LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980
Piłka ręczna - I liga
Piłka ręczna I liga, 2021/2022
Kolejka 14
MKS Kalisz - Górnik Zabrze
-
Iskra Kielce - Pogoń Szczecin
-
Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Tryb.
-
Stal Mielec - Zagłębie Lubin
-
Unia Tarnów - Wisła Puławy
-
MTS Kwidzyn - Wisła Płock
-
Chrobry Głogów - Gwardia Opole
-

I liga
1.
>< Iskra Kielce
13 39 461 - 341
2.
>< Wisła Płock
13 36 415 - 301
3.
>< Wisła Puławy
13 27 399 - 321
4.
>< Górnik Zabrze
13 24 328 - 320
5.
>< Piotrkowianin Piotrków Tryb.
13 21 364 - 387
6.
>< Gwardia Opole
13 20 326 - 343
7.
>< MTS Kwidzyn
13 19 332 - 345
8.
>< MKS Kalisz
13 18 360 - 363
9.
>< Wybrzeże Gdańsk
13 14 330 - 364
10.
>< Chrobry Głogów
13 11 372 - 422
11.
>< Unia Tarnów
13 11 336 - 357
12.
>< Zagłębie Lubin
13 11 348 - 378
13.
>< Pogoń Szczecin
13 7 328 - 395
14.
>< Stal Mielec
13 7 332 - 394
Terminarz i wyniki
FOOTER


Piłka ręczna - I liga
niedziela, 06 czerwca 2021 08:17

GÓRNIK ZABRZE - WISŁA PUŁAWY 22-28 (13-12)

Górnik Zabrze: Marek DaĆko (5), Łukasz Gogola (4), Iso Sluijters (4), Bartłomiej Tomczak (4), Jan Czuwara (2), Aliaksandr Bushkou (1), Paweł Dudkowski (1), Krzysztof ŁyŻwa (1), Michał Adamuszek, Krystian Bondzior, Martin Galia, Rafał GliŃski, Adrian Kondratiuk, Paweł Krawczyk, Jakub Skrzyniarz, Bartłomiej Bis
Wisła Puławy: Bartosz Kowalczyk (6), Łukasz Rogulski (6), Andrii Akimenko (4), Dawid Dawydzik (3), Antoni Łangowski (3), Michał Jurecki (2), Rafał Przybylski (2), Wojciech GumiŃski (1), Piotr Jarosiewicz (1), Vadim Bogdanov, Wojciech Borucki, Paweł PodsiadŁo, Mateusz Seroka, Michał Szyba, Mateusz Zembrzycki, Kacper Baranowski
 
Piłka ręczna - I liga
niedziela, 06 czerwca 2021 08:17

GWARDIA OPOLE - MKS KALISZ 28-26 (12-15)

Gwardia Opole: Michał Lemaniak (6), Przemysław Zadura (5), Maciej Zarzycki (5), Mateusz Jankowski (3), Paweł Kowalski (3), Maciej Fabianowicz (2), Szymon DziaŁakiewicz (1), Wiktor Kawka (1), Jan KlimkÓw (1), Mateusz Morawski (1), Dawid Balcerek, Łukasz Kucharzyk, Adam Malcher, Michał Milewski, Fabian Sosna, Filip Stefani
MKS Kalisz: Kacper Adamski (4), Maciej Pilitowski (4), Konrad Pilitowski (4), Marek Szpera (4), Michał Drej (3), Kamil Adamski (2), Robert Kamyszek (2), Mateusz Kus (2), Mateusz GÓralski (1), Szymon Famulski, Mikołaj Krekora, Stanisław Makowiejew, Łukasz Zakreta, Gracjan WrÓbel
 
Piłka ręczna - I liga
czwartek, 03 czerwca 2021 10:11

WISŁA PŁOCK - WYBRZEŻE GDAŃSK 29-19 (16-10)

Wisła Płock: Leonardo Dutra ferreira (4), Przemysław Krajewski (4), Niko Mindeghia (4), Abel Serdio (4), Zoltan Szita (4), Lovro MihiĆ (3), Michał Daszek (2), Krzysztof Komarzewski (2), Jeremy Toto (2), Mikołaj CzapliŃski, David Fernandez , Adam Morawski, Szymon Rybicki, Philip Stenmalm , Leon Susnja, Mirsad TerziĆ
Wybrzeże Gdańsk: Mateusz Jachlewski (7), Piotr Papaj (4), Kelian Janikowski (3), Santiago Mosquera mayo (3), Krzysztof GĄdek (1), Jeremi Stojek (1), Artur ChmieliŃski, Daniel LeŚniak, Patryk Pieczonka, Jacek Sulej, Przemysław Witkowski, Dawid WodziŃski, Mateusz WrÓbel
 
Piłka ręczna - I liga
czwartek, 03 czerwca 2021 10:11

CHROBRY GŁOGÓW - GÓRNIK ZABRZE 27-29 (15-12)

Chrobry Głogów: Maciej MarszaŁek (8), Rafał JamioŁ (4), Oleksandr Tilte (4), Jakub Orpik (3), Dawid Przysiek (2), Marcel Zdobylak (2), Adam Babicz (1), Miłosz Bekisz (1), Michał Kapela (1), Tomasz Klinger (1), Rafał Stachera, Krzysztof Tylutki, Kacper Grabowski, Dawid Krzywicki, Bartosz Warmijak
Górnik Zabrze: Paweł Krawczyk (7), Iso Sluijters (5), Aliaksandr Bushkou (4), Bartłomiej Tomczak (4), Bartłomiej Bis (2), Krzysztof ŁyŻwa (2), Krystian Bondzior (1), Marek DaĆko (1), Rafał GliŃski (1), Łukasz Gogola (1), Adrian Kondratiuk (1), Michał Adamuszek, Jan Czuwara, Martin Galia, Jakub Skrzyniarz, Paweł Dudkowski
 
Piłka ręczna - I liga
czwartek, 03 czerwca 2021 10:11

STAL MIELEC - ISKRA KIELCE 24-33 (10-14)

Stal Mielec: Miljan Ivanovic (7), Ramon Oliveira (6), Kosta Petrovic (4), Tomasz Mochocki (3), Rafał Krupa (1), Łukasz Nowak (1), Dzianis Valyntsau (1), Tomasz WiŚniewski (1), Kacper Adamczuk, Mateusz Flont, Łukasz Janyst, Dzianis Krytski, Daniel Osmola, Paweł Wilk, Bartosz Wojdak, Krystian Witkowski
Iskra Kielce: Angel Fernandez perez (7), Uladzislau Kulesh (6), Sigvaldi Gudjonsson (5), Nicolas Tournat (4), Yusuf Faruk (3), Arkadiusz Moryto (3), Arciom Karalek (2), Michał Olejniczak (2), Cezary Surgiel (1), Sebastian Kaczor, Szymon SiĆko, Miłosz WaŁach, Andreas Wolff , Mateusz Kornecki
 
Piłka ręczna - I liga
czwartek, 03 czerwca 2021 10:11

PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYB. - UNIA TARNÓW 31-27 (16-14)

Piotrkowianin Piotrków Tryb.: Piotr Swat (6), Adam PaczeŚny (5), Piotr Rutkowski (4), Piotr JĘdraszczyk (2), Patryk Mastalerz (2), Marcin Matyjasik (2), Kamil MosioŁek (2), Jan Stolarski (2), Marcin Szopa (2), Marcin TÓrz (2), Mateusz KaŹmierczak (1), Tomasz Wawrzyniak (1), Artur Kot, Kacper Ligarzewski, Roman PoŽarek, Sebastian Iskra
Unia Tarnów: Rennosuke Tokuda (8), Przemysław Mrozowicz (6), Shuichi Yoshida (5), Łukasz KuŻdeba (4), Mateusz Wojdan (3), Kiryl Kniazeu (1), Wojciech Dadej, Casper Liljestrand , Kacper Majewski, Patryk MaŁecki, Kamil Pedryc, Mateusz ChŁopek, Oskar KlamrzyŃski, Albert Sanek, Jakub Sikora , Marcin Wajda
 
Piłka ręczna - I liga
środa, 02 czerwca 2021 22:30

ZAGŁĘBIE LUBIN - GWARDIA OPOLE 30-26 (15-11)

Zagłębie Lubin: Roman Chychykalo (6), Jakub Bogacz (5), Jakub MoryŃ (5), Marek Marciniak (4), Wojciech Hajnos (3), Mikołaj Kupiec (3), Stanisław GĘbala (2), Michał Stankiewicz (2), Jakub Adamski, Tomasz Pietruszko, Marcin Schodowski, Marcel Sroczyk, Patryk WiĄcek, Marek Bartosik
Gwardia Opole: Wiktor Kawka (5), Mateusz Jankowski (4), Michał Lemaniak (4), Przemysław Zadura (4), Maciej Fabianowicz (3), Michał Milewski (3), Jan KlimkÓw (1), Mateusz Morawski (1), Maciej Zarzycki (1), Dawid Balcerek, Paweł Kowalski, Łukasz Kucharzyk, Adam Malcher, Fabian Sosna, Filip Stefani, Mateusz Lellek
 
Piłka ręczna - I liga
środa, 02 czerwca 2021 10:49

MKS KALISZ - MTS KWIDZYN 27-16 (11-7)

MKS Kalisz: Kacper Adamski (9), Maciej Pilitowski (5), Piotr KrĘpa (3), Konrad Pilitowski (3), Mateusz Kus (2), Marek Szpera (2), Mateusz GÓralski (1), Robert Kamyszek (1), Stanisław Makowiejew (1), Kamil Adamski, Michał Drej, Szymon Famulski, Mikołaj Krekora, Gracjan WrÓbel, Łukasz Zakreta
MTS Kwidzyn: Jędrzej Zieniewicz (6), Michał Potoczny (3), Jakub Szyszko (2), Andrzej KryŃski (1), Nikodem KutyŁa (1), Robert Orzechowski (1), Michał Peret (1), Damian PrzytuŁa (1), Rafał Biegaj, Patryk Grzenkowicz, Alan Guziewicz, Wiktor Jankowski, Kamil Krieger, Jakub MatlĘga, Bartosz Nastaj, Krzysztof Szczecina
 
Piłka ręczna - I liga
niedziela, 30 maja 2021 12:45

WISŁA PUŁAWY - POGOŃ SZCZECIN 35-24 (20-7)

Wisła Puławy: Andrii Akimenko (6), Dawid Dawydzik (6), Paweł PodsiadŁo (5), Rafał Przybylski (5), Antoni Łangowski (4), Bartosz Kowalczyk (3), Michał Jurecki (2), Łukasz Rogulski (2), Wojciech GumiŃski (1), Piotr Jarosiewicz (1), Wojciech Borucki, Mateusz Seroka, Michał Szyba, Mateusz Zembrzycki, Vadim Bogdanov
Pogoń Szczecin: Piotr Rybski (5), Patryk Biernacki (4), Dawid Krysiak (4), Łukasz Gierak (3), Bartosz Telenga (3), Wojciech Matuszak (2), Adam WĄsowski (2), Arkadiusz Bosy (1), Oliwer Andrysiak, Dawid FedeŃczak, Mateusz GawryŚ, Patryk Krok, Paweł Krupa
 
Piłka ręczna - I liga
niedziela, 30 maja 2021 01:04

WISŁA PŁOCK - STAL MIELEC 44-18 (18-7)

Wisła Płock: Michał Daszek (9), Lovro MihiĆ (7), Przemysław Krajewski (5), Abel Serdio (5), Mikołaj CzapliŃski (4), David Fernandez (4), Krzysztof Komarzewski (4), Alvaro Ruiz (2), Philip Stenmalm (1), Zoltan Szita (1), Mirsad TerziĆ (1), Jeremy Toto (1), Niko Mindeghia , Adam Morawski, Ivan Stevanovic , Leon Susnja
Stal Mielec: Ramon Oliveira (7), Rafał Krupa (4), Miljan Ivanovic (2), Kosta Petrovic (2), Tomasz Mochocki (1), Dzianis Valyntsau (1), Paweł Wilk (1), Kacper Adamczuk, Łukasz Janyst, Dzianis Krytski, Łukasz Nowak, Daniel Osmola, Tomasz WiŚniewski, Krystian Witkowski, Bartosz Wojdak, Mateusz Flont
 
Piłka ręczna - I liga
niedziela, 30 maja 2021 01:04

WYBRZEŻE GDAŃSK - ZAGŁĘBIE LUBIN 24-28 (12-12)

Wybrzeże Gdańsk: Mateusz Kosmala (7), Mateusz Jachlewski (5), Krzysztof GĄdek (3), Kelian Janikowski (2), Daniel LeŚniak (2), Patryk Pieczonka (2), Santiago Mosquera mayo (1), Piotr Papaj (1), Jacek Sulej (1), Artur ChmieliŃski, Jeremi Stojek, Przemysław Witkowski, Maciej Filipowicz, Michał IwaŃczuk, Dawid WodziŃski, Mateusz WrÓbel
Zagłębie Lubin: Jakub MoryŃ (6), Michał Stankiewicz (6), Marek Marciniak (5), Wojciech Hajnos (4), Stanisław GĘbala (3), Roman Chychykalo (2), Mikołaj Kupiec (2), Jakub Adamski, Marek Bartosik, Jakub Bogacz, Krzysztof Pawlaczyk, Tomasz Pietruszko, Marcin Schodowski, Marcel Sroczyk, Patryk WiĄcek
 
Piłka ręczna - I liga
poniedziałek, 24 maja 2021 04:52

GWARDIA OPOLE - WYBRZEŻE GDAŃSK 27-18 (12-12)

Gwardia Opole: Mateusz Jankowski (6), Wiktor Kawka (6), Michał Lemaniak (6), Jan KlimkÓw (4), Maciej Fabianowicz (3), Łukasz Kucharzyk (1), Przemysław Zadura (1), Dawid Balcerek, Szymon DziaŁakiewicz, Mateusz Lellek, Michał Milewski, Mateusz Morawski, Fabian Sosna, Filip Stefani, Maciej Zarzycki, Paweł Kowalski
Wybrzeże Gdańsk: Patryk Pieczonka (5), Krzysztof GĄdek (4), Mateusz Kosmala (3), Jacek Sulej (2), Kelian Janikowski (1), Daniel LeŚniak (1), Piotr Papaj (1), Mateusz WrÓbel (1), Artur ChmieliŃski, Franco Gavidia, Jeremi Stojek, Przemysław Witkowski, Maciej Filipowicz
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 9 z 54

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!