalska, Karolina Muras, Izabela Prudzienica, Zuzanna Szramik, Martyna Wierzbicka, Weronika Wojtas, Joanna ZaŁoga
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 04:47

CHKS ŁÓDŹ - MTS ŻORY 24-33 (7-15)

ChKS Łódź: Wiktoria Szymczak (5), Natalia Kowalska (4), Małgorzata Kisiel (3), Aleksandra Kutnik (3), Martyna Agata (2), Magdalena Borowiec (2), Marlena Gitzel (1), Karolina NiedbaŁa (1), Dominika Nyga (1), Zuzanna Pesel (1), Magdalena PiĄtczak (1), Justyna BrudzyŃska, Patrycja Lebioda, Marcelina Lis, Natalia Szmigielska
MTS Żory: Karolina Kanicka (6), Patrycja Ciura (4), Aleksandra Stuchlik (4), Marta WoŁczyk (4), Karolina Jaworska (3), Nicola Romanowska (3), Sandra Matusik (2), Aleksandra Maziarek (2), Bożena Pietrzak (2), Monika Gruca (1), Daria Justka (1), Klaudia Zizulewska (1), Wiktoria Kosmowska, Marta Redlecka
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 28

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!