IV ligaODRA OPOLE - SWORNICA CZARNOWĄSY 5-1 (2-0)

5-0 77min. Łoziński
5-1 86min. Kowalczyk

Odra: Feć - Surowiak, Copik, Drąg, Kowalczyk, Czerwiński, Wawrzyniak, Deja, Łoziński, Filipowicz, Setla
Swornica: Bella - Dłutowski, Kołodziej, Wróbel, Kurc, Semik, Paliszewski, Steczek, Bębas, Kowalczyk, Scisło

W pierwszym listopadowym meczu IV ligi Odra Opole łatwo wygrała ze Swornicą 5-1. Na pierwszą bramkę kibice w Opolu musieli czekać pół godziny, w 30 minucie Filipowicz otworzył wynik meczu. Dwie minuty później Deja podwyższył na 2-0 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Druga część rozpoczęła się od atomowego uderzenia Odry, która w pierwszej akcji podwyższyła na 3-0. Kolejne dwie bramki dla Odry padły na kwadrans przed końcem. Najpierw Setla podwyższył na 4-0, a tuż po nim Łoziński na 5-0. Swornica odpowiedziała honorowym trafieniem w 86 minucie i cały mecze zakończył się okazałym zwycięstwem Odry 5-1.