LigaNetPl

Back Home
Piłka ręczna - II liga kobiet
Piłka ręczna II liga kobiet gr. B, 2022/2023
Kolejka 1
Cracovia Kraków - Otmęt Krapkowice
-
Sośnica Gliwice - MTS Żory
-
MKS Kalisz - AZS Wrocław
-
Dziewiątka Legnica - Start Pietrowice
-
Karkonosze Jelenia Góra - Victoria Świebodzice
-

II liga kobiet gr. B
1.
>< AZS Wrocław
0 0 0 - 0
>< Cracovia Kraków
0 0 0 - 0
>< Dziewiątka Legnica
0 0 0 - 0
>< Karkonosze Jelenia Góra
0 0 0 - 0
>< MKS Kalisz
0 0 0 - 0
>< MTS Żory
0 0 0 - 0
>< Otmęt Krapkowice
0 0 0 - 0
>< SPR Olkusz
0 0 0 - 0
>< Sośnica Gliwice
0 0 0 - 0
>< Start Pietrowice
0 0 0 - 0
>< Victoria Świebodzice
0 0 0 - 0
Terminarz i wyniki
FOOTER

Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1-0
FC Köln - FC Schalke 04 3-1
Eintracht Frankfurt - Bayern München 1-6
VfL Wolfsburg - Werder Bremen 2-2
Vfl Bochum - FSV Mainz 1-2
FC Berlin - Hertha Berlin 3-1
FC Augsburg - SC Freiburg 0-4
Borussia Mönchengladbach - 1899 Hoffenheim 3-1
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen 1-0
VfB Stuttgart - RB Leipzig 1-1
LKS Goświnowice - Sokół Bierdzany 3-0 v.o.
Atom Grądy - Sparta Paczków 3-0 v.o.
KS Twardawa - Unia Głuchołazy 1-4
Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice 3-2
Wisła II Strumień - Promyk Golasowice 0-0
Iskra Iskrzyczyn - MKS Kończyce 5-0
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1-1



Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 10 kwietnia 2022 08:30

AZS WROCŁAW - OTMĘT KRAPKOWICE 28-32 (13-17)

AZS Wrocław: Magdalena FryŚna, Dominika Glabik, Wiktoria GwÓŹdŹ, Aleksandra Kazimierz, Klaudia Kruk, Wiktoria Lipiec, Karolina ŁuszczyŃska, Karolina MatczyŃska, Magdalena Maziarz, Dominika PŁaza, Alicja Pytel, Mariola WaŁowska
Otmęt Krapkowice: Agnieszka Blozik, Nicole Chmielewska, Patrycja CierpioŁ, Katarzyna Czapracka, Karolina Golec, Karolina Korzec, Bożena KuŹmik, Aleksandra KuŹnik, Maria Matuszek, Małgorzata Olfans, Natalia SokoŁowska, Maja StaŃczyk, Natalia Staszkiewicz, Aleksandra Stopa, Aleksandra Szwajkiewicz, Natalia SzymaŃska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
sobota, 09 kwietnia 2022 20:49

CHKS ŁÓDŹ - SPR OLKUSZ 23-27 (14-13)

ChKS Łódź: Martyna Agata, Marlena Gitzel, Agnieszka Hase, Natalia Kowalska, Martyna Krysiak, Patrycja Lebioda, Marcelina Lis, Aleksandra Micota, Karolina NiedbaŁa, Dominika Nyga, Magdalena PiĄtczak, Barbara Sibelska, Natalia Szmigielska, Wiktoria Szymczak, Milena Walicka
SPR Olkusz: Anna Andrzejczyk, Magdalena Barczyk, Oliwia Bartusik, Oliwia BŁaszczykiewicz, Karolina Herian, Emilia Januszek, Julia Mrozowska, Vanessa Nowak, Aleksandra Nowicka, Kamila Pietruszka, Julia Polakowska, Oliwia SoŁoŚciuk, Aleksandra Zub
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 04 kwietnia 2022 12:17

CRACOVIA KRAKÓW - DZIEWIĄTKA LEGNICA 30-27 (12-12)

Cracovia Kraków: Patrycja JaŁowicka (7), Kamila Dzidek (6), Justyna StaroŃ (5), Katarzyna KamusiŃska (4), Tatiana Barnowska (3), Paulina Reichel (2), Aleksandra Wajda (2), Milena Herman (1), Natalia Hensoldt, Gabriela Stachowicz, Joanna StĘpnik, Irena Szwonka, Oliwia WÓjcik-zgud, Amelia ChrzeŚcijaŃska, Katarzyna Podzielinska
Dziewiątka Legnica: Nikola Wojciechowska (7), Wiktoria Drozdowska (6), Katarzyna Kozak (5), Wiktoria Jaroniewska (4), Wiktoria KociŃska (2), Weronika ScisŁowicz (2), Wanessa Gajos (1), Oliwia Doroba, Katarzyna Drzemicka, Oliwia SoŚnicka, Natalia Szuk, Jolanta Trojanowska, Natalia Gdula, Elżbieta Lange
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 04 kwietnia 2022 12:17

AZS WROCŁAW - RUCH CHORZÓW 21-27 (12-15)

AZS Wrocław: Mariola WaŁowska (7), Magdalena Maziarz (6), Alicja Pytel (4), Karolina ŁuszczyŃska (2), Wiktoria GwÓŹdŹ (1), Aleksandra Kazimierz (1), Magdalena FryŚna, Dominika Glabik, Wiktoria Lipiec, Karolina MatczyŃska, Dominika PŁaza, Klaudia Kruk
Ruch Chorzów: Natalia Kolonko (5), Klaudia GrabiŃska (4), Aneta Kavalova (3), Marcelina PolaŃska (3), Sabina Radlak (3), Polina Masalova (2), Natalia Stokowiec (2), Michalina Gryczewska (1), Karolina Jasinowska (1), Sandra Kiel (1), Viktoria Tyszczak (1), Katarzyna Wilczek (1), Monika CiesiÓŁka, Natalia Doktorczyk, Dagmara Knapik, Paula Masiuda
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 04 kwietnia 2022 12:17

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - AZS WROCŁAW 32-24 (16-8)

Karkonosze Jelenia Góra: Joanna ZaŁoga (9), Sabina Kobzar (5), Martyna Michalak (5), Agnieszka Kowalska (4), Natalia GabryŚ (3), Sylwia JasiŃska (2), Julia PĘdziwiatr (2), Sabina GaŁuszka (1), Oliwia Przystalska (1), Anna Lambrinow, Marta Mazurkiewicz, Martyna Wierzbicka, Zuzanna Jesionek-wrÓblewska, Dominika KuŚnierz
AZS Wrocław: Magdalena Maziarz (6), Magdalena FryŚna (5), Karolina ŁuszczyŃska (5), Mariola WaŁowska (4), Alicja Pytel (2), Wiktoria GwÓŹdŹ (1), Aleksandra Kazimierz (1), Dominika Glabik, Kamila Kwietniewska, Wiktoria Lipiec, Karolina MatczyŃska, Dominika PŁaza
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 04 kwietnia 2022 12:17

DZIEWIĄTKA LEGNICA - SOŚNICA GLIWICE 41-27 (17-15)

Dziewiątka Legnica: Oliwia Doroba (8), Weronika ScisŁowicz (8), Wiktoria Drozdowska (7), Wiktoria KociŃska (5), Nikola Wojciechowska (4), Wanessa Gajos (3), Katarzyna Kozak (2), Natalia Szuk (2), Natalia Gdula (1), Wiktoria Jaroniewska (1), Katarzyna Drzemicka, Oliwia SoŚnicka, Jolanta Trojanowska
Sośnica Gliwice: Katarzyna Wyrzychowska (5), Paulina Kulik (3), Aleksandra Markiewicz (3), Hanna Smodis (3), Marta Wroniewicz (3), Paulina Kostrzewska (2), Dominika Nimsz (2), Magdalena Reichel (2), Paulina Walus (2), Klaudia Zub (2), Paula Wasak, Natalia KaliŃska, Martyna PoŁednik, Magdalena Widuch, Oliwia Wolak
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 04 kwietnia 2022 12:17

SPR OLKUSZ - ZGODA RUDA ŚL. 29-28 (18-13)

SPR Olkusz: Nikola SoŁoŚciuk (7), Anna Andrzejczyk (5), Oliwia SoŁoŚciuk (5), Magdalena Barczyk (2), Karolina Herian (2), Julia Mrozowska (2), Vanessa Nowak (2), Aleksandra Zub (2), Oliwia Bartusik (1), Julia Polakowska (1), Emilia Januszek, Wiktoria Kozyra, Aleksandra Nowicka, Oliwia BŁaszczykiewicz, Kamila Pietruszka, Natalia Stach
Zgoda Ruda Śl.: Martyna Krzysteczko (10), Daria Justka (7), Aleksandra CieŚlik (5), Małgorzata ChruŚciŃska (3), Oliwia Szewczyk (1), Maja Tukaj (1), Weronika Zalewska (1), Justyna Gontarek, Oliwia Korbel, Dominika Krzysteczko, Daria Nawrocka, Natalia SzydeŁko, Kinga Zawada, Agnieszka Zimowska, Justyna Boruta, Daria Sierant
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 04 kwietnia 2022 12:17

OTMĘT KRAPKOWICE - CHKS ŁÓDŹ 22-26 (10-11)

Otmęt Krapkowice: Natalia Staszkiewicz (6), Karolina Golec (5), Małgorzata Olfans (5), Aleksandra KuŹnik (3), Agnieszka Blozik (2), Aleksandra Stopa (1), Nicole Chmielewska, Patrycja CierpioŁ, Katarzyna Czapracka, Karolina Korzec, Natalia SokoŁowska, Maja StaŃczyk, Aleksandra Szwajkiewicz, Natalia SzymaŃska, Bożena KuŹmik, Maria Matuszek
ChKS Łódź: Wiktoria Szymczak (6), Barbara Sibelska (5), Martyna Agata (4), Milena Walicka (4), Natalia Kowalska (2), Natalia Szmigielska (2), Karolina NiedbaŁa (1), Dominika Nyga (1), Magdalena PiĄtczak (1), Marlena Gitzel, Agnieszka Hase, Marcelina Lis, Aleksandra Micota, Martyna Krysiak
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 04 kwietnia 2022 12:17

RUCH CHORZÓW - MTS ŻORY 32-27 (16-14)

Ruch Chorzów: Natalia Kolonko (9), Polina Masalova (6), Karolina Jasinowska (4), Marcelina PolaŃska (4), Natalia Stokowiec (4), Katarzyna Wilczek (2), Klaudia GrabiŃska (1), Aneta Kavalova (1), Paula Masiuda (1), Monika CiesiÓŁka, Natalia Doktorczyk, Dagmara Knapik, Sabina Radlak, Sandra Kiel, Natalia Sytenka, Viktoria Tyszczak
MTS Żory: Zuzanna Mikosz (14), Olesia Donets (4), Aleksandra SÓjka (4), Klaudia Pielesz (2), Emilia WiĘckowska (2), Marta WoŁczyk (1), Karolina Jaworska, Karolina Kanicka, Aleksandra Maziarek, Karolina OkrĘglak, Laura Skrzypek, Magda StĘpieŃ, Iga Barska, Gabriela Biernacka, Monika Gruca, Agnieszka OlĘdzka
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 04 kwietnia 2022 12:17

DZIEWIĄTKA LEGNICA - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 25-29 (13-13)

Dziewiątka Legnica: Wiktoria KociŃska (5), Katarzyna Kozak (5), Weronika ScisŁowicz (5), Nikola Wojciechowska (4), Wiktoria Drozdowska (2), Wanessa Gajos (2), Oliwia Doroba (1), Natalia Gdula (1), Katarzyna Drzemicka, Wiktoria Jaroniewska, Oliwia SoŚnicka, Jolanta Trojanowska, Natalia Szuk
Karkonosze Jelenia Góra: Martyna Michalak (10), Sabina Kobzar (7), Marta Mazurkiewicz (5), Joanna ZaŁoga (5), Agnieszka Kowalska (1), Julia PĘdziwiatr (1), Sabina GaŁuszka, Oliwia Przystalska, Martyna Wierzbicka, Natalia GabryŚ, Marlena Grabarczyk, Sylwia JasiŃska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 04 kwietnia 2022 12:17

DZIEWIĄTKA LEGNICA - SPR OLKUSZ 27-36 (11-18)

Dziewiątka Legnica: Nikola Wojciechowska (7), Wiktoria KociŃska (6), Wiktoria Drozdowska (3), Katarzyna Kozak (3), Oliwia Doroba (2), Natalia Gdula (2), Weronika ScisŁowicz (2), Wanessa Gajos (1), Wiktoria Jaroniewska (1), Katarzyna Drzemicka, Oliwia SoŚnicka, Natalia Szuk, Jolanta Trojanowska
SPR Olkusz: Vanessa Nowak (7), Oliwia SoŁoŚciuk (7), Magdalena Barczyk (6), Anna Andrzejczyk (3), Julia Mrozowska (3), Wiktoria SioŁa (3), Nikola SoŁoŚciuk (3), Oliwia BŁaszczykiewicz (2), Karolina Herian (1), Wiktoria Kozyra (1), Emilia Januszek, Aleksandra Nowicka, Julia Polakowska, Oliwia Bartusik, Kamila Pietruszka, Aleksandra Zub
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 04 kwietnia 2022 12:17

SOŚNICA GLIWICE - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 29-34 (15-24)

Sośnica Gliwice: Magdalena Reichel (6), Paulina Walus (6), Aleksandra Markiewicz (4), Hanna Smodis (3), Natalia KaliŃska (2), Paulina Kostrzewska (2), Paulina Kulik (2), Dominika Nimsz (2), Katarzyna Wyrzychowska (1), Klaudia Zub (1), Paula Wasak, Magdalena Widuch, Oliwia Wolak, Nikola OkuŃska, Marta Wroniewicz
Karkonosze Jelenia Góra: Agnieszka Kowalska (11), Joanna ZaŁoga (8), Sabina Kobzar (7), Martyna Michalak (4), Julia PĘdziwiatr (2), Sabina GaŁuszka (1), Oliwia Przystalska (1), Marlena Grabarczyk, Marta Mazurkiewicz, Martyna Wierzbicka, Natalia GabryŚ
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 3 z 36

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!