PucharODRA OPOLE - ZNICZ PRUSZKÓW 1-2 (1-0)

1-1 79min. Banaszewski
1-2 90min. Kraska

Odra: Wichman - Droszczak, Michniewicz, Udarević, Kiełbasa, K. Gancarczyk, Flejterski, Deja, Brusiło (83 Sobczyński), Wolny (46 M. Gancarczyk, Gładkowski (72 Peroński)
Znicz: Bigajski - Rackiewicz, Niewulis, Biedrzycki, Płotka, Januszewski (71 Kraska), Glanowski, Grudniewski (90 Pielak), Tomczyk (81 Zapaśnik), Banaszewski, Górski

W meczu drugiej rundy Pucharu Polski opolski jedynak przegrał ze Zniczem Pruszków 1-2 i odpadł z dalszych gier. Odra Opole jako jedyna z opolskich drużyn przeszła do drugiej rundy, ale w niej nie dała rady Zniczowi.

Do przerwy Odra prowadziła 1-0, ale jak cień koszmaru z poprzedniego sezonu na wyniku zaważyło złe zakończenie. Dobry początek nie wystarczył, by zwycięstwo "doholować" do końca i ostatecznie Odra przegrała 1-2 decydującą bramkę tracąc w ostatniej minucie. Skąd my to znamy? W ten sposób Odra dołączyła do MKS-u Kluczbork, Małejpanwii i Ruchu Zdzieszowice, które z pucharem pożegnały się już w pierwszych meczach. Opolskie drużyny wypadły gorzej niż polskie zespoły w eliminacjach do pucharów europejskich - z pucharami mają już spokój do następnego roku.