Piłka nożna - Puchar Opole (okręg)
czwartek, 19 września 2013 17:16

PucharPrzerwany przed czasem mecz pucharowy Motoru Praszka z Chemikiem Kędzierzyn zostanie dokończony 2 X o godz. 17.00. To decyzja OZPN-u w sprawie niedokończonego meczu. Mecz ten został przerwany po pierwszej połowie dogrywki przy stanie 1-1 ze względu na zapadające ciemności. Drużynę Chemika czeka więc godzinny wyjazd do Praszki, by dograć 15 minut meczu, a później kolejna godzina na powrót. To dość precedensowa sytuacja, jej rozwiązanie jednak ze sportowego punktu widzenia jest jak najbardziej sprawiedliwe, choć dość kosztowne zwłaszcza dla drużyny Chemika. Dokończenie meczu jest jak najbardziej na miejscu i przede wszystkim zgodne z regulaminem, bo pozwala obu drużynom o awansie do drugiej rundy przesądzić na boisku.