Piłka nożna - Puchar Opole (okręg)
czwartek, 21 kwietnia 2011 06:40

Puchar PolskiW pierwszych meczach 1/8 Pucharu Polski Leśnica pokonała Start Bogdanowice, a rezerwa TOR-u Dobrzeń wyeliminowała Olesno. Start Bogdanowice nie dał rady drużynie Leśnicy, która pewnie wygrała 2-0, a zwycięstwo zapewniła sobie  już w pierwszej połowie. Wynik taki nie jest niespodzianką, Leśnica w lidze plasuje się wyżej niż Start, mecz rozgrywano w Leśnicy i faworytem była drużyna gospodarzy.

Zwycięstwo TOR-u Dobrzeń nad Olesnem jest zaś zaskoczeniem. Występująca na codzień rezerwa TOR-u w bundeslidze wyeliminowała ekipę okręgówki. Prowadzenie TOR objął już w pierwszej połowie, Olesno zdołało wyrównać w drugiej części meczu i gdy zanosiło się na dogrywkę, w ostatniej minucie TOR zdołał strzelić zwycięskiego gola i zapewnił sobie awans do ćwierćfinałów.