V ligaOKS OLESNO - PIAST STRZELCE OP. 7-2 (3-2)

6-2 80min. Klonowski
7-2 90min. Jasina

Olesno: Halski - Trawiński (46 Rozik), Knaga, Pietrzak, Dziób (80 Libera), Warzecha (70 Kowalski), Jasina, Kniejski (86 Czop), Cieśla, Klonowski, Piątek
Piast: Popanda - Kukuczka, Jys, Fesser (75 Jaremko), Sacha, Grabowiecki, Bębas, (63 Głuszek), Becela, Zoglowek, Chojnacki, Korchut

Inauguracyjny mecz V ligi w Oleśnie wypadł niezwykle okazale. Miejscowy beniaminek nie pozostawił suchej nitki na drużynie ze Strzelec i wygrał okazałym wynikiem 7-2. Jakby na ironię mimo tak wysokiej porażki to właśnie goście cieszyli się ze zdobycia pierwszej bramki.

Mecz jeszcze na dobre się nie rozpoczął, a Zagłowek dał Piastowi prowadzenie. Olesno po chwili wytchnienia potrzebowało zaledwie trzech minut, by stratę odrobić z nawiązką. Najpierw Piątek wyrównał, a chwilę potem dołożył drugiego gola i na prowadzenie wyszło Olesno. Piast Strzelce odpowiedział jeszcze wyrównującym trafieniem Chojnackiego, ale to było wszystko, na co było gości stać. Olesno jeszcze przed przerwą ponownie wyszło na prowadzenie, a po przerwie zaczęła się rzeź niewiniątek. Cztery kolejne bramki nie pozostawiły złudzeń, kto rządził na boisku i OKS Olesno sezon rozpoczął od efektownej wygranej.