IV ligaROW RYBNIK - LZS LEŚNICA 0-1 (0-1)

0-1 33min. Gładkowski

ROW: Paś - Andraszak, Mitura, Kocur, Pielorz, Wieczorek, Janik, Kasprzak, Bonk, Szatkowski, Kostecki
Leśnica: Kasprzik - Bachor, Krzysztoporski, Dzieniszewski, Nowak, Gwiaździński, Kierdal, Dyczek, Wróbel, Gładkowski

Leśnica urasta do miana drużyny obcych boisk. Jak na razie nie schodziła z boiska pokonana i po raz kolejny to udowodniła w Rybniku, gdzie pokonała lidera 1-0. Była to pierwsza porażka ROW-u na własnym stadionie. Mimo porażki ROW ma nadal dość sporą przewagę nad Leśnicą, a Leśnica staje się coraz większym pewniakiem do drugiego miejsca.

Pierwsza połowa meczu w Rybniku należała do Leśnicy. To nasi piłkarze nadawali ton wydarzeniom na boisku i to oni bliźsi byli zdobycia bramki. Sztuka ta udała się Gładkowskiemu, który niespełna kwadrans przed przerwą dał Leśnicy prowadzenie. Jak się później okazało, była to jedyna bramka w meczu. ROW Rybnik nie był w stanie wyrównać, a tym bardziej wygrać. Trzy punkty pojechały do Leśnicy, a ROW świętowanie awansu będzie musiał przełożyć na co najmniej tydzień później.