IV liga POLONIA BYTOM - WARTA POZNAŃ 1-0 (1-0)

1-0 25min. Broniewicz (karny)

Polonia: M. Michalak - Trznadel, Broniewicz, Malec, K. Michalak, Grube (83 Mróz), Setlak, Mańkowski (80 Walesa), Lachowski (70 Krysian), Michalik, Cempa (63 Zieliński)
Warta: Pawłowski - Siwek (62 Fiedosewicz), Ngamayama, Onsorge, Czerniejewicz - Brylewski (46 Goździk), Laskowski, Brzostowski, Marciniak (58 Łukaszyk), Ciarkowski. Spławski

Po pierwszym, wygranym przez Polonię, meczu barażowym bytomianom do awansu wystarczał remis. W rewanżu jednak Polonia nie pozostawiła złudzeń, kto jest lepszy i komu należy się III liga. Polonia wygrała z Wartą 1-0 po rzucie karnym w 25-tej minucie i w dwumeczu wywalczyła na Warcie 6 punktów. Po rocznej przerwie Polonia Bytom wraca więc do grona III-ligwoców.