LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980
Piłka ręczna - II liga kobiet
Piłka ręczna II liga kobiet gr. B, 2021/2022
Kolejka 11
ChKS Łódź - Zgoda Ruda Śl.
20-21
MTS Żory - Cracovia Kraków
38-20
SPR Olkusz - Karkonosze Jelenia Góra
33-34
Dziewiątka Legnica - Ruch Chorzów
30-28
Sośnica Gliwice - AZS Wrocław
(nd) 17:00

II liga kobiet gr. B
1.
>< Ruch Chorzów
10 27 346 - 204
2.
>< MTS Żory
10 27 331 - 233
3.
>< Karkonosze Jelenia Góra
10 24 337 - 283
4.
>< Dziewiątka Legnica
10 20 300 - 288
5.
>< Otmęt Krapkowice
10 14 226 - 287
6.
>< Zgoda Ruda Śl.
10 11 243 - 307
7.
>< SPR Olkusz
10 11 263 - 271
8.
>< Sośnica Gliwice
9 9 257 - 265
9.
>< Cracovia Kraków
10 9 234 - 287
10.
>< AZS Wrocław
9 5 252 - 308
11.
>< ChKS Łódź
10 5 237 - 293
Terminarz i wyniki
FOOTER

Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk 96-84
MKS Dąbrowa Górnicza - Zastal Zielona Góra 83-78
Stal Nysa - Trefl Gdańsk 0-3
Czarni Radom - Ślepsk Suwałki 0-3
Ostrovia Ostrów - AZS Biała Podlaska 25-24
KTS III Gliwice - Skarbek II Tarnowskie Góry 7-3
Naprzód II Borucin - Relaks Wodzisław Śl. 9-1
Legia Warszawa - GTK Gliwice 86-73
Cuprum Lubin - Warta Zawiercie 2-3
MKS II Kalisz - Chełmiec Wałbrzych 3-1
Unia Kalety - KTS Lędziny 5-5
Ogniwo Żory - Wilki Wilcza 5-5
ZAKSA II Kędzierzyn - AGH Kraków 0-3
Huragan II Sosnowiec - LOT Konopiska 0-10
MUKS II Czerwionka - KS II Bojanów 1-9
MUKS Czerwionka - Wilki II Wilcza 7-3
Wiślańskie Orły Wisła - Lesznianka II Leszna Góra 7-3



Piłka ręczna - II liga kobiet
sobota, 01 maja 2021 19:31

AZS WROCŁAW - ZGODA RUDA ŚL. 31-32 (16-17)

AZS Wrocław: Olha Areshina , Magdalena FryŚna, Dominika Glabik, Weronika GoŁĄb, Aleksandra Kazimierz, Klaudia Kruk, Wiktoria Lipiec, Karolina ŁuszczyŃska, Karolina MatczyŃska, Magdalena Maziarz, Karolina Milczarczyk, Anna Stangret, Karolina Szajek, Mariola WaŁowska
Zgoda Ruda Śl.: Martyna Bula, Małgorzata ChruŚciŃska, Aleksandra CieŚlik, Oliwia Jakubowska, Natalia Kita, Oliwia Korbel, Dominika Krzysteczko, Martyna Krzysteczko, Daria Nawrocka, Jessica Prokop, Marta Weihrauch, Paulina Wieczorek, Kinga Zawada, Oliwia Zawada, Gabriela Zelek, Agnieszka Zimowska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
sobota, 01 maja 2021 07:49

CRACOVIA KRAKÓW - SPR OLKUSZ 29-31 (17-15)

Cracovia Kraków: Patrycja JaŁowicka (6), Kamila Dzidek (5), Justyna StaroŃ (5), Katarzyna KamusiŃska (4), Laura ŚwiĄtek (4), Gabriela Stachowicz (2), Paulina Klimowicz (1), Katarzyna Podzielinska (1), Paulina Reichel (1), Joanna StĘpnik, Irena Szwonka, Aleksandra Wajda, Natalia Wojas, Oliwia WÓjcik-zgud, Amelia ChrzeŚcijaŃska, Katarzyna Kawa
SPR Olkusz: Paula Masiuda (13), Paulina Łuczyk (6), Julia Mrozowska (4), Oliwia SoŁoŚciuk (4), Anna Andrzejczyk (1), Adriana Kasprowicz (1), Kinga Kasprowicz (1), Sabina Radlak (1), Magdalena Barczyk, Dagmara Knapik, Aleksandra Nowicka, Kamila Pietruszka, Wiktoria SioŁa, Aleksandra Zub
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 25 kwietnia 2021 23:20

ZGODA RUDA ŚL. - AZS GLIWICE 24-31 (14-14)

Zgoda Ruda Śl.: Martyna Bula, Małgorzata ChruŚciŃska, Aleksandra CieŚlik, Oliwia Jakubowska, Natalia Kita, Oliwia Korbel, Dominika Krzysteczko, Martyna Krzysteczko, Daria Nawrocka, Jessica Prokop, Oliwia Szewczyk, Paulina Wieczorek, Kinga Zawada, Oliwia Zawada, Gabriela Zelek, Agnieszka Zimowska
AZS Gliwice: Monika CiesiÓŁka, Agnieszka DraŻyk, Karolina Golec, Klaudia Habla, Weronika Klich, Paulina Kostrzewska, Aleksandra Markiewicz, Adrianna Mazurczyk, Aleksandra Olejarczyk, Karolina Pytlos, Magdalena Reichel, Hanna Smodis, Paulina Walus, Magdalena Widuch, Ewelina Wojciechowska, Patrycja WrÓbel
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 25 kwietnia 2021 11:39

CHKS ŁÓDŹ - AZS WROCŁAW 29-28 (12-12)

ChKS Łódź: Martyna Agata, Magdalena Borowiec, Justyna BrudzyŃska, Marlena Gitzel, Małgorzata Kisiel, Natalia Kowalska, Aleksandra Kutnik, Patrycja Lebioda, Marcelina Lis, Karolina NiedbaŁa, Dominika Nyga, Zuzanna Pesel, Magdalena PiĄtczak, Natalia Szmigielska, Wiktoria Szymczak
AZS Wrocław: Olha Areshina , Magdalena FryŚna, Dominika Glabik, Weronika GoŁĄb, Aleksandra Kazimierz, Aleksandra Kondracka, Klaudia Kruk, Wiktoria Lipiec, Karolina ŁuszczyŃska, Karolina MatczyŃska, Magdalena Maziarz, Karolina Milczarczyk, Karolina Szajek, Mariola WaŁowska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 25 kwietnia 2021 11:39

SPR OLKUSZ - DZIEWIĄTKA LEGNICA 31-29 (15-13)

SPR Olkusz: Anna Andrzejczyk, Magdalena Barczyk, Karolina Herian, Adriana Kasprowicz, Kinga Kasprowicz, Dagmara Knapik, Paulina Łuczyk, Paula Masiuda, Julia Mrozowska, Vanessa Nowak, Aleksandra Nowicka, Kamila Pietruszka, Sabina Radlak, Wiktoria SioŁa, Oliwia SoŁoŚciuk, Aleksandra Zub
Dziewiątka Legnica: Oliwia Doroba, Wiktoria Drozdowska, Natalia Gdula, Wiktoria Jaroniewska, Wiktoria KociŃska, Katarzyna Kozak, Paulina Lange, Daria MiŁek, Weronika ScisŁowicz, Oliwia SoŚnicka, Dominika Stala, Dominika SwĘdrak, Natalia Szuk, Jolanta Trojanowska, Nikola Wojciechowska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
sobota, 24 kwietnia 2021 23:57

MTS ŻORY - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 28-29 (15-16)

MTS Żory: Patrycja Ciura, Monika Gruca, Karolina Jaworska, Daria Justka, Karolina Kanicka, Wiktoria Kosmowska, Natalia Kowalska, Sandra Matusik, Aleksandra Maziarek, Klaudia Pielesz, Bożena Pietrzak, Marta Redlecka, Nicola Romanowska, Aleksandra Stuchlik, Marta WoŁczyk, Klaudia Zizulewska
Karkonosze Jelenia Góra: Oktawia Bielecka, Nikola Jarosz, Sylwia JasiŃska, Zuzanna Jesionek-wrÓblewska, Weronika JoŚko, Dominika Jurgiewicz, Marika Klimaszewska, Sabina Kobzar, Aleksandra KoŁecka, Agnieszka Kowalska, Karolina Muras, Izabela Prudzienica, Zuzanna Szramik, Martyna Wierzbicka, Weronika Wojtas, Joanna ZaŁoga
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 03:47

CHKS ŁÓDŹ - MTS ŻORY 24-33 (7-15)

ChKS Łódź: Wiktoria Szymczak (5), Natalia Kowalska (4), Małgorzata Kisiel (3), Aleksandra Kutnik (3), Martyna Agata (2), Magdalena Borowiec (2), Marlena Gitzel (1), Karolina NiedbaŁa (1), Dominika Nyga (1), Zuzanna Pesel (1), Magdalena PiĄtczak (1), Justyna BrudzyŃska, Patrycja Lebioda, Marcelina Lis, Natalia Szmigielska
MTS Żory: Karolina Kanicka (6), Patrycja Ciura (4), Aleksandra Stuchlik (4), Marta WoŁczyk (4), Karolina Jaworska (3), Nicola Romanowska (3), Sandra Matusik (2), Aleksandra Maziarek (2), Bożena Pietrzak (2), Monika Gruca (1), Daria Justka (1), Klaudia Zizulewska (1), Wiktoria Kosmowska, Marta Redlecka
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 18 kwietnia 2021 04:25

CRACOVIA KRAKÓW - ZGODA RUDA ŚL. 29-26 (14-14)

Cracovia Kraków: Amelia ChrzeŚcijaŃska, Kamila Dzidek, Milena Herman, Patrycja JaŁowicka, Katarzyna KamusiŃska, Katarzyna Kawa, Paulina Klimowicz, Katarzyna Podzielinska, Gabriela Stachowicz, Justyna StaroŃ, Joanna StĘpnik, Irena Szwonka, Laura ŚwiĄtek, Aleksandra Wajda, Natalia Wojas, Oliwia WÓjcik-zgud
Zgoda Ruda Śl.: Martyna Bula, Aleksandra CieŚlik, Oliwia Jakubowska, Natalia Kita, Oliwia Korbel, Dominika Krzysteczko, Martyna Krzysteczko, Daria Nawrocka, Jessica Prokop, Natalia SzydeŁko, Marta Weihrauch, Paulina Wieczorek, Oliwia Zawada, Agnieszka Zimowska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 08:10

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - SPR OLKUSZ 35-30 (16-15)

Karkonosze Jelenia Góra: Agnieszka Kowalska (7), Joanna ZaŁoga (7), Zuzanna Szramik (6), Sylwia JasiŃska (5), Sabina Kobzar (5), Oktawia Bielecka (4), Karolina Muras (1), Nikola Jarosz, Weronika JoŚko, Marika Klimaszewska, Izabela Prudzienica, Martyna Wierzbicka, Weronika Wojtas, Patrycja WoŁoszczak
SPR Olkusz: Paula Masiuda (7), Magdalena Barczyk (6), Anna Andrzejczyk (5), Paulina Łuczyk (5), Wiktoria SioŁa (2), Oliwia SoŁoŚciuk (2), Aleksandra Zub (2), Sabina Radlak (1), Dagmara Knapik, Aleksandra Nowicka, Oliwia Bartusik, Karolina Herian, Adriana Kasprowicz, Kinga Kasprowicz, Julia Mrozowska, Kamila Pietruszka
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 11 kwietnia 2021 08:47

AZS GLIWICE - CHKS ŁÓDŹ 25-25 ► (11-14)

Karne: 7-8

AZS Gliwice: Monika CiesiÓŁka, Agnieszka DraŻyk, Karolina Golec, Klaudia Habla, Paulina Kostrzewska, Aleksandra Markiewicz, Adrianna Mazurczyk, Aleksandra Olejarczyk, Karolina Pytlos, Magdalena Reichel, Hanna Smodis, Paulina Walus, Magdalena Widuch, Ewelina Wojciechowska, Patrycja WrÓbel
ChKS Łódź: Martyna Agata, Magdalena Borowiec, Justyna BrudzyŃska, Marlena Gitzel, Weronika Janik, Małgorzata Kisiel, Natalia Kowalska, Aleksandra Kutnik, Marcelina Lis, Karolina NiedbaŁa, Dominika Nyga, Magdalena PiĄtczak, Natalia Szmigielska, Wiktoria Szymczak
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 11 kwietnia 2021 08:47

AZS WROCŁAW - MTS ŻORY 23-25 (13-12)

AZS Wrocław: Olha Areshina , Magdalena FryŚna, Gabriela GawryŚ, Dominika Glabik, Weronika GoŁĄb, Martyna Jabczanik, Aleksandra Kazimierz, Klaudia Kruk, Wiktoria Lipiec, Karolina ŁuszczyŃska, Karolina MatczyŃska, Magdalena Maziarz, Karolina Milczarczyk, Anna Stangret, Karolina Szajek, Mariola WaŁowska
MTS Żory: Patrycja Ciura, Monika Gruca, Karolina Jaworska, Daria Justka, Karolina Kanicka, Wiktoria Kosmowska, Sandra Matusik, Aleksandra Maziarek, Klaudia Pielesz, Bożena Pietrzak, Marta Redlecka, Nicola Romanowska, Aleksandra Stuchlik, Marta WoŁczyk, Klaudia Zizulewska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 28 marca 2021 05:57

ZGODA RUDA ŚL. - DZIEWIĄTKA LEGNICA 27-27 ► (16-12)

Karne: 2-4

Zgoda Ruda Śl.: Martyna Bula, Małgorzata ChruŚciŃska, Aleksandra CieŚlik, Oliwia Jakubowska, Natalia Kita, Oliwia Korbel, Dominika Krzysteczko, Martyna Krzysteczko, Daria Nawrocka, Jessica Prokop, Marta Weihrauch, Paulina Wieczorek, Kinga Zawada, Oliwia Zawada, Gabriela Zelek, Agnieszka Zimowska
Dziewiątka Legnica: Oliwia Doroba, Wiktoria Drozdowska, Natalia Gdula, Wiktoria Jaroniewska, Wiktoria KociŃska, Katarzyna Kozak, Paulina Lange, Elżbieta Lange, Daria MiŁek, Weronika ScisŁowicz, Oliwia SoŚnicka, Dominika Stala, Dominika SwĘdrak, Natalia Szuk, Jolanta Trojanowska, Nikola Wojciechowska
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 6 z 32

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!