IV ligaTOR DOBRZEŃ - STAL BIELSKO-BIAŁA 1-2 (1-1)

1-1 24min. Rejmanowski
1-2 73min. Wawrzyniak

TOR: Balsewicz - Rychlik, Nowacki, Kilian, Bojanowski (85 Kotula), Szydziak, Tracz, Owsiak, Flis (56 Malik), Sobotta, Sieńczewski (70 Wolański)
Stal: Zieliński - Suda, Boczek, Rucki, Baron (76 Gęsikowski), Czaicki (70 Wawrzyniak), Gołąb, Rejmanowski, Schie (70 Schie), Zdolski, Kocur (85 Pęszor)

Drużyna TOR-u jeszcze nigdy nie wygrała ze Stalą Bielsko. Tradycji tej stało się zadość i tym razem, choć to piłkarze Dobrzenia mogli się cieszyć z pierwszej bramki. Już w siódmej minucie Sieńczewski ulokował piłkę w bramce Stali i choć była to druga dobitka, to liczy się efekt końcowy - porowadzenie TOR-u.

Goście od razu zabrali się do odrabiania strat i cel swój osiągnęli w 24-tej minucie, kiedy to po strzale Rejmanowskiego wyrównali na 1-1.

Druga połowa nie była zbyt emocjonująca, gra toczyła się w środkowej strefie boiska. Jedna z nielicznych akcji podbramkowych Stali zakończyła się w 73 minucie drugim gole dla Stali, który okazał się golem na miarę zwycięstwa. TOR przegrał ze Stalą i nie wzbogacił swojego konta punktowego.