Piłka nożna - Puchar Opole (okręg)
czwartek, 28 kwietnia 2011 19:17

PucharW 1/8 Pucharu Polski obyło się bez większych niespodzianek. Start Namysłów wygrał z Dobrodzieniem 4-2, choć na kilka minut przed końcem jeszcze remisował, ale zdołał w ostatnich minutach przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Odwrotnie niż Polonia Nysa, która już witała ćwierćfinał, a tymczasem w ostatniej minucie straciła wyrównującą bramkę, a w dogrywce kolejną i awans wywalczyli Czarni Otmuchów.

Piotrówka do przerwy przegrywała w Prudniku 1-0, ale drugiej połowie strzeliła 3 bramki i pewnie awansowała do ćwierćfinału. Wysokim zwycięstwem zakończył się wyjazd Skalnika Gracze do Paczkowa, gdzie pokonał Spartę 4-0, oraz wyprawa Rolnika Wierzbica do Widawy Lubskiej, gdzie górą był beniaminek V ligi i wygrał 3-0.