Puchar Polski RUCH ZDZIESZOWICE - OLIMPIA ELBLĄG 3-1 (3-3, 3-3, 2-1)

3-2 71min. Werner
3-3 74min. Danowski

Ruch: Sochacki - Polak, Bachor, Kostrzycki, Nowak, Kiliński (114 Zyla), Czajkowski, Wieczorek, Wanat (51 Damrat), Sotor, Werner (80 Zapotoczny)
Olimpia: Tułowiecki - Lisiecki, Lewandowski, Wenger, Klepacki (46 Rozumowski), Szmydt, Ressel, Iwanowski (59 Kurbiel), Szuprytowski, Danowski, Kołosow (90 Niburski)

Dopiero rzuty karny przesądziły o wygranej Ruchu w pierwszej pucharowej potyczce, w której grały z Olimpią Elbląg. W normalnym czasie było 3-3, w dogrywce nie padła żadna bramka, ale w karnych Ruch był lepszy i wygrał 3-1. Początek nie zwiastował tak pomyślnego końca. Pierwszego gola zdobyli goście i to oni mogli się cieszyć z pierwszego prowadzenia. Ich radość trwała jednak niespełna 10 minut, bo w 30-tej minucie Ruch wyrównał na 1-1, a przed przerwą wyszedł jeszcze na prowadzenie. W drugiej części Olimpia zdołała dwukrotnie wyrównać wynik meczu, najpierw po bramce  Szmydta, a potem Danowskiego, ale na powtórne objęcie prowadzenia już nie miała sił. Remis utrzymał się do końca, a w karnych lepszy okazał się Ruch.