Piłka nożna - Juniorzy - I liga
niedziela, 07 kwietnia 2013 11:25

I ligaW kolejnym meczu ligi MW juniorzy Odry zremisowali u siebie z Gwarkiem Zabrze 1-1. Dla Odry był to już trzeci mecz, ale dla piłkarzy Gwarka dopiero pierwszy, bo poprzednie zostały przełożone. Do przerwy Odra prowadziła 1-0, ale po przerwie goście z Zabrza odrobili stratę i uratowali remis.

Pomologia Proszków w tej kolejce pauzowała, bo z rozgrywek po pogromie w Opolu (0-12) wycofała się Stal Sulęcin. Jej mecze zostały anulowane, na wskutek czego Odra straciła 3 punkty. Liderem, i to niekwestionowanym jest Ruch Chorzów, który wygrywa mecz za meczem i któremu trudno znaleźć równorzędnego rywala. Jest murowanym kandydatem do wygrania ligi i awansu do finałów.

Odra Opole aktualnie zajmuje po dwóch remisach 5-te miejsce, a Pomologia z jedna wygraną jest 4-ta.