(Krzysztof Wilk)
poniedziałek, 26 listopada 2012 01:14

LZS Niwnica-Konradowa – LZS Jędrzychów 0-2

W meczu regionalnego PP (Podokręg Nysa) spotkały się 2 drużyny grające w tej samej grupie klasy A. Gospodarz tego meczu, czyli LZS Niwnica-Konradowa, jest na VIII miejscu, a goście, czyli LZS Jędrzychów, są na VI miejscu. Mają jednak aż 7 punktów więcej. Miałem nadzieję, że w tym spotkaniu dojdzie do serii rzutów karnych. Nic takiego nie miało miejsca. Od początku Jędrzychów prezentował się lepiej.

Jednak nie zawsze ten co się lepiej prezentuje wygrywa. I tu długo goście nie potrafili zdobyć bramki. Mecz ten zaczęli w 10, ale już po chwili dowieziono zawodnika, który uzupełnił ich skład. W I połowie zdobyli jedną bramkę i to z rzutu karnego. W II połowie gospodarze przez długi czas mieli nadzieję na zmianę wyniku. Mecz był wyrównany z minimalnym wskazaniem na Jędrzychów. Niestety, ale kiedy kontuzji nabawił się bramkarz gospodarzy, to wtedy w bramce musiał stanąć zawodnik z pola, bo rezerwowego golkipera na ławce rezerwowych Niwnicy-Konradowa nie było.  Dobrze, że był rezerwowy zawodnik, bo dzięki temu gospodarze nadal grali w pełnym składzie. Jednak ta sytuacja z bramkarzem, jakby ich trochę podłamała. Wykorzystali to goście, którzy przeprowadzili zabójczą kontrę, po której prowadzili 0-2. Mogli zdobyć 3 gola, ale ich zawodnik nie trafił do pustej bramki. Gdy wydawało się, że jest po meczu, zawodnik z Jędrzychowa otrzymał czerwoną kartkę. Gospodarze próbowali atakować, ale nie zmienili już wyniku. Jędrzychów wygrał zasłużenie, ale zwycięstwo to musiał wybiegać, bo gospodarze grali ambitnie Z tego meczu zrobiłem filmik, do którego link jest na mojewielkiemecze.wodip.opole.pl.