Puchar Polski GRYF SŁUPSK - MKS KLUCZBORK 2-4 (1-1)

2-3 77min. Niemczyk
2-4 90min. Deja

Gryf: Kędzia - Pelowski, Felisiak, Bobrowski, Tofil (58 Mikołajczyk), Świdziński, Jendruch (80 Więckowski), Mordal, Solczak, Ślusarz (58 Wójcik), Stasiak
Kluczbork: Majchrowski - Orłowicz, Kochański, Nakrosius, Nitkiewicz, Kubiak, Skoczylas (46 Glanowski), Deja, Zieliński, Baraniak (63 Niemczyk), Wolny (84 Reisch)

Dotychczasowa praktyka Kluczborka była taka, że w pierwszych meczach Pucharu Polski odpadał w pierwszej rundzie. Tym razem stało się inaczej i kluczborczanie przeszli do następnej. Zaczęło się po myśli naszego zespołu. W 21-szej minucie Nitkiewicz z rzutu karnego dał naszej drużynie prowadzenie. Odpowiedź gospodarzy była dość szybka i zdecydowana: 28-ma minuta, znów karny i tym razem wyrównanie dla Gryfu. Kolejne bramki padły już po przerwie. Po raz drugi na prowadzenie zespół z Kluczborka wyprowadził Deja, ale i tym razem Gryf zdołał się zmobilizować i ponownie wyrównać. Trzecia próba objęcia prowadzenia przez Kluczbork, która zakończyła się trzecią bramką Niemczyka na 3-2 okazała się w końcu być zwycięska. Gospodarze trzeci raz już nie oddali ciosu, a w ostatniej minucie meczu Deja podwyższył na 4-2 i Kluczbork wchodzi do drugiej rundy.