1-0 13min. Krzysztof Chrapek
2-0 44min. Mariusz Sobala

Stal Bielsko-Biała: Krzysztof Kozik - Damian Furczyk (90 Ariel Dzionsko), Juraj Danćik, Krzysztof Chrapek (76 Marcin Kocur), Damian Zdolski, Mariusz Sobala, Damian Szczęsny (81 Seweryn Caputa), Kacper Prokopów, Kamil Karcz, Przemysław Brychlik (87 Marcin Czaicki), Bartosz Iskrzycki
LKS Bełk: Mateusz Łobaczewski - Piotr Bysiec, Robert Dymowski (46 Piotr Glenc), Piotr Groborz, Rafał Grzech (63 Łukasz Winkler), Kamil Kaczmarczyk (46 Oleksij Naidyshak), Damian Olczak, Wojciech Rasek, Dawid Semeniuk (74 Michał Stryczek), Mateusz Wrana, Rafał Wybierek

Drużyna Stali Bielsko pewnie pokonała beniaminka z Bełku 2-0. Gospodarze już od początku meczu przystąpili do ataku i niesieni sukcesami z poprzednich meczów nie pozostawili złudzeń, kto tu może wywalczyć trzy punkty. Prowadzenie Stal mogła objąć już w 3-ej minucie, ale na zdobycie pierwszej bramki przyszło kibicom zgromadzonym na stadionie w Bielsku poczekać do 13-tej minuty. Wtedy Chrapek otrzymał idealne podanie, którego nie omieszkał nie zmarnować i na tablicy pojawił się wynik 1-0. Drugiego gola Stal zdobyła tuż przed końcem pierwszej połowy z rzutu karnego. Po zmianie stron wynik się już nie zmienił, Stal uspokoiła grę, przez co mecz stał się trochę bardziej wyrównany, a dwie bramki zapasu pozwoliły Stali prowadzenie utrzymać do końca i w efekcie wywalczyć trzy punkty.