LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Piłka ręczna - II liga
Piłka ręczna II liga, 2021/2022
Kolejka 6
MKS Grudziądz - MKS Wieluń
(sb) 17:00
SRS Przemyśl - Miedź Legnica
(sb) 18:00
AZS Biała Podlaska - Stal Gorzów
(sb) 18:00
Zagłębie Sosnowiec - Padwa Zamość
(sb) 18:00
Nielba Wągrowiec - Warmia Olsztyn
(sb) 18:00
SPR Żukowo - KPR Legionowo
(sb) 18:00
Ostrovia Ostrów - Śląsk Wrocław
(nd) 18:00

II liga
1.
>< AZS Biała Podlaska
5 15 162 - 124
2.
>< Ostrovia Ostrów
5 15 128 - 104
3.
>< KPR Legionowo
5 12 147 - 138
4.
>< SPR Żukowo
5 12 146 - 139
5.
>< Warmia Olsztyn
5 6 132 - 126
6.
>< MKS Wieluń
5 6 134 - 139
7.
>< Stal Gorzów
4 6 102 - 109
8.
>< Śląsk Wrocław
5 6 142 - 158
9.
>< Padwa Zamość
5 5 128 - 136
10.
>< SRS Przemyśl
5 5 133 - 145
11.
>< MKS Grudziądz
4 4 116 - 121
12.
>< Miedź Legnica
4 3 108 - 118
13.
>< Nielba Wągrowiec
5 3 135 - 147
14.
>< Zagłębie Sosnowiec
4 1 115 - 124
Terminarz i wyniki
FOOTER


Piłka ręczna - II liga
niedziela, 17 października 2021 02:02

MKS WIELUŃ - OSTROVIA OSTRÓW 21-31 (12-15)

MKS Wieluń: Jarosław Cepielik (5), Arkadiusz Galewski (5), Artur BoŻek (2), Krystian Kowalik (2), Krzysztof WĘcek (2), Adam BernaŚ (1), Szymon Famulski (1), Łukasz KrÓlikowski (1), Konrad KrzaczyŃski (1), Patryk Staniek (1), Bartosz Bednarek, Jakub ChuĆ, Błażej GolaŃski, Miłosz Hanas, Patryk JĘdrzejewski, Patryk Kolanek
Ostrovia Ostrów: Mikołaj Przybylski (5), Kamil Adamski (4), Michał BaŁwas (4), Artur Klopsteg (3), Mateusz Wojciechowski (3), Ksawery Gajek (2), Patryk Marciniak (2), Jakub Przybylski (2), Filip Wadowski (2), Dawid Balcerek (1), Damian Krzywda (1), Damian Pawelec (1), Bartosz SmoliŃski (1), Mikołaj Bestian, Patryk Foluszny, Jakub Zimny
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 17 października 2021 02:02

ŚLĄSK WROCŁAW - NIELBA WĄGROWIEC 27-23 (12-13)

Śląsk Wrocław: Kacper Okapa (9), Bartłomiej Koprowski (5), Michał WiewiÓrski (4), Konrad CegŁowski (3), Adrian Turkowski (3), Dawid Galle (1), Paweł Salacz (1), Sebastian ZiemiŃski (1), Tomasz KoŁodziejczyk, Arkadiusz Michalak, Filip Mistak, Łukasz Palica, Piotr ŚliwiŃski, Dominik Dziobek, Wojciech Granowski, Marcin MŁoczyŃski
Nielba Wągrowiec: Dariusz WidziŃski (7), Paweł Gregor (5), Dawid Tepper (4), Daniel Kelm (3), Igor Drzazgowski (2), Patryk Skrzypczak (2), Andrzej DuszyŃski, Artur Gawlik, Patryk Marcinkowski, Karol PrzychodzeŃ, Amadeusz DĄbrowicz, Filip Jankowski, Kamil MaŁecki, Bartosz Świerad
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 17 października 2021 02:02

MIEDŹ LEGNICA - AZS BIAŁA PODLASKA 25-34 (13-16)

Miedź Legnica: Kacper BogudziŃski (6), Karol Siwak (5), Mateusz Wychowaniec (3), Paulo Grozdek (2), Dominik Nowosielski (2), Michał Czarnecki (1), Marcin JaŚkowski (1), Hubert KuliŃski (1), Wiktor PacuŁa (1), Michał Przybylak (1), Maciej StaŃko (1), Korneliusz Wita (1), Michał Kapela, Michał Kowalik, Filip Kruszelnicki, Łukasz Mazur
AZS Biała Podlaska: Przemysław Urbaniak (9), Marcin Stefaniec (8), Bartosz ZiÓŁkowski (6), Leon Łazarczyk (3), Norbert Maksymczuk (3), Dominik Antoniak (2), Łukasz Kandora (1), Patryk Niedzielenko (1), Wiktor WÓjcik (1), Łukasz Adamiuk, Filip Lewalski, Bartłomiej Mazur, Krzysztof Ostrowski, Wiktor SaŁuda, Jakub Tarasiuk, Emil Wiejak
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 17 października 2021 02:02

WARMIA OLSZTYN - KPR LEGIONOWO 25-26 (13-12)

Warmia Olsztyn: Adrian GruszczyŃski (5), Adrian CheŁmiŃski (4), Damian Didyk (4), Mateusz KopyciŃski (4), Michał Klapka (3), Adam Konkel (2), Marcin Malewski (1), Dominik StĘpieŃ (1), Jakub ZemeŁka (1), Cezary Kaczmarczyk, Marcin Laskowski, Daniel Makowski, Krystian Matusiak, Dawid Reichel, Michał Sikorski, Michał Safiejko
KPR Legionowo: Maksymilian ŚliwiŃski (10), Filip FĄfara (5), Krystian WoŁowiec (3), Jakub BrzeziŃski (2), Tomasz Kasprzak (2), Michał PrĄtnicki (2), Mateusz Chabior (1), Marcin Kostro (1), Maciej Filipowicz, Michał Murzec, Tomasz SzaŁkucki, Krzysztof Tylutki, Kacper Zacharski, Adam Laskowski, Sławomir Lewandowski, Dawid ZadroŻny
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 17 października 2021 02:02

MKS GRUDZIĄDZ - PADWA ZAMOŚĆ 30-30 ► (15-13)

Karne: 2-4

MKS Grudziądz: Sebastian Rumniak (6), Artur Sadowski (6), Kamil Mokrzki (5), Paweł Kruszewski (4), Dawid Lemanowicz (3), Adrian SkÓra (3), Paweł Malinski (2), Maksymilian ChyŁa (1), Mateusz Knopik, Marcin MiedziŃski, Tomasz Prietz, Dawid WodziŃski, Adam Kruszewski, Szymon Ludwiczak, Aleksander Piernicki
Padwa Zamość: Gabriel Olichwiruk (5), Konrad Bajwoluk (4), Karol MaŁecki (4), Kacper Mchawrab (3), Hubert ObydŹ (3), Paweł Puszkarski (3), Adrian Adamczuk (2), Patryk DĘbiec (2), Szymon Fugiel (2), Ali Mehdizadeh (2), Mateusz GawryŚ, Jakub KŁoda, Krzysztof KozŁowski, Łukasz SzymaŃski, Tomasz SaŁach, Dawid Skiba
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 17 października 2021 02:02

STAL GORZÓW - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 29-25 (13-14)

Stal Gorzów: Mateusz StupiŃski (8), Mariusz KŁak (6), Michał Nieradko (5), Dawid Pietrzkiewicz (5), Aleksander KryszeŃ (3), Rafał Renicki (2), Dominik DroŹdzik, Patryk JaŚko, Kacper Kiersnowski, Michał Lemaniak, Cezary Marciniak, Krzysztof Nowicki, Oskar Serpina, Wiktor Bronowski, Bartosz StarzyŃski
Zagłębie Sosnowiec: Sebastian Danysz (6), Łukasz PŁonka (5), Kacper Kolano (4), Adrian Danysz (3), Daniel Goliszewski (3), Arkadiusz Kowalski (2), Łukasz WŁoka (2), Damian Biernacki, Marcin GŁuszczenko, Michał Mentel, Marceli MigaŁa, Gracjan Nowak, Rafał Ratuszniak, Dawid MiĘsopust, Dawid PiĄtek, Łukasz Popczyk
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 16 października 2021 02:41

SRS PRZEMYŚL - SPR ŻUKOWO 26-29 (17-12)

SRS Przemyśl: Dzianis Krytski (8), Tomasz Kulka (6), Daniel Dutka (4), Tomasz Mochocki (2), Kevin Starzecki (2), Paweł StoŁowski (2), Kamil Guzdek (1), Mateusz Kroczek (1), Grzegorz BarnaŚ, Kacper Kielar, Maciej Kubisztal, Szymon ŚwiatŁowski, Patryk Walczyk, Adam Iwasieczko, Karol Kroczek, Paweł Sar
SPR Żukowo: Alan Benkowski (6), Grzegorz Dorsz (5), Maciej Papina (5), Rafał StĘpieŃ (4), Szymon GajdziŃski (3), Kacper Saraczyn (3), Wiktor Brzozowiec (2), Igor Karsznia (1), Błażej Dudziak, Nikodem Rozwadowski, Szymon Scharmach, Michał ŚciesiŃski, Bartłomiej Żurawski, Filip Paszylk
 
Piłka ręczna - II liga
poniedziałek, 11 października 2021 05:50

KPR LEGIONOWO - ŚLĄSK WROCŁAW 27-33 (12-18)

KPR Legionowo: Filip FĄfara (8), Maksymilian ŚliwiŃski (7), Kamil Ciok (5), Mateusz Chabior (2), Tomasz Kasprzak (2), Krystian WoŁowiec (2), Jakub BrzeziŃski (1), Adam Laskowski, Michał PrĄtnicki, Krzysztof Tylutki, Kacper Zacharski, Franci Brinovec, Maciej Filipowicz, Marcin Kostro, Michał Murzec, Mikołaj WewiÓr
Śląsk Wrocław: Adrian Turkowski (6), Kacper Okapa (5), Paweł Salacz (5), Konrad CegŁowski (4), Arkadiusz Michalak (4), Michał WiewiÓrski (4), Tomasz KoŁodziejczyk (2), Bartłomiej Koprowski (1), Łukasz Palica (1), Sebastian ZiemiŃski (1), Dawid Galle, Wojciech Granowski, Marcin MŁoczyŃski, Piotr ŚliwiŃski, Filip Mistak
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 10 października 2021 06:27

NIELBA WĄGROWIEC - MKS WIELUŃ 29-30 (17-12)

Nielba Wągrowiec: Paweł Gregor (8), Dariusz WidziŃski (7), Igor Drzazgowski (6), Patryk Skrzypczak (4), Karol PrzychodzeŃ (2), Daniel Kelm (1), Dawid Tepper (1), Andrzej DuszyŃski, Artur Gawlik, Filip Jankowski, Patryk Marcinkowski, Amadeusz DĄbrowicz, Kamil MaŁecki, Bartosz Świerad
MKS Wieluń: Szymon Famulski (8), Jarosław Cepielik (7), Miłosz Hanas (3), Adam BernaŚ (2), Artur BoŻek (2), Arkadiusz Galewski (2), Krzysztof WĘcek (2), Błażej GolaŃski (1), Krystian Kowalik (1), Łukasz KrÓlikowski (1), Patryk Staniek (1), Bartosz Bednarek, Patryk JĘdrzejewski, Patryk Kolanek, Konrad KrzaczyŃski, Szymon Kucharski
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 10 października 2021 06:27

SPR ŻUKOWO - WARMIA OLSZTYN 24-22 (10-10)

SPR Żukowo: Maciej Papina (8), Grzegorz Dorsz (4), Wiktor Brzozowiec (3), Rafał StĘpieŃ (3), Alan Benkowski (2), Szymon GajdziŃski (2), Kacper Saraczyn (2), Błażej Dudziak, Krzysztof Jagielski, Igor Karsznia, Filip Paszylk, Nikodem Rozwadowski, Szymon Scharmach, Bartłomiej Żurawski, Michał ŚciesiŃski
Warmia Olsztyn: Michał Klapka (5), Adam Konkel (5), Marcin Malewski (5), Dawid Reichel (3), Mateusz KopyciŃski (2), Adrian CheŁmiŃski (1), Adrian GruszczyŃski (1), Damian Didyk, Cezary Kaczmarczyk, Marcin Laskowski, Daniel Makowski, Krystian Matusiak, Michał Sikorski, Dominik StĘpieŃ, Jakub ZemeŁka, Łukasz Orlich
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 10 października 2021 06:27

AZS BIAŁA PODLASKA - SRS PRZEMYŚL 36-25 (16-12)

AZS Biała Podlaska: Leon Łazarczyk (10), Przemysław Urbaniak (6), Bartosz ZiÓŁkowski (5), Bartłomiej Mazur (4), Norbert Maksymczuk (3), Dominik Antoniak (2), Łukasz Kandora (2), Patryk Niedzielenko (2), Marcin Stefaniec (1), Jakub Tarasiuk (1), Łukasz Adamiuk, Krzysztof Ostrowski, Wiktor SaŁuda, Emil Wiejak, Wiktor WÓjcik
SRS Przemyśl: Paweł StoŁowski (12), Tomasz Mochocki (4), Szymon ŚwiatŁowski (3), Kamil Guzdek (2), Dzianis Krytski (2), Kacper Kielar (1), Maciej Kubisztal (1), Grzegorz BarnaŚ, Daniel Dutka, Adam Iwasieczko, Michał Kipp, Karol Kroczek, Mateusz Kroczek, Paweł Sar, Kevin Starzecki, Patryk Walczyk
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 10 października 2021 06:27

OSTROVIA OSTRÓW - PADWA ZAMOŚĆ 24-21 (11-12)

Ostrovia Ostrów: Kamil Adamski (5), Artur Klopsteg (4), Mateusz Wojciechowski (4), Michał BaŁwas (3), Patryk Marciniak (3), Filip Wadowski (3), Damian Krzywda (1), Jakub Przybylski (1), Dawid Balcerek, Mikołaj Bestian, Patryk Foluszny, Ksawery Gajek, Damian Pawelec, Mikołaj Przybylski, Jakub Zimny, Bartosz SmoliŃski
Padwa Zamość: Kacper Mchawrab (6), Hubert ObydŹ (4), Łukasz SzymaŃski (4), Ali Mehdizadeh (3), Gabriel Olichwiruk (2), Adrian Adamczuk (1), Karol MaŁecki (1), Konrad Bajwoluk, Patryk DĘbiec, Szymon Fugiel, Mateusz GawryŚ, Jakub KŁoda, Krzysztof KozŁowski, Radosław Pomiankiewicz, Paweł Puszkarski, Tomasz SaŁach
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 92

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!