LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

User Rating: / 0
PoorBest 
Piłka nożna - Klasa W Opole
wtorek, 20 lipca 2021 15:21
Terminarz - Klasa W Opole gr. 1

Kolejka 1 - 2021-08-14
KS Skarbimierz - Motor Praszka
Unia Kolonowskie - Orzeł Źlinice
Sokół Bierdzany - LZS Mechnice
Żubry Smarchowice - Naprzód Jemielnica
KS Krasiejów - Śląsk Łubniany
LZS Przywory - Start Namysłów
LZS Bogacica - LKS Ligota Turawska
LZS Kuniów - Olimpia Lewin Brzeski
Start Jełowa - LZS Chrząstowice

Kolejka 2 - 2021-08-18
Motor Praszka - LZS Chrząstowice
Olimpia Lewin Brzeski - Start Jełowa
LKS Ligota Turawska - LZS Kuniów
Start Namysłów - LZS Bogacica
Śląsk Łubniany - LZS Przywory
Naprzód Jemielnica - KS Krasiejów
LZS Mechnice - Żubry Smarchowice
Orzeł Źlinice - Sokół Bierdzany
KS Skarbimierz - Unia Kolonowskie

Kolejka 3 - 2021-08-21
Unia Kolonowskie - Motor Praszka
Sokół Bierdzany - KS Skarbimierz
Żubry Smarchowice - Orzeł Źlinice
KS Krasiejów - LZS Mechnice
LZS Przywory - Naprzód Jemielnica
LZS Bogacica - Śląsk Łubniany
LZS Kuniów - Start Namysłów
Start Jełowa - LKS Ligota Turawska
LZS Chrząstowice - Olimpia Lewin Brzeski

Kolejka 4 - 2021-08-28
Motor Praszka - Olimpia Lewin Brzeski
LKS Ligota Turawska - LZS Chrząstowice
Start Namysłów - Start Jełowa
Śląsk Łubniany - LZS Kuniów
Naprzód Jemielnica - LZS Bogacica
LZS Mechnice - LZS Przywory
Orzeł Źlinice - KS Krasiejów
KS Skarbimierz - Żubry Smarchowice
Unia Kolonowskie - Sokół Bierdzany

Kolejka 5 - 2021-09-04
Sokół Bierdzany - Motor Praszka
Żubry Smarchowice - Unia Kolonowskie
KS Krasiejów - KS Skarbimierz
LZS Przywory - Orzeł Źlinice
LZS Bogacica - LZS Mechnice
LZS Kuniów - Naprzód Jemielnica
Start Jełowa - Śląsk Łubniany
LZS Chrząstowice - Start Namysłów
Olimpia Lewin Brzeski - LKS Ligota Turawska

Kolejka 6 - 2021-09-11
Motor Praszka - LKS Ligota Turawska
Start Namysłów - Olimpia Lewin Brzeski
Śląsk Łubniany - LZS Chrząstowice
Naprzód Jemielnica - Start Jełowa
LZS Mechnice - LZS Kuniów
Orzeł Źlinice - LZS Bogacica
KS Skarbimierz - LZS Przywory
Unia Kolonowskie - KS Krasiejów
Sokół Bierdzany - Żubry Smarchowice

Kolejka 7 - 2021-09-18
Żubry Smarchowice - Motor Praszka
KS Krasiejów - Sokół Bierdzany
LZS Przywory - Unia Kolonowskie
LZS Bogacica - KS Skarbimierz
LZS Kuniów - Orzeł Źlinice
Start Jełowa - LZS Mechnice
LZS Chrząstowice - Naprzód Jemielnica
Olimpia Lewin Brzeski - Śląsk Łubniany
LKS Ligota Turawska - Start Namysłów

Kolejka 8 - 2021-09-25
Motor Praszka - Start Namysłów
Śląsk Łubniany - LKS Ligota Turawska
Naprzód Jemielnica - Olimpia Lewin Brzeski
LZS Mechnice - LZS Chrząstowice
Orzeł Źlinice - Start Jełowa
KS Skarbimierz - LZS Kuniów
Unia Kolonowskie - LZS Bogacica
Sokół Bierdzany - LZS Przywory
Żubry Smarchowice - KS Krasiejów

Kolejka 9 - 2021-10-02
KS Krasiejów - Motor Praszka
LZS Przywory - Żubry Smarchowice
LZS Bogacica - Sokół Bierdzany
LZS Kuniów - Unia Kolonowskie
Start Jełowa - KS Skarbimierz
LZS Chrząstowice - Orzeł Źlinice
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Mechnice
LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica
Start Namysłów - Śląsk Łubniany

Kolejka 10 - 2021-10-09
Motor Praszka - Śląsk Łubniany
Naprzód Jemielnica - Start Namysłów
LZS Mechnice - LKS Ligota Turawska
Orzeł Źlinice - Olimpia Lewin Brzeski
KS Skarbimierz - LZS Chrząstowice
Unia Kolonowskie - Start Jełowa
Sokół Bierdzany - LZS Kuniów
Żubry Smarchowice - LZS Bogacica
KS Krasiejów - LZS Przywory

Kolejka 11 - 2021-10-16
LZS Przywory - Motor Praszka
LZS Bogacica - KS Krasiejów
LZS Kuniów - Żubry Smarchowice
Start Jełowa - Sokół Bierdzany
LZS Chrząstowice - Unia Kolonowskie
Olimpia Lewin Brzeski - KS Skarbimierz
LKS Ligota Turawska - Orzeł Źlinice
Start Namysłów - LZS Mechnice
Śląsk Łubniany - Naprzód Jemielnica

Kolejka 12 - 2021-10-23
Motor Praszka - Naprzód Jemielnica
LZS Mechnice - Śląsk Łubniany
Orzeł Źlinice - Start Namysłów
KS Skarbimierz - LKS Ligota Turawska
Unia Kolonowskie - Olimpia Lewin Brzeski
Sokół Bierdzany - LZS Chrząstowice
Żubry Smarchowice - Start Jełowa
KS Krasiejów - LZS Kuniów
LZS Przywory - LZS Bogacica

Kolejka 13 - 2021-10-30
LZS Bogacica - Motor Praszka
LZS Kuniów - LZS Przywory
Start Jełowa - KS Krasiejów
LZS Chrząstowice - Żubry Smarchowice
Olimpia Lewin Brzeski - Sokół Bierdzany
LKS Ligota Turawska - Unia Kolonowskie
Start Namysłów - KS Skarbimierz
Śląsk Łubniany - Orzeł Źlinice
Naprzód Jemielnica - LZS Mechnice

Kolejka 14 - 2021-11-06
Motor Praszka - LZS Mechnice
Orzeł Źlinice - Naprzód Jemielnica
KS Skarbimierz - Śląsk Łubniany
Unia Kolonowskie - Start Namysłów
Sokół Bierdzany - LKS Ligota Turawska
Żubry Smarchowice - Olimpia Lewin Brzeski
KS Krasiejów - LZS Chrząstowice
LZS Przywory - Start Jełowa
LZS Bogacica - LZS Kuniów

Kolejka 15 - 2021-11-13
LZS Kuniów - Motor Praszka
Start Jełowa - LZS Bogacica
LZS Chrząstowice - LZS Przywory
Olimpia Lewin Brzeski - KS Krasiejów
LKS Ligota Turawska - Żubry Smarchowice
Start Namysłów - Sokół Bierdzany
Śląsk Łubniany - Unia Kolonowskie
Naprzód Jemielnica - KS Skarbimierz
LZS Mechnice - Orzeł Źlinice

Kolejka 16 - 2021-11-20
Motor Praszka - Orzeł Źlinice
KS Skarbimierz - LZS Mechnice
Unia Kolonowskie - Naprzód Jemielnica
Sokół Bierdzany - Śląsk Łubniany
Żubry Smarchowice - Start Namysłów
KS Krasiejów - LKS Ligota Turawska
LZS Przywory - Olimpia Lewin Brzeski
LZS Bogacica - LZS Chrząstowice
LZS Kuniów - Start Jełowa

Kolejka 17 - 2021-11-27
Start Jełowa - Motor Praszka
LZS Chrząstowice - LZS Kuniów
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Bogacica
LKS Ligota Turawska - LZS Przywory
Start Namysłów - KS Krasiejów
Śląsk Łubniany - Żubry Smarchowice
Naprzód Jemielnica - Sokół Bierdzany
LZS Mechnice - Unia Kolonowskie
Orzeł Źlinice - KS Skarbimierz

Kolejka 18 - 0000-00-00
Motor Praszka - KS Skarbimierz
Orzeł Źlinice - Unia Kolonowskie
LZS Mechnice - Sokół Bierdzany
Naprzód Jemielnica - Żubry Smarchowice
Śląsk Łubniany - KS Krasiejów
Start Namysłów - LZS Przywory
LKS Ligota Turawska - LZS Bogacica
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Kuniów
LZS Chrząstowice - Start Jełowa

Kolejka 19 - 0000-00-00
LZS Chrząstowice - Motor Praszka
Start Jełowa - Olimpia Lewin Brzeski
LZS Kuniów - LKS Ligota Turawska
LZS Bogacica - Start Namysłów
LZS Przywory - Śląsk Łubniany
KS Krasiejów - Naprzód Jemielnica
Żubry Smarchowice - LZS Mechnice
Sokół Bierdzany - Orzeł Źlinice
Unia Kolonowskie - KS Skarbimierz

Kolejka 20 - 0000-00-00
Motor Praszka - Unia Kolonowskie
KS Skarbimierz - Sokół Bierdzany
Orzeł Źlinice - Żubry Smarchowice
LZS Mechnice - KS Krasiejów
Naprzód Jemielnica - LZS Przywory
Śląsk Łubniany - LZS Bogacica
Start Namysłów - LZS Kuniów
LKS Ligota Turawska - Start Jełowa
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Chrząstowice

Kolejka 21 - 0000-00-00
Olimpia Lewin Brzeski - Motor Praszka
LZS Chrząstowice - LKS Ligota Turawska
Start Jełowa - Start Namysłów
LZS Kuniów - Śląsk Łubniany
LZS Bogacica - Naprzód Jemielnica
LZS Przywory - LZS Mechnice
KS Krasiejów - Orzeł Źlinice
Żubry Smarchowice - KS Skarbimierz
Sokół Bierdzany - Unia Kolonowskie

Kolejka 22 - 0000-00-00
Motor Praszka - Sokół Bierdzany
Unia Kolonowskie - Żubry Smarchowice
KS Skarbimierz - KS Krasiejów
Orzeł Źlinice - LZS Przywory
LZS Mechnice - LZS Bogacica
Naprzód Jemielnica - LZS Kuniów
Śląsk Łubniany - Start Jełowa
Start Namysłów - LZS Chrząstowice
LKS Ligota Turawska - Olimpia Lewin Brzeski

Kolejka 23 - 0000-00-00
LKS Ligota Turawska - Motor Praszka
Olimpia Lewin Brzeski - Start Namysłów
LZS Chrząstowice - Śląsk Łubniany
Start Jełowa - Naprzód Jemielnica
LZS Kuniów - LZS Mechnice
LZS Bogacica - Orzeł Źlinice
LZS Przywory - KS Skarbimierz
KS Krasiejów - Unia Kolonowskie
Żubry Smarchowice - Sokół Bierdzany

Kolejka 24 - 0000-00-00
Motor Praszka - Żubry Smarchowice
Sokół Bierdzany - KS Krasiejów
Unia Kolonowskie - LZS Przywory
KS Skarbimierz - LZS Bogacica
Orzeł Źlinice - LZS Kuniów
LZS Mechnice - Start Jełowa
Naprzód Jemielnica - LZS Chrząstowice
Śląsk Łubniany - Olimpia Lewin Brzeski
Start Namysłów - LKS Ligota Turawska

Kolejka 25 - 0000-00-00
Start Namysłów - Motor Praszka
LKS Ligota Turawska - Śląsk Łubniany
Olimpia Lewin Brzeski - Naprzód Jemielnica
LZS Chrząstowice - LZS Mechnice
Start Jełowa - Orzeł Źlinice
LZS Kuniów - KS Skarbimierz
LZS Bogacica - Unia Kolonowskie
LZS Przywory - Sokół Bierdzany
KS Krasiejów - Żubry Smarchowice

Kolejka 26 - 0000-00-00
Motor Praszka - KS Krasiejów
Żubry Smarchowice - LZS Przywory
Sokół Bierdzany - LZS Bogacica
Unia Kolonowskie - LZS Kuniów
KS Skarbimierz - Start Jełowa
Orzeł Źlinice - LZS Chrząstowice
LZS Mechnice - Olimpia Lewin Brzeski
Naprzód Jemielnica - LKS Ligota Turawska
Śląsk Łubniany - Start Namysłów

Kolejka 27 - 0000-00-00
Śląsk Łubniany - Motor Praszka
Start Namysłów - Naprzód Jemielnica
LKS Ligota Turawska - LZS Mechnice
Olimpia Lewin Brzeski - Orzeł Źlinice
LZS Chrząstowice - KS Skarbimierz
Start Jełowa - Unia Kolonowskie
LZS Kuniów - Sokół Bierdzany
LZS Bogacica - Żubry Smarchowice
LZS Przywory - KS Krasiejów

Kolejka 28 - 0000-00-00
Motor Praszka - LZS Przywory
KS Krasiejów - LZS Bogacica
Żubry Smarchowice - LZS Kuniów
Sokół Bierdzany - Start Jełowa
Unia Kolonowskie - LZS Chrząstowice
KS Skarbimierz - Olimpia Lewin Brzeski
Orzeł Źlinice - LKS Ligota Turawska
LZS Mechnice - Start Namysłów
Naprzód Jemielnica - Śląsk Łubniany

Kolejka 29 - 0000-00-00
Naprzód Jemielnica - Motor Praszka
Śląsk Łubniany - LZS Mechnice
Start Namysłów - Orzeł Źlinice
LKS Ligota Turawska - KS Skarbimierz
Olimpia Lewin Brzeski - Unia Kolonowskie
LZS Chrząstowice - Sokół Bierdzany
Start Jełowa - Żubry Smarchowice
LZS Kuniów - KS Krasiejów
LZS Bogacica - LZS Przywory

Kolejka 30 - 0000-00-00
Motor Praszka - LZS Bogacica
LZS Przywory - LZS Kuniów
KS Krasiejów - Start Jełowa
Żubry Smarchowice - LZS Chrząstowice
Sokół Bierdzany - Olimpia Lewin Brzeski
Unia Kolonowskie - LKS Ligota Turawska
KS Skarbimierz - Start Namysłów
Orzeł Źlinice - Śląsk Łubniany
LZS Mechnice - Naprzód Jemielnica

Kolejka 31 - 0000-00-00
LZS Mechnice - Motor Praszka
Naprzód Jemielnica - Orzeł Źlinice
Śląsk Łubniany - KS Skarbimierz
Start Namysłów - Unia Kolonowskie
LKS Ligota Turawska - Sokół Bierdzany
Olimpia Lewin Brzeski - Żubry Smarchowice
LZS Chrząstowice - KS Krasiejów
Start Jełowa - LZS Przywory
LZS Kuniów - LZS Bogacica

Kolejka 32 - 0000-00-00
Motor Praszka - LZS Kuniów
LZS Bogacica - Start Jełowa
LZS Przywory - LZS Chrząstowice
KS Krasiejów - Olimpia Lewin Brzeski
Żubry Smarchowice - LKS Ligota Turawska
Sokół Bierdzany - Start Namysłów
Unia Kolonowskie - Śląsk Łubniany
KS Skarbimierz - Naprzód Jemielnica
Orzeł Źlinice - LZS Mechnice

Kolejka 33 - 0000-00-00
Orzeł Źlinice - Motor Praszka
LZS Mechnice - KS Skarbimierz
Naprzód Jemielnica - Unia Kolonowskie
Śląsk Łubniany - Sokół Bierdzany
Start Namysłów - Żubry Smarchowice
LKS Ligota Turawska - KS Krasiejów
Olimpia Lewin Brzeski - LZS Przywory
LZS Chrząstowice - LZS Bogacica
Start Jełowa - LZS Kuniów

Kolejka 34 - 0000-00-00
Motor Praszka - Start Jełowa
LZS Kuniów - LZS Chrząstowice
LZS Bogacica - Olimpia Lewin Brzeski
LZS Przywory - LKS Ligota Turawska
KS Krasiejów - Start Namysłów
Żubry Smarchowice - Śląsk Łubniany
Sokół Bierdzany - Naprzód Jemielnica
Unia Kolonowskie - LZS Mechnice
KS Skarbimierz - Orzeł Źlinice

 

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!